Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Characters & Techniques [Captain Tsubasa Vol.II Super Striker]

Bu konu; 15 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiragana ve Katakana çalışıyorum ama Katakana'ya ciddi anlamda geçiş yapmadım.Kaç tane kanji biliyorum? Tsubasa'nın isminin kanjisini,Gouki'nin sırtındaki kanjiyi.1 ay oldu başlayalı.8 sene önceden tsubasa road to 2002 youtube ingilizce alt yazı(ra-calium'un çalışması) ile yükleyen ilk kullanıcı bendim(son 2 senedir kafama inen copyright strikelar yüzünden bütün seriyi silmek zorunda kaldım)
youtube profilim bu https://www.youtube.com/user/lnformer
yalancı olmadığımı kanal yorumlarından görebilirsiniz.

Dövüş ve futbol ile alakalı japonca kelimelerinin bir kısmını anime ve oyunlardan dinleye dinleye öğrendim.
Bebeyim afedersiniz açıkçası yani daha
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hmm anladım ben de Japonca'ya meraklıyım da Hiragana Katakana tamam, Kanjide de epey mesafe aldım ama henüz yeterli değil, sanırım artık 300'ün üzerinde Kanji karakteri okuyup yazabiliyorum.

Şunun için sordum, şayet Kanji biliyorsanız beraber Captain Tsubasa Oyun ya da Manga (veya CT ile ilgili herhangi bir şey) çevirileri yapabiliriz diyecektim.

Çalışmalarınızda başarılar.

頑張るね!
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
kesinlikle yapmak isterim,özellikle road to 2002 türkçe düblaj versiyonunda Santana'nın söylediklerinin nasıl çarpıtıldığına şahit olduktan sonra.Ama dediğim gibi bana vakit lazım,sadece akşam eve gelip çalışmaktan bahsetmiyorum.Gündüz dükkanda servise çıkmadığım zamanlarda da çalışırım.

Ben öğrenme planımı kafamda belirledim.
Hiragana,Katakana,kelimeler/gramer,en son kanji.

kelime ve sembol aklımda tutma konusunda hafızam iyidir.Lisedeyken bulgaristan göçmeni bir arkadaş kiril alfabelerini öğretmişti hala unutmadım onları.

Size de başarılar hocam,kolay gelsin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@AlphaT®.NET test test
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsubasa and Wakabayashi How Did Meet? Toshiko Tanaka 0 1,189 16-11-2014, Saat: 18:28
Son Yorum: Toshiko Tanaka
Captain Tsubasa English Hikaru Matsuyama 2 2,495 23-08-2013, Saat: 14:50
Son Yorum: JunYusuf

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
AlphaT®.NET (Dün, 01:38)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi