Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

misugi vs matsuyama

Bu konu; 15 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : julio salinas
Anket Başlığı: misugi vs matsuyama
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
misugi
85.00%
17 85.00%
matsuyama
15.00%
3 15.00%
Katılımcı sayısı: 20 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
misugi
[Resim: 3018343123_1_3_uiORQ03I.png]
matsuyama
[Resim: zjz2me.png]

bana göre ikizide eşit seviyede
misugi=teknik
matsuyama=dayanıklılık
50/50
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Yine ct2 bazlı konuşuyorum.Matsuyama takımını çok iyi yönlendiriyor ve kartal vuruşuna sahip,takımını da ateşleyip tüm oyuncuların atağa katılmasını sağlıyor tabi yer yer bu bir dezavantaj oluşturuyor çünkü defansta kimse kalmıyor.
Misugi'nin Hyperbycicle hareketi var ama tek yarı oynamasına rağmen sonuca daha fazla etki ediyor nerdeyse hiç top kaptırmıyor Bu yüzden Misugi diyorum ama matsuyama da çok iyi
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(05-02-2016, Saat: 16:56)Wild Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine ct2 bazlı konuşuyorum.Matsuyama takımını çok iyi yönlendiriyor ve kartal vuruşuna sahip,takımını da ateşleyip tüm oyuncuların atağa katılmasını sağlıyor tabi yer yer bu bir dezavantaj oluşturuyor çünkü defansta kimse kalmıyor.
Misugi'nin Hyperbycicle hareketi var ama tek yarı oynamasına rağmen sonuca daha fazla etki ediyor nerdeyse hiç top kaptırmıyor Bu yüzden Misugi diyorum ama matsuyama da çok iyi

Abi mangaları takip etmiyor musun?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(05-02-2016, Saat: 18:02)G.Hernandez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2016, Saat: 16:56)Wild Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine ct2 bazlı konuşuyorum.Matsuyama takımını çok iyi yönlendiriyor ve kartal vuruşuna sahip,takımını da ateşleyip tüm oyuncuların atağa katılmasını sağlıyor tabi yer yer bu bir dezavantaj oluşturuyor çünkü defansta kimse kalmıyor.

Abi mangaları takip etmiyor musun?

edemiyorum maalesef
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
matsuyama misugi ile karsilastirilamaz misugi mukkemmel bir fubolcu hatta bazi zamanlarda tsubasadan bile iyidi ama simdi tsubasa daha iyi ama matsuyamayi kotulemiyom cok iyi bir defans onun muhtesem defans ozellikleri var ama misugi ile karsilastirilamaz oyum misugi
[/size]Bazen sakin olmak gerekir
ama hayat hirsli
olmani gerektirir[/quote]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Misugi eskiden kalp rahatsızlığına rağmen iyi oynarken,şimdi ise hiç iyi değil.Mesela Owairan'a ezilmesi.Danimarka oyuncularını durduramaması vb.. Misugi şu an Tsubasa seviyesinde değil.Misugi arkadan geliyor gibi bir şey.Resmen Tsubasa'yı kopyalıyor kendine.Drive ve Flying Drive Shot'u çaldı.Bakalım daha neler çalacak.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Matsuyama VS Aoi Owari da 7 1,699 24-11-2020, Saat: 17:34
Son Yorum: Tapates
misugi(kalp rahatsızlığı olmasaydı) vs schneider julio salinas 8 2,185 13-08-2017, Saat: 23:26
Son Yorum: Hiena
Misugi mi Diaz mı? RyoIshizaki 23 6,348 13-09-2015, Saat: 17:21
Son Yorum: Michael27
Tsubasa VS Misugi SacMisaki 10 2,669 06-07-2015, Saat: 19:15
Son Yorum: TaroMisaki
Kaltz vs Matsuyama MompresaN 14 3,783 10-09-2014, Saat: 17:04
Son Yorum: mgnest

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi