Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri]

Bu konu; 326 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben animeyi sormuştum. Matsuyama siyah saçlıydı onu biliyorum da, Fujisawa da öyleydi galiba.

Dediğin gibi Matsuyama' ya uydurmak için ona da gri rengi vermişler. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Furano müsabakası ile alakasız uyu

Grêmio maçı içersinde atladığımız bir sahne var Güzel Çevirilere bu gibi maç içi sahnelerde dahil ise ben Güzel ilgili sahnede Tsubasa nin neler söylediğini öğrenmek isterdim doğrusu ;)

Sanırım maç içi sahneler arasında birde Fransa maçında bu tarz bir çeviri gerekecek ;)

Keşke daha fazla maçta bu ve benzeri sahneler görebilseydik ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Keşke bu çeviri ile oyunu oynayabilseydik :S eline sağlık keyifle takip ediyorum bu arada japoncayı çok iyi sökmüşsünüz Gülümseme ct 3 ct 4 vb. Tüm Oyunları da çevirmeni de burdan istek rica edelim Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ooo işe gittik geldik istek parçaların sayısı artmış. Dil Çıkarma

@MompresaN
O sahneyi unutmadım elbette, "Maç içi sahneler" başlığı altında onları da ayrıca çevirmeyi düşünüyorum.

@Crazy Striker
Yok hocam Japoncam o kadar iyi değil, seviyem sadece N5. Japonca'da en üst seviye N1'dir, benim seviyem ise şu an en alt seviye. Dil Çıkarma Zaten senin benden çevirmeni rica ettiğin "uzunca" sayfayı henüz hem zaman bulamadığım için hem de çok fazla kanji (çince yani) karakter olduğu için yarım yamalak anladığımdan çeviremedim. Güzel

Super Striker biterse ve bu çalışmaya teveccüh (yani ilgi) devam ederse aslında aklımda CT1 için aynı çevirileri yapmak var ama şu an için elimdekiler bitmeden bir şey diyemiyorum çünkü çeviri cidden çok zor iş.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
O drive şut sahnesinin diyalogları özel hareketlerin altında yazan yazılarla aynı yerde bulunuyor. Hikaru Matsuyama onu da ara sahnelere dahil etmek ister mi yoksa maç için diyalogları da ayrıca yapmayı düşünürse onlarla beraber bu drive şut sahnesini mi yapar kendisine soralım. Gülümseme

Edit: Yorumunu görmeden yazmıştım. Bence de onu maç içi diyalogların çevirisine eklemek daha doğru olur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kısacası şöyle söyleyeyim, CT2 benim için çok büyük anlamlar ifade eden bir oyun, eh bu işe de bir kere başlamış bulundum, Super Striker'la ilgili ne kadar çevrilmesi gereken yer varsa hepsini çevirmeye çalışacağım. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri Hikaru Matsuyama 41 5,509 10-12-2023, Saat: 09:59
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Super Striker Karl Heinz Schneider 3 239 27-11-2021, Saat: 10:24
Son Yorum: ScoUnk
Captain Tsubasa 2 Super Striker - Oyun Müzikleri Karl Heinz Schneider 0 109 24-11-2021, Saat: 14:06
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri Karl Heinz Schneider 10 2,471 15-11-2021, Saat: 21:10
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Rekor] Hikaru Matsuyama 3 292 20-09-2021, Saat: 17:51

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi