Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Herkes başından geçen komik bir olayı anlatsın ^^

Bu konu; 27 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim başımdan geçen komik bir olayı anlatmak istiyorum Gülümseme olay tam benle alakalı değil ama 2 kuzenim arasında biri bebek tabi ben gülmekten karnıma ağrılar giren kurbanım sadece Açık Ağızlı Gülümseme neyse anlatıma geçim hemen Gülümseme
Şimdi bir gün teyzemin evine gittik işte benim kuzenlerden biri geldi adı murat işte sonra ayrı bir odaya çekildik sonra bizim bebek kuzen miraç geldi işte sonra murat onu kucağına aldı seveyim dedi (hani babalar yapar genelde çocuğu havaya atıp tutarlar ya işte o hesap Açık Ağızlı Gülümseme) murat bir iki adım geri geldi sonra çocuğu havaya attı tak diye bir ses geldi ben orada koptum gülmekten karanlık oldu yani resmen o biçim güldüm çocuğu havaya atmış bu murat, çocuğun kafası avizeye çarptı en son gördüğüm şeyde murat kendini koruyordu havada tuttu mu çocuğu bilmiyorum ama ondan sonra ben gittim sonradan öğrendimki tuttum diyor ama yalanda söylüyor olabilir çocuğa bir şey olmadı yürüyerek çıktı odadan ama, bu anlatılmaz yaşanır yani çok güldüm Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Herkes başından geçen komik bir olayı anlatsın ^^ - Yazar: Roberto - 19-06-2013, Saat: 12:20

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Online Oyunlarda Başınızdan Geçen Komik Olaylar ジャイロメ59 9 1,098 02-08-2017, Saat: 09:08
Son Yorum: KaptanSparrow
Komik Video emin tsubasa 2 1,108 17-07-2015, Saat: 09:46
Son Yorum: SacMisaki
Voleli Röveşata vuruş editi (Komik) Ramon Victorino 2 770 13-03-2015, Saat: 22:10
Son Yorum: Ramon Victorino
Futbol Tarihimize Geçen Sözler MompresaN 17 3,617 02-12-2014, Saat: 23:36
Son Yorum: TrollHead221
Captain Tsubasa Hakkında Yapılan Komik Yorumlar SvChatos 16 4,265 27-09-2014, Saat: 21:03
Son Yorum: JunYusuf

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 3 Ziyaretçi