Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Characters & Techniques [Captain Tsubasa Vol.II Super Striker]

Bu konu; 15 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yıllarca ct 2 oynamış biri için bile çok güzel bir özet bu oyunun tadını hiçbir oyun vermiyorGülümseme
eline sağlıkıGülümseme
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Senpai, great work ... Thanks ... A great idea to write in the original language Güzel But did not the continuation of this kind of work :( It would not hurt to ask for help from a master like you Gülümseme I wish more studies come ... Kalp - Sevgi + rep
EVET BENDE AÇIKLIYORUM! BENİM BABAM JAPONYA'YA ATOM BOMBASI ATTI! HİTLER GELECEĞE GELİP BANA MEYDAN OKUDU! SONRA BEN ONUN KAFASINI KESTİM!SONRA DA OZAN BENİM ADIMI KULLANARAK FAKE HESAP AÇTI xD xD xD ( İşsizlik diz boyu Dil Çıkarma )
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Yaş 6 civarıydı herhalde Hiragana şifrelerini deftere yazdığım günleri bilirim.Bi de katakana varmış varlığından yeni haberim oluyo.Yabancı oyuncu isimleri,şut isimlerinin çoğu Katakana ile yazılıyomuş.

bide ekliyeceğim birşey var ukalalık olmasın
シュート = シュ(shu) , ー, ト (to)
ortadaki çizgi şu'yu uzatma anlamına geliyor yani.şuto değil şuuto.

2. olarak japonlar Va yazarken "Ba" karşılığı olan harfleri yazıyorlar ama bu Ba bazı durumlarda "va" diye okumaya dönüşüyor.Yani yukarda şut karşılığı yazan o-ba-he-do yanlış
オーバーヘッド = o-va-he-do doğru olanı

kanıtla derseniz
https://youtu.be/dyJu1XLug_0?t=9m

2. olaydaki benzer şey Jito'nun isminde de var.
Başa yazılan harf "ci"(じ) bu harf kelime başında "ci" kelimenin başında gelmezse "J" diye okunuyor.
Carlos'un şutu Mi-ra-ju(Mirage) gibi.

Wikipedia alfabeyi ingilizce telafuzuna göre verdiği için aşırı problem çıkarıyor çünkü ingilizce konuşanlarda J sesi yok C gibi okumaya çalışıyolar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Japonca mı çalışıyorsunuz?
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
evet Hiragana ağırlıklı şu an
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kaç tane Kanji biliyorsunuz?
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsubasa and Wakabayashi How Did Meet? Toshiko Tanaka 0 1,189 16-11-2014, Saat: 18:28
Son Yorum: Toshiko Tanaka
Captain Tsubasa English Hikaru Matsuyama 2 2,495 23-08-2013, Saat: 14:50
Son Yorum: JunYusuf

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
AlphaT®.NET (Bugün, 01:38)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi