Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa (NES) Memo [Hiç Yenilgisiz]

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Link : https://tr.link/hwe

Aslında şu hiç yenilgisiz kısmı pek gerçeği yansıtmıyor, daha doğrusu "Hiç Kimseyi Yenemeden" demeliydim. Dil Çıkarma

Bu oyunda Touhou ile berabere (uzatmalar dahil) kalmamız halinde hem Nankatsu hem de Touhou şampiyon oluyor (mangaya bağlılık diye ben buna derim, keşke CT2'de de benzer şekilde olsaymış).

Grup maçlarında ne Uruguay'ı ne de Arjantin'i yenebildim. 2 galibiyet 2 beraberlik ile gruptan lider çıktım. Güzel

Çeyrek finalde İtalya'ya gol atmayı bir türlü başaramadım ve penaltılarla zar zor yenebildim.

Finalde ise Müller'e tosladım ve o da uzatmalara ve sonrasında penaltılara gitti ve Batı Almanya'yı da PK ile geçerek şampiyon olmuş oldum. ^_^

Benim durum biraz 2002'de Dünya 3 üncüsü olan Milli Takım gibi oldu. Dil Çıkarma

...

Şimdi bu listeye dönüp bakıyorum ve kendime soruyorum ben oyunu hakikaten hiç yenilmeden bitirmiş mi oluyorum. Dil Çıkarma

Hiçbir büyük rakibimi yenemeden oyunu bitirdim ve bu durum benim inanılmaz hoşuma gitti, oyunun bu yönü bence büyük takdiri hak ediyor.

Yenemediklerim: Touhou, Arjantin, Uruguay, İtalya, Almanya

Yenebildiklerim: Touhou Koutoubu, Portekiz, Belçika, Fransa
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sonuçta hiç kimseye yenilmemişsin bu güzel bir başarıdır.
Senin şu güzel CT-Nes paylaşımların bu oyuna olan ilgimi git gide arttırıyor.
Geçen Nekketsu Street Basket oynarken Barış'la bu oyunu Türkçe'ye çevirme konusu geçti.
İngilizce yamasını gönderince kısa sürede harf kodların karşılıklarını metin olarak yolladı.Ben de Kunio,Riki gibi oyuncuların oyun içi isim ofsetlerini buldum.
Hatırladığım kadarıyla CT-Nes'in tam Türkçe versiyonu yok.Mahir'in yaptığı %50'ye yakın bölümü Türkçe'ydi.
Aklında olsun Barış bu oyunun kod karşılıklarını bulabilir.Sitede birkaç ay önce üyelerden biri sürekli CT-Nes Hacki yapıp duruyordu.
Belki bu oyunla ilgilenme zamanımız da gelmiştir.(CT-2 İnceleme ve CT-2 Hack Nasıl yapılır videolarından sonra)
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Eğer oyunun net İngilizce versiyonu bulunabilirse tabi kodları çıkartırım.

Ben KnighTeen87'nin yapmış olduğu İngilizce versiyonda çıkardım kodları fakat yanlış.

[Resim: 5QqNZR.png]

Elinde düzgün İngilizce versiyon olan varsa ve bana yollarsa bu akşam eve geldiğimde çıkartırım kodlarını.

Hazır moladayız diye bilgisayarı az kullanayım dedim, birilerine yakalanmadan kapatayım ben. xD
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Wild Striker & JairoM
Eğer Japonca rom'dan çeviri işinizi görecekse bu dediğiniz şeyler için (çok anlamadığım için şeyler diyorum ^_^) elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

@wildstriker
Oyun güzel aslında, birçok hoşuma giden noktası var, tabi bunun yanında sevmediğim yanları da. Ancak her CT severin kesinlikle oynaması gerekli diye düşünüyorum. Çünkü ilk oyun, ilk heyecan ve senaryo manga uyumu süper.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Fransızca bile olsa işimizi görür abi, yeter ki latin alfabesi ile yazılmış olsun oyun komple. Güzel

Bu oyunu komple yenilmeden bitirmek CT2'ye kıyasla çok daha zor gibi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Valla' bana göre ise tam tersine CT2 çok daha zor. Her ne kadar Hernandez ve Müller'e tek bir gol bile atamamış olsam da onlar da bana aynı şekilde hiç gol atamadılar. Wakashimazu bu oyunda kral!! Sağ

Bir de bende Neo Tiger Shot çıkmadı, yanlış anlamadıysam bu şutu çıkarmak için en az 1 kere mağlup olmak gerekiyor.

(22-07-2017, Saat: 17:57)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fransızca bile olsa işimizi görür abi, yeter ki latin alfabesi ile yazılmış olsun oyun komple.
Fransızcaya çeviremem de Türkçeye ve İngilizceye çevirebilirim. Güzel
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
tsubasa 2 oyunu tüm oyuncular 63 lvl dir sonx1 21 4,093 19-02-2024, Saat: 19:45
Son Yorum: Goktug
Captain Tsubasa 2 Şifreler HasanCeylan05 1 4,459 19-02-2024, Saat: 03:48
Son Yorum: Lenib180
Captain Tsubasa - Hile kodları - Oyun Hilesi SacMisaki 6 6,243 29-01-2024, Saat: 05:35
Son Yorum: Lenib180
Captain Tsubasa 1 - Şifreler [Ekstra Seviyesiz - Japonca] Karl Heinz Schneider 7 920 09-01-2024, Saat: 17:03
Son Yorum: abalci801
Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri Hikaru Matsuyama 41 5,426 10-12-2023, Saat: 09:59
Son Yorum: Kikipirmansah

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi