Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2 Super Striker [Şifreler - Hiç Yenilgisiz]

Bu konu; 11 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biliyorum bugüne kadar Captain Tsubasa 2 Super Striker (CT2) ile ilgili çok kez şifre paylaşımı yapıldı ancak benim hatırladığım kadarıyla bu şekilde bir paylaşım daha önce yapılmadı. Şöyle ki:

- Orijinal rom yani Japonca şifreler bunlar,
- Hiç yenilgi almadan bitirdim oyunu, dolayısıyla levellerin yerlerde olduğu şifreler. ^_^

Link : http://tr.link/9dEx6
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Abi ben de paylaşıcam Arapça 14 Levelle başlıyoruzGülümseme Suriye maçından itibaren var şifre defterimde
Böylelikle Tsubasanın final maçında çalımı 92 oluyordu
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hiç yenilmeden nasıl bitirdin bu maçları? Öyle imkansız maçlar var ki...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Evet benim için de sürpriz oldu ben de bu şekilde bir başarı beklemiyordum kendimden. Dil Çıkarma Hatta öyle ki bu çalışmaya başlarken Oyunu minimum level atlayarak bitirme şeklinde atmıştım başlığı ancak hepsini tek seferde geçmeyi başardım. Güzel

Peki ama hiç yenilmeden nasıl dersen... Hmm... Öncelikle bunu başarmamın en büyük sebebi tecrübe. Ben bu oyunu yıllardır oynuyorum öyle ki artık hangi rakip ne yapacak neredeyse ezebere biliyorum, bu büyük tecrübe de bana haliyle maç esnasında rakibin hamlelerine karşı cevap verebilmemi sağlıyor. Ayrıca oyunu Japonca oynamak bana farklı bakış açıları kazandırdı, daha öncesinde göremediğim şeyleri görebilir hale geldim.

Aslında o kadar çok şey sayabilirim ki hangisini burada cevap olarak söylesem bilemedim. Mesela geçenlerde tamamladığımız bilgi ekranı çevirilerinden bile zaman zaman istifade ettim. Hem sonra senin paylaştığın Rakip Oyuncu Levelleri bile çok işime yaradı. Mesela aklıma gelen bir örnek vereyim, Belayev'in levellerine senin paylaşımdan açıp baktığımda bu oyuncunun kayma gücünün garip bir biçimde çok ama çok düşük olduğunu gördüm, bu bilgi ile Rusya maçında kazara ona yakalandığımda pas vermek yerine adamı her defasında çok rahat çalımladım. Güzel

Roberto'nun (hatırlarsanız) daha en başında söylediği futbolun temeli paslaşmayı oyun boyunca prensip edindim ve neredeyse sıfır hata ile oynayıp topu rakibe kaptırmadım.

Özetle şöyle diyebilirim, bu oyunda hiç yenilmeden / ya da çok az yenilgiyle ilerleyebilmek için kilit nokta rakibe yakalanmamak ve topu rakiple birebire düşmeden ileri taşıyabilmek ve tabi macera aramak yerine en güçlü oyuncularınızla en güçlü şutlarınızı çekmek.

Vakit geçirmeye de gerek yokmuş, bir maçta bile vakit geçirme üzerine oynamadım.

Ama yanlış anlaşılmasın her maçı tek seferde kazanamadım. Uruguay'da yenildim ilk olarak level atlatmayıp yeniden şifre girerek maçı tekrar oynadım. Bir de İtalya'ya yenildim 3-4, onda da 2 penaltı kaçırdım Matsuyama ile yoksa o maçı da alıyordum. Onun dışında da hepsini ilk seferde geçtim. Güzel

...

Yine de rahat maçlar çıkarmak, heyecana kapılmamak istiyorsanız ben bazı maçlarda çok da zorlamayıp kaybederek level atlanmasını tavsiye ediyorum. Çünkü bu şekilde hiç yenilgisiz ilerlemek cidden çok zor ve yorucu. Ben bunu sadece çalışmam için veri olması açısından yaptım. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
O iki maça ilk geçtiğin zamanki şifreden açmışsan eğer bu durumda onları da level atlamadan yenilgisiz geçmiş oluyorsun tabi.

Tecrübe burada en önemli faktör. Bende yıllardır oynamıyorum ama bir şeyler denemek için oynadığım birçok maçta eskiden çok zorlandığım rakipleri bile çok zorlanmadan geçtim. Verdiğin bilgiler genel olarak tüm maçlarda başarıyı getirecek tüyorlardır. Bu şekilde bir oyun prensibi benimsemeyle istenilen sonuçlar alınacaktır.

Aklında mı bilmiyorum ama keşke her maçta aldığın skorları da yazsaydın.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Maal'esef aklımda değil belli başlı çok zorlu geçen maçları hatırlıyorum elbette ama 33 maçın hepsini hatırlamam imkansız.

Şöyle bir değerlendirme yapabilirim:

- Dikkatsiz oynanmadığı ve çok aşırı şanssızlıklar yaşanmadığı müddetçe ilk 6 maç kayıpsız atlatılabilir,
- Nankatsu maçları ise önce Misaki, gücü bittiğinde ise Nitta şeklinde gol aramaya çalışılırsa aslında çok da zorlu değil. Buradaki en büyük hata savunma yapmak olacaktır, Nankatsu kesinlikle savunma yönü güçlü bir takım değil ancak atak yönü Misaki + Nitta ile çok önde.
- Japan Cup'ta beni en çok zorlayan Uruguay oldu bu sefer çünkü aşırı paslı verkaçlı oyunları yüzünden onları durduramadım. Her ne kadar Hamburg ve özellikle de Japonya maçları zorlu olsa da bu iki rakip de tam kapasite ile oynamıyor bu nedenle dikkatli olunursa burada da hiç yenilmeden ilerlemek mümkün. (En fazla 1 defa Japonya'ya kaybetmek bence makul karşılanabilir).

- Japonya'yı kontrol etmeye başladığımız andan itibaren ise bana göre işler çok kolaylaşıyor çünkü Japonya'da yok yok, her şey var, bunca imkanla maç kaybetmek zaten yakışmaz. Güzel Asya elemelerinde zaten çok rahat geçtim. Beni asıl zorlayan her zamanki gibi Rusya oldu. Fransa da zorluydu ancak karşılıklı goller atılabilen bir maç olması nedeniyle 1 farkla da olsa çok gol atan kazanıyor işte. ^_^

İlerki maçlarda ise özellike Cyclone geldikten sonra direğe çarpmaz patlamaz ise 3 golünüz garanti olduğu için bana göre bir yerde 3-0 önde başlamış gibi oluyorsunuz.

Belki bunu tekrarlayacak olursam skorları da yazabilirim. Güzel
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
tsubasa 2 oyunu tüm oyuncular 63 lvl dir sonx1 21 4,092 19-02-2024, Saat: 19:45
Son Yorum: Goktug
Captain Tsubasa 2 Şifreler HasanCeylan05 1 4,450 19-02-2024, Saat: 03:48
Son Yorum: Lenib180
Captain Tsubasa - Hile kodları - Oyun Hilesi SacMisaki 6 6,243 29-01-2024, Saat: 05:35
Son Yorum: Lenib180
Captain Tsubasa 1 - Şifreler [Ekstra Seviyesiz - Japonca] Karl Heinz Schneider 7 920 09-01-2024, Saat: 17:03
Son Yorum: abalci801
Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri Hikaru Matsuyama 41 5,420 10-12-2023, Saat: 09:59
Son Yorum: Kikipirmansah

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
cherezy (26-03-2024, 00:54)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi