Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Herkes başından geçen komik bir olayı anlatsın ^^

Bu konu; 27 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugun Canakkale'nin 100. yili olmasi sebebiyle yuksek rutbeliler bulundugum Orduevi'ne geldi. 4 gundur muzik dinleyememenin vermis oldugu kriz ile kapida saygi durusundayim, kuzey deniz saha komutani koramiral hasan sukru korlu(3*) geldi "Deniz piyade cavus bla bla sol!" selamladim gecti iceri, Sahil Guvenlik komutani tumamiral(2*) geldi oda ayni sekil gecti iceri.

Oflamaya basladigimi yanimda olan boluk astsubayimiz Ilkan Astsubay farketmis olacak ki "Neyin var iyimisin" diye sordu, iyiyim biseyim yok dedim. O arada 1nci Ordu Komutani Orgeneral Salih bla bla(4*) gelmis farkinda degilim "Komutanim biz nereye geldik boyle ya milletin omzunda galaksi var yildizlari sayiyoruz resmen" dedim, pasa duymus yanima geldi

-Bak bakayim asker omzuma kac tane yildiz var?
+8 komutanim
-Yildizlarimi saymadan once rapor et kendini(Adam burda gulerek soyluyor bunu)
+Deniz Piyade Cavus Baris Korkmaz, komutanim 8 adet yildiz var omzunuzda.
-Aferim asker!
+Eyvallah pasa

1 ilkan astsubayin gozleri faltasi gibi acildi
2 mumin yarbay beni vuracak gibi bakti
3 ben korkudan hemen hazirola gectim tirtir titremeye basladim

Ben bana vurmasini beklerken Mumin Yarbay geldi yanima "Olum kendine ceki duzen ver eyvallah ne yavrum evladim. Ama sanslisin komutan iyi gununde, cok sevmis seni." demesiyle rahatladim.

Bi daha birine eyvallah demem la ben bugunden sonra. Aksam taburda yer yerinden oynayacak, Baki astegmen nobetci yine alay konusu olacak bu Hollanda Sigiri gibi. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Herkes başından geçen komik bir olayı anlatsın ^^ - Yazar: ジャイロメ59 - 18-03-2015, Saat: 17:34

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Online Oyunlarda Başınızdan Geçen Komik Olaylar ジャイロメ59 9 1,098 02-08-2017, Saat: 09:08
Son Yorum: KaptanSparrow
Komik Video emin tsubasa 2 1,108 17-07-2015, Saat: 09:46
Son Yorum: SacMisaki
Voleli Röveşata vuruş editi (Komik) Ramon Victorino 2 770 13-03-2015, Saat: 22:10
Son Yorum: Ramon Victorino
Futbol Tarihimize Geçen Sözler MompresaN 17 3,617 02-12-2014, Saat: 23:36
Son Yorum: TrollHead221
Captain Tsubasa Hakkında Yapılan Komik Yorumlar SvChatos 16 4,265 27-09-2014, Saat: 21:03
Son Yorum: JunYusuf

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 5 Ziyaretçi