Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team

Bu konu; 1060 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(16-09-2017, Saat: 17:49)takeshi_tatsumi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bir sorum daha var. 60 seviye olan bir SR kartı SSR yaptığımızda 1 seviye olarak mı geliyor yoksa 60 seviye olarak mı?

1 olarak gelir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Burda Ne Diyor ??

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(16-09-2017, Saat: 20:43)ルルーシュ・ヴィ・ブリタニア Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burda Ne Diyor ??

Oyuncumuzun LvL ini yada Statlarını arttırırken mavi butona bastıktan sonra gelen kendi etrafında dönen yazı bazen ufak bazen biiraz büyük bazen daha da büyük ve altın renginde geliyor ve normalinden daha fazla exp yada stat veriyor. Normal ufak yazı 1x ise ortanca 2x en büyüğü 3x fazladan exp ayda stat veriyor gibi düşün. İşte bu resimdeki yazıda exp ve stat yükseltmede event olduğunu söylüyor. Yani event sürecinde exp yada stat basarsan büyük yazı gelme oranı fazla.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Abi Sen Adamsın Ya Arigato
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kadromun Son Hali Abilerim [Resim: 6CbTei.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
[Resim: MaElNN.png]

Bu da benim fakirhane. Festival gachalarını bekliyorum patlama yapmak için.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
captain tsubasa dream team code 10 hatası TimeLordPandora 2 791 19-09-2020, Saat: 19:02
Son Yorum: TimeLordPandora
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team APK 1.2.2 File İndir (Sürekli Güncel) Crazy Striker 3 1,450 15-09-2020, Saat: 15:16
Son Yorum: TimeLordPandora
Tatakae dream team DreamStriker 5 1,213 18-08-2017, Saat: 22:20
Son Yorum: ジャイロメ59

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi