Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa karakterleri kimlerden esinlendi?

Bu konu; 62 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şu konuyu merak ettim.gerçi belki yanlış yerde sordum.ama bulabildiğim yerler arasında en uygun burası.merak ettiğim şunlar:
1- benjaminde benjamin tsubasanın,césar kojironun,eric misuginin yerine olduğu söyleniyor.benjamin ve césar doğru olabilir.çünkü benjamin özel şutuda tsubasa gibi dışarı çıkacakmış gibi görünüp kaleye iniyor.césarın magnum vuruşu kojiro gibi önüne geleni düşürüyor ve kojiro gibi césarda zamanında ailesi için çalışmış ve kojiro gibi tek oyunculuğu savunuyor.pas fazla vermiyo yani.ama ben eric ve misugi arasında bağlantı kuramadım.misugi kalbinden rahatsız ericde böyle bişey yok.misuginin tsubasa gibi drive şutu kullandığını j animesinde görüyoruz.ama eric serap şutu kullanıyor.eric schneider in yerine olabilirmi?schneiderinde serap vuruşu vardı.
2-dediğim gibi benjamin tsubasanın yerine olabilir.ama benjaminin orjinal adı hikaru kickermış.matsuyamanında adı hikaru matsuyama.her ikişininde özel şutu kaleye birbirinden farklı gitsede ikisininde özel vuruşu kartal vuruşu.benjaminin matsuyamanın yerine olma ihtimalide varmı?
bu iki soruma en azından kendi düşüncenize göre cevap verirseniz sevinirim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa karakterleri kimlerden esinlendi? - Yazar: romantik4 - 08-07-2014, Saat: 02:13

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa - Mevkîler Hikaru Matsuyama 12 13,511 29-12-2016, Saat: 19:18
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
Captain Tsubasa Bazı Oyuncuların Özel Hareket İsimleri SacMisaki 6 2,970 12-07-2015, Saat: 10:34
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
Captain Tsubasa Diğer Karakterler SvChatos 13 13,404 28-10-2014, Saat: 20:41
Son Yorum: JunYusuf
Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) SvChatos 11 5,660 21-10-2014, Saat: 23:20
Son Yorum: SvChatos

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Asaka (18-04-2024, 16:21)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi