Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

 

TSUBASA TÜRKİYE YENİ NESİL PLATFORMU ÜYELER İÇİN SİTE KURALLARI

 

1- Tsubasa Türkiye sitesinde yazılan mesajlardan tamamen yazan site üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar sitede gönderilemez. Cezası siteden uzaklaştırmadır.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.) Bu durumlarda ilgili üye 1 kez uyarılır.

4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. İlgili üye 1 kez uyarılır. Fakat içeriği ne olursa olsun her türlü küfrün karşılığı siteden uzaklaştırmadır. Bunun geri dönüşü yoktur. Kendilerine küfür edildiğini söyleyen üyeler kanıtları ile birlikte ( örneğin ekran görüntüsü olabilir ) yöneticilere bildirmelidirler.

 5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

 6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

7- Tsubasa Türkiye Platformu’nda, BÜYÜK harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!

8- Tsubasa Türkiye Platformu’nda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir “ürünün” reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

9- Tsubasa Türkiye Platformu’nda Admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

10- Tsubasa Türkiye Platformu’nda kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden uzaklaştırılır.

11- Tsubasa Türkiye Platformu kurallarında güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı Tsubasa Türkiye Platformu Admin’lerinde her zaman saklıdır.

12- Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler silinmemektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir. Üyelik iptali admine özel mesaj gönderilerek talep edilir. Aksi bildirimler gözardı edilecektir. Üyenin hesabı silinse dahi foruma göndermiş olduğu mesajların sistemde tutulup tutulmaması yönetimin inisiyatifindedir.

 

13- Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır. Crack, warez, mp3 vs… 

14- Üyeler herhangi bir şikayette bulunursa forum içerisinde yer alan “istek ,şikayetleriniz,öneri” kısmından bildirim yapabilirler. Bunun dışında sitede, forumda herhangi bir şikayet , öneri talep alınmayacaktır. Eğer konu herhangi bir üyenin herhangi bir üye ile olan sorunlarında ise sadece ” BIZE YAZIN ” kısmından form doldurarak bildirim yapabilirler. Dilerlerse “tsubasatr@outlook.com” mail adresinden yada “sohbet” üzerinden de bildirimde bulunabilirler.  Aksi halde ilgili her konu silinir ve talebe alınmaz. Devam eden üye olursa uyarılır , aşırı şekilde ısrar ederse siteden uzaklaştırılır.

15- Kişi başına üyelik sayısı 1 hesapla sınırlıdır ve üyelik ücretsizdir.

16-Yeni bir konu başlatmadan önce forumda arama yapılmalıdır. Bir konu içerisinde geri bildirim yaparken “ gereksiz, saçma , boş yere “ gibi tartışma ortamına neden olabilecek mesajlar göndermek yasaktır. Her üye, her yönetici grubu üslubuna dikkat etmeli, nazik şekilde uyarmalı, ilgili konuya yönlendirmelidir.

17- Başka birinin hesabından giriş yasaktır. Bu gibi durumlarda ilgili üye ile iletişime geçilir, görüşüldükten sonra bir karara bağlanır. Şayet girilen hesap daha önce siteden uzaklaştırılan bir üye ile eşleşir ise üyelik derhal iptal edilir.

18-Flood-Üst üstte mesaj atmak yasaktır.

19. Kural listesi dönem dönem güncellenir. Lütfen yetkililerin uyarılarını dikkate alınız ve sitede bu kurallar çerçevesinde hareket ediniz. Siteye üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Some devlopment work is done by Code Pitch Web Solutions