Hoşgeldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Üye Olun
>>>

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendimi tanıtayım :)
Kenshin
Fenerbahce <3
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
27
Kendimi tanıtayım :)
Bir hafta gibi bir süredir sitede üyeyim. Genelde kendimi tanıtmam, tanıttığım siteler siteye ısındığım içindir. Henüz kimseyle konuşmasam da biri ile konuşmadan önce herkese kendimi tanıtma gereği duydum. İsmim Mehmet, 18 yaşındayım ve İstanbul da oturuyorum. Tsubasa haricinde bir sürü anime izledim. Rahat 35-40 tane, en beğendiklerimin içinde Tsubasa belki 4. veya 5. olabilir. Bunun dışında kendimden bahsetmem gerekirse, tasarım ile ilgileniyorum, bilgisayar programlarıyla uğraşıyorum. Daha önce kendime ait 2 adet sitem oldu, birisi naruto animesi ile ilgili narutofan.com'du siteye virüs girdikten sonra zamanım olmadığı için kapattım, diğerini ise söylemek istemiyorum, gerçi oda kapandı. Şu sıralar yeni bir site kurma çabasındayım, tabii siteyi ne üzerine kuracağıma karar verebilirsem Gülümseme

Kenshin'in imzası
[Resim: rbYtd.png]
13.03.2013, 22:17
Bul
Wild Striker
Kategori Yöneticisi

S.Moderatör

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı: 65
RE: Kendimi tanıtayım :)
öncelikle aramıza hoşgeldinGülümseme
Benim adım da Onur ben de programlama ile ilgileniyorum henüz amatörüm bu konudaGülümseme
Ben seni tsubasa hex editör konularından biliyorum sanırım hack ile ilgilisin umarım bu konuda başarılı olursun.

Wild Striker'in imzası
13.03.2013, 22:21
Bul
KepoOpetOzan
Yasaklı Üye.

Cezalı Kullanıcı Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Tekrar Hoşgeldin Mehmet Kardeş Açık Ağızlı Gülümseme Benim Adımda Ozan Hyuga_Ozan dan anlarsın Bende Genellikle Bilgisayar Programlarıyla ugraşıyorum Bilgisayarda Sorun Oldumu Yardım Ediyom Tekrar Hoşgeldin
13.03.2013, 22:25
Bul
MompresaN
]-[/\Y/\I_£+

Moderatör

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı: 52
Benim için Captain Tsubasa herzaman 1. sıradadır 2. Dragon ball Süper

Hoşgeldin Mehmet Göz kırpma

MompresaN'in imzası
[Resim: XkGP3D.jpg]
13.03.2013, 22:31
Bul
Kenshin
Fenerbahce <3
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
27
Cvp: Kendimi tanıtayım :)
(13.03.2013, 22:21)Wild Striker demiş ki: öncelikle aramıza hoşgeldinGülümseme
Benim adım da Onur ben de programlama ile ilgileniyorum henüz amatörüm bu konudaGülümseme
Ben seni tsubasa hex editör konularından biliyorum sanırım hack ile ilgilisin umarım bu konuda başarılı olursun.

Memnun oldum Onur Gülümseme İnşallah sende programlamada başarılı olursun.

(13.03.2013, 22:25)Hyuga_Ozan demiş ki: Tekrar Hoşgeldin Mehmet Kardeş Açık Ağızlı Gülümseme Benim Adımda Ozan Hyuga_Ozan dan anlarsın Bende Genellikle Bilgisayar Programlarıyla ugraşıyorum Bilgisayarda Sorun Oldumu Yardım Ediyom Tekrar Hoşgeldin

Memnun oldum Ozan, hoş bulduk.

(13.03.2013, 22:31)Mompresan-jr demiş ki: Benim için Captain Tsubasa herzaman 1. sıradadır 2. Dragon ball Süper

Hoşgeldin Mehmet Göz kırpma

Dragon Ball İlk sırada'dır benim için Gülümseme Hoş bulduk.

Kenshin'in imzası
13.03.2013, 23:02
Bul
ジャイロメ59
この かりは かならず かえす!
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
170
Aramıza hoşgeldin Mehmet kardeşim.
Bende Barış.

ジャイロメ59'in imzası
[Resim: vp3Waz.gif]
13.03.2013, 23:41
Web Bul
Kenshin
Fenerbahce <3
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
27
Hoş bulduk kardeşim memnun oldum. Gülümseme

Kenshin'in imzası
13.03.2013, 23:50
Bul
kenzero94
Yeni Üye
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
18
Hoşgeldin Mehmet. Mert bende.

kenzero94'in imzası
[Resim: bjufg4ey.png]
[Resim: h2qg2.jpg]
14.03.2013, 02:14
Bul
Kenshin
Fenerbahce <3
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
27
Hoş bulduk tanıştığıma memnun oldum dostum

Kenshin'in imzası
14.03.2013, 02:30
Bul
MAJESTE
son ultimatom

Moderatör

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı: 25
hos geldın kardesım ınsallah kalıcı olursun bende ayaz

MAJESTE'in imzası
[Resim: eicm.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
14.03.2013, 08:01
Bul
Kenshin
Fenerbahce <3
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
27
Hoş bulduk , inşallah olurum hocam.. Gülümseme

Kenshin'in imzası
16.03.2013, 05:43
Bul
Mülpive
Cezalı Üye

Cezalı Kullanıcı Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Hoooooooooooooooooooooooooş Geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeldin sefalar getirdin.SüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüperSüper:at::at::at::at::at::at::at::at::at::at::at::at::at::at::at::at:Açık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeGöz kırpmaGöz kırpmaGöz kırpmaGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümseme
18.05.2013, 22:59
Bul
Kenshin
Fenerbahce <3
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
27
Asıl sen hoş geldin...

Kenshin'in imzası
19.05.2013, 01:35
Bul
NanoBasa
Kingx Of PC
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
24
(13.03.2013, 22:17)TRlDexter demiş ki: Bir hafta gibi bir süredir sitede üyeyim. Genelde kendimi tanıtmam, tanıttığım siteler siteye ısındığım içindir. Henüz kimseyle konuşmasam da biri ile konuşmadan önce herkese kendimi tanıtma gereği duydum. İsmim Mehmet, 18 yaşındayım ve İstanbul da oturuyorum. Tsubasa haricinde bir sürü anime izledim. Rahat 35-40 tane, en beğendiklerimin içinde Tsubasa belki 4. veya 5. olabilir. Bunun dışında kendimden bahsetmem gerekirse, tasarım ile ilgileniyorum, bilgisayar programlarıyla uğraşıyorum. Daha önce kendime ait 2 adet sitem oldu, birisi naruto animesi ile ilgili narutofan.com'du siteye virüs girdikten sonra zamanım olmadığı için kapattım, diğerini ise söylemek istemiyorum, gerçi oda kapandı. Şu sıralar yeni bir site kurma çabasındayım, tabii siteyi ne üzerine kuracağıma karar verebilirsem Gülümseme

öncelikle hoş geldin Mehmet abi adaşız bu arada Gülümseme
şimdide biraz yardımcı olmak istiyorum VB6 ile program yazmak kolay bi dene istersen yani onun dilini öğrendikten sonra bide site muhtemelen bu siteler paralıdır 10tl.net veyada bedava sitem veyada en hoşuma giden Mybb yi kullanabilirsin indexi kendin yapıyorsun Gülümseme Filezilla ile .com falan yapabiliyorduk herhalde virüs ü e biliyorum iht. varsa özelden atem Açık Ağızlı Gülümseme bilgisayar biraz benim alanıma kaçıyor Açık Ağızlı Gülümseme (%100)

NanoBasa'in imzası
Hazır Ol
[Resim: avatar_759.jpg?dateline=1390913547]
DangerS.!

Jairo Twin S.!
[Resim: xYkaVl.jpg]

MEHMET And Jairo Forever!!
19.05.2013, 02:29
Bul
Kenshin
Fenerbahce <3
*

Üye Grubu

forum avatarı

Konu Sayısı:
Rep Puanı:
27
(19.05.2013, 02:29)NanoBasa demiş ki:
(13.03.2013, 22:17)TRlDexter demiş ki: Bir hafta gibi bir süredir sitede üyeyim. Genelde kendimi tanıtmam, tanıttığım siteler siteye ısındığım içindir. Henüz kimseyle konuşmasam da biri ile konuşmadan önce herkese kendimi tanıtma gereği duydum. İsmim Mehmet, 18 yaşındayım ve İstanbul da oturuyorum. Tsubasa haricinde bir sürü anime izledim. Rahat 35-40 tane, en beğendiklerimin içinde Tsubasa belki 4. veya 5. olabilir. Bunun dışında kendimden bahsetmem gerekirse, tasarım ile ilgileniyorum, bilgisayar programlarıyla uğraşıyorum. Daha önce kendime ait 2 adet sitem oldu, birisi naruto animesi ile ilgili narutofan.com'du siteye virüs girdikten sonra zamanım olmadığı için kapattım, diğerini ise söylemek istemiyorum, gerçi oda kapandı. Şu sıralar yeni bir site kurma çabasındayım, tabii siteyi ne üzerine kuracağıma karar verebilirsem Gülümseme

öncelikle hoş geldin Mehmet abi adaşız bu arada Gülümseme
şimdide biraz yardımcı olmak istiyorum VB6 ile program yazmak kolay bi dene istersen yani onun dilini öğrendikten sonra bide site muhtemelen bu siteler paralıdır 10tl.net veyada bedava sitem veyada en hoşuma giden Mybb yi kullanabilirsin indexi kendin yapıyorsun Gülümseme Filezilla ile .com falan yapabiliyorduk herhalde virüs ü e biliyorum iht. varsa özelden atem Açık Ağızlı Gülümseme bilgisayar biraz benim alanıma kaçıyor Açık Ağızlı Gülümseme (%100)

VB6 dediğin vegan before mi yoksa visual basic üzerinden bir şey mi? Ayrıca benim beleş siteler ile işim olmaz, o yolları geçeli çok oldu : ) Mybb sevmiyorum, en sevdiğim forum smf.. Teşekkürler bu arada : )

Kenshin'in imzası
19.05.2013, 03:47
Bul

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

© Captain Tsubasa Türkiye | CT-THEME | CT 2013 | 
Edited : m-t-n91    

Dost Siteler:
En İyi Performans İçin: Mozilla Firefox Google Chrome
© Captain Tsubasa Türkiye | TsubasaTR.Net