Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Vol 2 Hack T. Del Tigre 2012 por Gabriel

Bu konu; 19 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=o1C_5dnz92A">www.youtube.com/watch?v=o1C_5dnz92A</a><!-- w -->

Bu adam başka oyunlardan müzik aktarıyor aktarmasına. Ama müzik tonunu falan orjinalinden aşırı farklı şekilde çeviriyor. Orjinalinin aynısı olarak birtek Wakashimazu yapıyor. Bu adamın müziklerin tonlarını değiştirme fantezisini hala çözemedim Dil Çıkarma

Adam oyunda Raiju vuruyor resmen ;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hiç olmassa adam oynanabilir güzel bir hack yapıyor wakhasimazu gibi uçmuyor saçma şeyler yapıp maymun etmiyor oyunu
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
adam harbi yapmış arkadaş wakashimazu gibi öle abartılı olmamış ama efektler falan muhteşem
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
vay be bizde hack yapıoruz diye geçiniyoruz :shock: Adam resmen filim yapmış Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
:roll: hani link oynu indirelim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

DK - 01:30 ve 06:55 e dikkat Kararsız

Gerçekten muhteşem bir Raiju uyarlaması Yupi Birde sol ayağı ile vurmasaydı çok daha gerçekçi olurdu ;) Videodaki 06:55 dekinden bahsediyorum ;) Diğerini sağ ayak ile vurmuş Kalp - Sevgi

DK - 01:56 dada Moeto Hero melodisi var ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT 2 HACK coimbra_diaz12 26 2,067 7 saat önce
Son Yorum: Asaka
SvChatos'a Özel CT5 Hack :D KepoOpetOzan 18 2,722 7 saat önce
Son Yorum: Nasr
Tsubasa Barca'da(Golden 23) Hack Jun Misugi 83 5,143 Dün, Saat: 11:49
Captain Tsubasa 2 Shingo Aoi + Alamatah Hacks + Different Hacks by KepoOpetOzan KepoOpetOzan 64 4,879 Dün, Saat: 11:45
Captain Tsubasa 2 Nes Gremio Copy Gabriel Hack & (AR) By Wakashimazu 2012.nes Xaarquath 20 3,488 Dün, Saat: 11:42

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi