Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Yeni Captain Tsubasa 2 hack versiyounu hakkında

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : R.Hino
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Tsubasa Severler
Daha önceden indirmiş olduğum "Captain Tsubasa 2 - Nippon no Ovari" adlı hack oyunu var.
Oyundaki bazı şeyler hoşuma gitti ve buna göre bölüm bölüm oynanış videosu yapmak ve youtube kanalımda tanıtmak istiyorum.
Sizce nasıl olur? Fikriniz benim için önemli! Okuduğunuz için teşekkürler
Sevgiler
R.HinoSüperSüperSüper
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bence yapabilirsin keyifle seyrederiz.Kırmızı kep adlı Youtube kanalı Orjinal Ct2'yi bitirdikten sonra Hiena'nın yapmış olduğu Final Evulation hackini oynamıştı.Neden olmasın ?...Her ne kadar oyunları oynasak da izlemesi ayrı bir keyif.Güzel
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Merhaba kardeşim
Nippon No Ovari 2010 yapımı bir hack oyunu oyunun yapımcısı kral 89 ve Sisco doğru yazdım sanırım.
Oyun Tsubasa'nın önce Almanya liginde daha sonra Almanya Milli takımında olan serüvenini anlatıyor.Benim en çok beğendiğim hack oyunlarından biridir.Bu sebeple Final Evolution'dan sonra bu oyunu oynayabilirim.
33 Maçlık bir hack oyunu olması,Hikayesi güzel oynayabilirsin elbette.Ama sana tavsiyem kendi sesini de ekle maç içinde heyecanını mutluluğunu paylaş ki senin de ne tepkiler verdiğini anlayalım.
Benden sana tam destek tüm videolarını da sesini eklersen izlemeye gayret edeceğim
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bir aux kablosu bu iş için yeterli olur mu? Yurtta kaldığım için çok fazla ses çıkartamıyorum o yüzden kusura bakmayın.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
mikrofonlu kulaklıklar var onlardan deneyebilirsin ses kalitesine deneme yapıp karar verirsin.
Yurtta arkadaşlarının olmadığı bir zamanda videolarını çekebilirsin bir bölüm ortalama 25-35 dk arası zaten
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sağol.
Şu anda bir deneme yaptım ama tam karar veremedim. İleride bu şekilde video gelecektir.
Sevgiler SüperSüperSüper
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Yarım kalan hack çalışması TheGriffin972 12 169 15-09-2023, Saat: 00:04
Son Yorum: TheGriffin972
push start button sorunu ps2 tsubasa foxy 4 96 09-06-2023, Saat: 16:29
Son Yorum: Tisbir
push start button sorunu ps2 tsubasa foxy 0 66 08-06-2023, Saat: 17:45
Son Yorum: foxy
Captaın Tsubasa 2 Nes Oyununda Enerji Nasıl Dolar? ozan55 2 60 11-04-2023, Saat: 13:23
Son Yorum: ozan55
CT2 - Brazilian Foreign Hack'teki Bilinmeyen Takımlar ve Oyuncular nanik 2 106 26-02-2023, Saat: 14:24
Son Yorum: nanik

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi