Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Galatasaray - Fenerbahçe 18.10.2014

Bu konu; 11 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Toshiko Tanaka
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öncelikle Galatasaray'lı arkadaşlarımızı zaferimizden ötürü kutluyorum ... Süper Fenerbahçe'li arkadaşlarımıza da geçmiş olsun diyorum Dil Çıkarma Sizden bu maç başlığı altında maçın gidişatını , kızgın olduğunuz noktaları , mutluluk ve üzüntülerinizi yazmayı önemle rica ediyorum ;) Güzel
EVET BENDE AÇIKLIYORUM! BENİM BABAM JAPONYA'YA ATOM BOMBASI ATTI! HİTLER GELECEĞE GELİP BANA MEYDAN OKUDU! SONRA BEN ONUN KAFASINI KESTİM!SONRA DA OZAN BENİM ADIMI KULLANARAK FAKE HESAP AÇTI xD xD xD ( İşsizlik diz boyu Dil Çıkarma )
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kızgın olduğum noktalar Emenike ve Alves.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Adaş ben de aynı ikiliye kızdım,sen de az küfretmemişsindir dün Açık Ağızlı Gülümseme. Sneijder ,süper şutların yalnız animede değil gerçek hayatta da olabileceğini gösterdi bize helal olsun.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Emenike'yi izlerken gözümden yaş geldi.
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sneijder Ozora Açık Ağızlı Gülümseme
Tekvandocu Alves
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
fenerbahçeli olarak kızgın oldugum aziz yıldırım ismail kartal ismail kartalında suçu yok artık aziz yıldırım bıraksın kahretti takımı türkiyenin en iyi takımıyız ama icraat yok teknik direktör başta olmak üzere takımın çogu aziz yıldırım yalakası futbol izlenmiyo artık türk futbolunu bitirdi bu ve bunu gibi adamlar eger adamlarsa bırakısnlar artık...
[Resim: ZOQ4Xa.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
fenerbahçe neden kaybediyor Surekli?! levin44 1 258 16-11-2020, Saat: 13:56
Son Yorum: AlphaT®.NET
Manschter united 1 Başaksehir 2 Konya 2 Fenerbahçe 0 levin44 6 477 09-11-2020, Saat: 18:15
Son Yorum: levin44
Galatasaray'a Kayseri çelmesi: 1-1 Karl Schneider 1 871 11-09-2016, Saat: 14:08
Son Yorum: abdurahmanünal
Fenerbahçe 1 Beşiktaş 0 Ahmetnehri76 4 1,397 23-03-2015, Saat: 21:15
Son Yorum: Wakabayashi35
Fenerbahçe 1 - 0 Galatasaray KaTiL_KaaN1998 4 1,842 09-03-2015, Saat: 21:12
Son Yorum: Owari da

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi