Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi!

l Kayıt Ol
Tarih: 16.10.2019, 17:29
youtube twitter facebook google+ feedburner
  • Hoşgeldiniz! TsubasaTR 12 Yaşında ! Sizde Üye Olun Aramıza Katılın
  • Site Kuralları Gereği Üye Olduktan Sonra Konu Açıp Kendinizi Tanıtınız.
  • Yardım Menüsünden Bilgi Alabilirsiniz.
  • Site Kurallarını Okuyunuz ve Riayet Ediniz. Tsubasa Türkiye
Hoşgeldin Misafir
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 8,903
» En Son Üyemiz: Zeki
» Konu Sayısı: 4,402
» Mesaj Sayısı: 62,298

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 20 çevrimiçi kullanıcı var.
» 3 üye | 17 Misafir
Jawbreaker, Jun Misugi, Warcraft

En Son Konular
Herkese Merhaba
Forum: Tanışma Bölümü
Son Mesaj: Jawbreaker
13 dakika önce
» Cevaplar: 7
» Gösterim: 50
Misugi mi ? Tsubasa mı ?
Forum: Captain Tsubasa Anime Tartışma & Anket Bölümü
Son Mesaj: AlphaT®.NET
36 dakika önce
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 11
Tanışma
Forum: Duyurular
Son Mesaj: AlphaT®.NET
47 dakika önce
» Cevaplar: 2
» Gösterim: 6
Selamlar Arkadaşlar
Forum: Tanışma Bölümü
Son Mesaj: AlphaT®.NET
48 dakika önce
» Cevaplar: 5
» Gösterim: 42
Captain Tsubasa-Path Of V...
Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız
Son Mesaj: levin44
3 saat önce
» Cevaplar: 91
» Gösterim: 6,498

 
  Tanışma
Gönderen: Zeki - 1 saat önce - Forum: Duyurular - Cevaplar (2)

Selam arkadaşlar. Ben Zeki. Atari döneminden beri Tsubasa izleyen oynayan biriyim. Youtube'dan da Onur Epik'i takip ediyorum. Oradan gördüğüm yeni Tsubasa oyun versiyonları ilgimi çekti ve beni buraya yönlendirdi. Herkese bol muhabbetler..

Bu öğeyi yazdır

  CT-2 Japonca'dan-Türkçe'ye Çeviri(By TsubasaTR.Net)
Gönderen: Jun Misugi - 05.10.2019, 19:00 - Forum: Captain Tsubasa Oyunları ve Emülatörleri - Cevaplar (9)

Merhaba Tsubasaseverler
Uzun süren bir çalışmanın ve kontrollerin ardından üzerinde çalıştığımız CT-2 Japonca'dan Türkçe'ye çeviri projesi nihayet bitti.
Bu projenin benim için çok özel çünkü hayatımda en çok sevdiğim oyunlardan birini Türkçe'ye çevirip sizlerle paylaşma ayrıcalığına sahibim.Bu versiyon ile birlikte birçok yeni şey öğrendik ve oyuna ekledik.Ama her şeyi ekleyemedik çünkü projeye başlarken ifade ettiğim gibi yer sıkıntısı bunda temel etken oldu yine de bazı cümleleri kısaltarak da olsa eklemeyi başardık.Anladığım kadarıyla Türkçe yazılar bir yama ile eklenmiş ve bu yazıları birbirine bağlayan kodlar değişince oyun direk bozuluyor bazı versiyonlarda bunu görebiliriz.
Sürekli yaptık ettik diyorum çünkü projeyi  her ne kadar kendim oyuna eklesem de her gönderdiğim metni Türkçe'ye çeviren,büyük bir özenle emek veren ve tüm Çeviri'yi yapan Hikaru Matsuyama nickli üyemizdir.
Gizli sahneler konusunu açıp bilgilendiren ve bizle paylaşan NBA01'dir.Scounk,Alpha ve diğer arkadaşlarımız da eksik gördükleri noktaları paylaştılar.Kısaca birçok kişinin emeği var ve hepsine çok teşekkür ediyorum.Oyunda eksik ya da sizi şaşırtan bir noktayı da paylaşayım.
Bildiğiniz gibi bilgi ekranlarını kendi aralarında değiştirebiliyoruz.Bilgi ekranlarında metinlerin görünmesi açısından farklı ofsetler göstermek zorunda kaldım böylelikle tüm metni eklemiş oldum ama İngiltere ve SSCB maçlarından itibaren şöyle bir durum oluşuyor.Bilgi ekranı görünüyorve okuyorsunuz ama sonra ana menüye dönünce yazılar görünmüyor.tabi bunun görsel açıdan hoş bulmasam da hemen alttaki menüleri rahatlıkla kullanabiliyoruz böylelikle tekrar menü geri geliyor.Çok bir problem olacağını düşünmediğim için böyle olmasında sakınca görmedim.Projede eksik gördüğünüz hatalı bulduğunuz noktaları resimle bize bildirip paylaşın.Bunları da düzeltiriz. Link Resimlerin Altındadır.Oyunun introsu ile başladım birkaç resim paylaşacağım
[Resim: EVwnDY.png][Resim: EVwE0P.png][Resim: EVwVxq.png]
[Resim: EVwoKN.png][Resim: EVwkHe.png][Resim: EVwJZ0.png]
[Resim: EVwrQv.png][Resim: EVwygx.png][Resim: EVwuop.png]
[Resim: EVwxLy.png][Resim: EVw5KM.png][Resim: EVwI0h.png]
[Resim: EVwY5n.png][Resim: EVwaD8.png][Resim: EVwHbj.png]
[Resim: EVwNro.png][Resim: EVwOgU.png][Resim: EVwj8H.png]

Link için :

Hide Post

Bu öğeyi yazdır

Yıldırım - Şimsek TsubasaTR Açılış Duyurusu
Gönderen: Jun Misugi - 04.10.2019, 13:56 - Forum: Duyurular - Cevaplar (6)

Merhabalar

2017 yılının ortalarında geçilen Wordpress sisteminden üyelerimizden gelen istekler, sikayetler 
ve yönetim kadrosundaki değerlendirmeler göz önüne alınarak vazgeçilmiştir.
Bu bağlamda sitemizde değişikliğe gidilmiştir.
Daha iyi daha hızlı şekilde hizmet sunma anlayışını düşünerek Mybb sistemine geri dönüşüm sağlanmıştır. 
Hem bizlere hem CT dünyasına en büyük desteğiniz konu içeriklerine göndereceğiniz yorumlarınız ve içerik çalışmalarınız olacaktır.

Tsubasa Türkiye Platformu olarak Manga(tsubasatr.org) ve Anime(tsubasatr.com) sitelerimizi yeniden aktif edeceğiz. 
Sitemizde Kurallar değişmiştir.
Okumanız önemle rica olunur
Geçici süre Sohbet kapalı olacaktır.
Şifresi çalışamayan olursa şifremi unuttum bağlantısı ile şifre yenileyebilirler. Olası ulaşmama durumunda
burayı tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Youtube kanalımızdan CT2-Hack dersleri zamanla sağlanmaya devam edilecektir.

Saygılarımızla
TsubasaTR Yönetim
             04.10.2019

Bu öğeyi yazdır

  Tsubasa Türkiye Kurallar
Gönderen: AlphaT®.NET - 05.10.2017, 23:04 - Forum: Duyurular - Cevap Yok

 
1-    Tsubasa Türkiye sitesinde yazılan mesajlardan tamamen yazan site üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2-     
3-    T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar sitede gönderilemez. Cezası siteden uzaklaştırmadır.
4-     
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.) Bu durumlarda ilgili siteden uzaklaştırlır.
 
4- İçeriği ne olursa olsun her türlü küfrün karşılığı siteden uzaklaştırmadır. Bunun geri dönüşü yoktur. Kendilerine küfür edildiğini söyleyen üyeler kanıtları ile birlikte ( örneğin ekran görüntüsü olabilir ) yöneticilere özel mesaj ile bildirmelidirler. Özel mesaj dışı hiçbir bildirim kabul edilmeyecektir.
 
5-Forumda gerek sohbet kısmından gerekse özel mesaj aracılığı ile CT üzerine yardım istemeyiniz. İlgili duyduğunuz konunun linkini isteyebilirsinz.  İlgili kategoriden “Yeni Konu” açarak durumu bildiriniz. “Yeni Konu” açılmasını bilmiyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Yeni bir konu başlatmadan önce forumda arama yapılmalıdır. Bir konu içerisinde geri bildirim yaparken “ gereksiz, saçma , boş yere “ gibi tartışma ortamına neden olabilecek mesajlar göndermek yasaktır. Her üye, her yönetici grubu üslubuna dikkat etmeli, nazik şekilde uyarmalı, ilgili konuya yönlendirmelidir.
 
 
6. Üyeler herhangi bir şikayette bulunursa forum içerisinde yer alan “istek ,şikayetleriniz,öneri” kısmından bildirim yapabilirler. Bunun dışında sitede, forumda herhangi bir şikayet , öneri talep alınmayacaktır. Eğer konu herhangi bir üyenin herhangi bir üye ile olan sorunlarında ise sadece ” BIZE YAZIN ” kısmından form doldurarak bildirim yapabilirler. Aksi halde ilgili her konu silinir ve talebe alınmaz. Devam eden üye olursa uyarılır , aşırı şekilde ısrar ederse siteden uzaklaştırılır.
 
7. Tsubasa Türkiye Platformu’nda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir “ürünün” reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır. Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
 
8- Tsubasa Türkiye Platformu’nda, BÜYÜK harfle yazı yazmak bağırmak anlamına geldiğinden kesinlikle yasaktır! ( Vurgulanmak istenilen kısımları belirtmek için kullanılabilir)
 
9- Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler silinmemektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir. Üyelik iptali admine özel mesaj gönderilerek talep edilir. Aksi bildirimler gözardı edilecektir. Üyenin hesabı silinse dahi foruma göndermiş olduğu mesajların sistemde tutulup tutulmaması yönetimin inisiyatifindedir.
 
10- Kişi başına üyelik sayısı 1 hesapla sınırlıdır ve üyelik ücretsizdir.Başka birinin hesabından giriş yasaktır. Bu gibi durumlarda ilgili üye ile iletişime geçilir, görüşüldükten sonra bir karara bağlanır. Şayet girilen hesap daha önce siteden uzaklaştırılan bir üye ile eşleşir ise üyelik derhal iptal edilir.
 
11-Flood-Üst üstte mesaj atmak yasaktır.

12- Sitede kayıt olduktan sonra Tanışma Bölümünde kendinizi tanıtınız.
 
13. Tsubasa Türkiye Platformu’nda Admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir Kural listesi dönem dönem güncellenir. Lütfen yetkililerin uyarılarını dikkate alınız ve sitede bu kurallar çerçevesinde hareket ediniz. Siteye üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
 

Bu öğeyi yazdır

  Captain Tsubasa Tatakae Dream Team APK 1.2.2 File İndir (Sürekli Güncel)
Gönderen: Crazy Striker - 16.09.2017, 11:35 - Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel - Cevaplar (2)

Arkadaşlar Merhaba Captain Tsubasa Tatakae Dream Team APK Dosyasını En Güncel Sürümünü Artık Buradan İndirebilceksiniz.Sürekli Sorun Yaşayan Arkadaşlar Vardı Bende Böyle Sabit Sürekli Güncel Bir Konu Uygun Gördüm..
[Resim: V0dblP.jpg]

Sürekli Güncellenecektir.Şu Anki Son Sürüm 1.2.2'dir

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team APK 1.2.2 İndirmek İçin Kırmızı Yazıya Tıklayınız
CT Tatakae Dream Team 1.2.2 APK-By Crazy Striker E.rar (İndir)


İyi Eğlenceler

Bu öğeyi yazdır


 

Türkçe Çeviri: MyBBKursu.Com, Kodlayanlar MyBB
© 2002-2019 MyBB Group.
ImAdige theme by IMADIGE © 2015. Thanks For IMADIGE EDIT by AlphaT®.NET TsubasaTR 2007-2019