Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Leo vs Pasqual

Bu konu; 16 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MompresaN
Anket Başlığı: Leo vs Pasqual
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Leo
75.00%
9 75.00%
Pasqual
25.00%
3 25.00%
Katılımcı sayısı: 12 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senin vuku buldu dediğin teknik Tategata Combi'dir, Santana Turn değil.

Kullanabiliyor mu kullanamıyor mu bilinmez, bana sorarsan görmemiz de bu saatten sonra pek mümkün durmuyor ancak %99 rakipleri şaşırsın da Leo da mı Santana Turn yapabiliyor!? desinler diye söylenmiş bir sözden ibaret...
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ben Flamengo maçına bir kez daha baktım göremedim :kafa:

Sen ilgili görseli paylaşırsan sevinirim , bulamadım da :kafa:

Gizli İçerik - Spoiler Bilgi İçerir - Görmek İstersen Tıkla
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Maçları karıştırmışım...

Ama dediğim gibi burada öncesinde Tategata Combi yapıyorlar, yani İleri -Geri Verkaç hareketi oluyor. Sonrasında demiş ya Santana Turn diye burada da, işte bunu diyorum aldatmaca hareketi diye.
Bu durum, Igawa Hayato'nun rakibinin dengesini bozmak için arkadasından sinsice gelip de "bağırması" gibi bir şey yani.
Gerçekte Leo Santana Turn yapmadı, Road to 2002'de J1'de oynarken de görmedik, bundan sonra da görür müyüz, bence zor. Dikkat edersen zaten WY'de "oldukça", Road'ta "çok az" yer almış bir karakter, yani ona ayrılan sayfa sayısı gittikçe azalıyor...

...

Ve zaten bence Leo Santana Turn yapmasın da bir zahmet. O Santana'ya has bir hareket, Leo da yaparsa ne anlamı kalır ki.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
yanlış yazmişsin pascal olucak
[Resim: jYONND.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Çok merak ettim, sana doğrusunun Pascal olduğunu düşündüren nedir? ^_^
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(05-07-2013, Saat: 21:07)ali_1903 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yanlış yazmişsin pascal olucak

yazmışsın Süper yazmişsin değil ;) :tırt:

(05-07-2013, Saat: 21:43)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok merak ettim, sana doğrusunun Pascal olduğunu düşündüren nedir? ^_^

Benden önce davranmışsın ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi