Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Hangi üye hangi C.T. karakterini çağrıştırıyor

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MompresaN
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tsubasada şöyle her vurduğu direkten giren falan ballı bi oyuncu yok ki olsa ben olurdum heraldeGülümseme
  [Resim: 10f2q9s.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Konuyu açan benim ama hiç yorum yapmamışım :kafa:

Hikaru Matsuyama - san bence Ide Tamotsu çağrıştırıyor Süper Bilgi ve birikimi sayesinde C.T. ile alakalı her soruya cevap verebilecek kadar agah biridir ;)
Gerçi karizmatik bir karakter değil ama google gibi maşallah Gülümseme Tanımayanlar için http://www.tsubasatr.net/konu-Ide-Tamotsu.html inceleme başlığı Süper

darklord80 bencede Roberto Hongo gibi Süper Tsukurou Dream Team oyununa başladığım zamanlarda sürekli bilgi alış verişi yapar ve sayesinde bu oyun ile alakalı bir çok bilgiye vakıf olmuştum ;)

Şimdilik bu kadar ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(JairoM59 = Schneider) = Jairo çünkü jairo usta bir forvet barış abide hex'in uzmanı Gülümseme
T.Misaki = Misaki çünkü Misaki az bilir arkadaşlarıyla iyi geçinir kendini geliştirir bilgisini çoğaltır Burhan abide böyle Gülümseme
Hazır Ol
[Resim: avatar_759.jpg?dateline=1390913547]
DangerS.!

Jairo Twin S.!
[Resim: xYkaVl.jpg]

MEHMET And Jairo Forever!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa gerçek olsa hangi Karakter Olurdunuz? HyugaKojiro 64 13,207 13-12-2023, Saat: 11:22
Son Yorum: Genzo_Misaki
Şu sıralar hangi kitabı okuyorsunuz? ScoUnk 36 1,287 17-03-2023, Saat: 18:59
Son Yorum: Tisbir
Hangi takımın taraftarısınız ? MompresaN 54 12,235 25-11-2022, Saat: 23:52
Son Yorum: LegendShingo
Futbol yeteneğinize göre kendinizi hangi Ct karakterleri ile adlandırabilirsiniz ? AlphaT®.NET 38 1,961 16-01-2021, Saat: 13:38
Son Yorum: levin44
Captain Tsubasa Hangi Oyuncu Hayatınıza Benziyor? Ve Sevdiginiz Oyuncular Ramon Victorino 34 7,306 10-09-2017, Saat: 18:38
Son Yorum: TheMertTR

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi