Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Hangi "ŞEY" *O* karakteri daha karizma gösteriyor?

Bu konu; 42 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Anket Başlığı: Hangi "ŞEY" *O* karakteri daha karizma yapıyor?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Tsubasa ve Misanga
3.33%
1 3.33%
Wakabayashi ve Şapka
33.33%
10 33.33%
Hyuuga ve 0 Kol Forma
13.33%
4 13.33%
Matsuyama ve Hachimaki
13.33%
4 13.33%
Wakashimazu ve Karate
6.67%
2 6.67%
Hino ve Küpe
6.67%
2 6.67%
Aoi ve 3 Bozuk Para
3.33%
1 3.33%
Kaltz ve Kürdan
13.33%
4 13.33%
Owairan ve Türban
3.33%
1 3.33%
Diğer
3.33%
1 3.33%
Katılımcı sayısı: 30 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başlığa bakınca biraz muallak durabilir ama aslında gayet açık, hangi aksesuar, giysi veya tarz hangi oyuncuyu daha karizma bir hale sokuyor?

Şapka
Şapka'dan örnek verecek olursam sanırım CT & ŞAPKA deyince herkesin aklına aynı isim gelir:

[Resim: 4zyiie.png]

"WAKABAYASHI" Güzel

Her ne kadar Wakashimazu da bir zamanlar şapka takmış olsa da bu aksesuar ile özdeşleşen isim Genzou olmuştur.
Ya da öyle değil mi? İşte bu ankette bunun cevabını bulalım istiyorum. \\^_^//

Hachimaki

[Resim: 1zv6aet.png]

Yine benzer şekilde Hachimaki denince de akla Matsuyama-san gelir, ama aslında Matsuyama'dan başka Hachimaki kullanan bir Japon karakter daha var, bakalım bilebilecek misiniz? Bu da, başlığa olan ilgiyi, merakı arttırmak için şimdilik cevapsız olarak dursun bakalım. Sağ

Türban

[Resim: b5qjhc.png]

Bir tane de Japon dışından bir isim örnek vermek gerekirse sanırım Owairan-san ve Türban'ı iyi bir örnek teşkil edecektir. ^_^

Örnekler çoğaltılabilir:
- Hyuuga-san ve sıvalı kollar,
- Kaltz ve meşhur kürdanı,
- Tsubasa ve Misangası,
- Aoi ve Tsubasa'nın kendisine hediye ettiği ve her biri ayrı birer anlam ifade eden bozukluklar,
- Hino ve küpesi vb.

...

Bunlar dışında kalan bir seçenek aklınıza gelirse lütfen ayrıca belirtin ve Diğer seçeneğini işaretleyin.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bunu çocukken sorsanız kesinlikle sıralamam şu olurdu.

1- Wakabayashi - Şapka
2- Matsuyama - Hachimaki

Ama şuan sorulduğunda Hino - Küpe derim. Aoi'nin o paraları saklaması ise hoşuma gitmiyor. Tsubasa'nın üstünlüğünü baştan kabul etmesi anlamına geliyor. Sürekli ona karşı mücadele etmesi gerek oysa. Son olarak şapkanın Wakashimazu'ya, Wakabayashi'ye nazaran daha fazla yakıştığını düşünüyorum.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bobang'ın çifte tokası ^_^
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Oo, bu güzeldi. ;)

Ama tabi bir de Diğer seçeneğini işaretleseydin daha da güzel olurdu. Dil Çıkarma
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Galiba cevabı buldum Güzel

[Resim: player_2010.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Aa, bak ben Misaki'nin bu pozunu unutmuştum. Demek ki Matsuyama'dan hariç 2 kişi daha varmış Hachimaki takan, takmış olan. Dil Çıkarma
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kaptan Tsubasa'nın Hangi Mangalarını Okudunuz? Karl Heinz Schneider 19 555 08-09-2022, Saat: 21:18
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
C.T. nin En Tipsiz Karakteri Kim ? MompresaN 49 10,674 18-10-2020, Saat: 09:52
Son Yorum: GÜNEŞ
C.T. nin En Yakışıklı Karakteri Kim ? MompresaN 40 9,080 15-08-2017, Saat: 13:31
Son Yorum: HayranofMisaki
C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? MompresaN 31 5,528 28-07-2015, Saat: 16:25
Son Yorum: SacMisaki
Hangi Tip Savunmacıları Seversiniz ? MompresaN 15 3,668 06-11-2014, Saat: 23:01
Son Yorum: TaroMisaki

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi