Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Vol 2 Hack T. Del Tigre 2012 por Gabriel

Bu konu; 19 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=o1C_5dnz92A">www.youtube.com/watch?v=o1C_5dnz92A</a><!-- w -->

Bu adam başka oyunlardan müzik aktarıyor aktarmasına. Ama müzik tonunu falan orjinalinden aşırı farklı şekilde çeviriyor. Orjinalinin aynısı olarak birtek Wakashimazu yapıyor. Bu adamın müziklerin tonlarını değiştirme fantezisini hala çözemedim Dil Çıkarma

Adam oyunda Raiju vuruyor resmen ;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hiç olmassa adam oynanabilir güzel bir hack yapıyor wakhasimazu gibi uçmuyor saçma şeyler yapıp maymun etmiyor oyunu
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
adam harbi yapmış arkadaş wakashimazu gibi öle abartılı olmamış ama efektler falan muhteşem
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
vay be bizde hack yapıoruz diye geçiniyoruz :shock: Adam resmen filim yapmış Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
:roll: hani link oynu indirelim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

DK - 01:30 ve 06:55 e dikkat Kararsız

Gerçekten muhteşem bir Raiju uyarlaması Yupi Birde sol ayağı ile vurmasaydı çok daha gerçekçi olurdu ;) Videodaki 06:55 dekinden bahsediyorum ;) Diğerini sağ ayak ile vurmuş Kalp - Sevgi

DK - 01:56 dada Moeto Hero melodisi var ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
VIDEO : Hack Team Syria in 2016 By Amjad Kat abo ameed 4 1,368 Dün, Saat: 22:34
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa 2 Nes World Cup 2014 By Wakashimazu KoJiRo41 9 2,892 Dün, Saat: 22:32
Captain Tsubasa 3 The Story Of Italy Hack { 7 } By Wakashimazu Owari da 12 2,400 Dün, Saat: 22:28
SvChatos'a Özel CT5 Hack :D KepoOpetOzan 17 2,713 Dün, Saat: 22:23
CAPTAIN TSUBASA SEGA CD HACK darklord80 59 4,239 Dün, Saat: 22:13

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi