Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Rising Sun [Yeni Seri!] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Rising Sun (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-rising-sun.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Rising Sun [Yeni Seri!] (/konu-captain-tsubasa-rising-sun-yeni-seri.html)

RE: Captain Tsubasa Rising Sun [Yeni Seri!] - KaTiL_KaaN1998 - 25-03-2015

Ben Türkçe çeviride geldim 11. bölüme kadar.

İnşallah Mustafa abinin net problemi çözülür de devam ederiz kaldığı yerden çevirilere Gülümseme

Cvp: Captain Tsubasa Rising Sun [Yeni Seri!] - uAdrogba11 - 11-07-2015

@soccer cyborg noldu sizin çeviri işi

RE: Captain Tsubasa Rising Sun [Yeni Seri!] - King S - 01-08-2015

Bunlarda iyicene kendine koyu verdi. Nerdeysei bir sene gecti hali daha inglizceye ceviremediler....
Yok hadi bugün cevirdiler diyelim. Birdaki cevireme kadar yine bir yilmi bekliyecegiz?
Arkadaslar bir cözüm bulmamiz lazim.
Japonyacisi olan yokmu aramizda? Gülümseme

Cvp: Captain Tsubasa Rising Sun [Yeni Seri!] - Hikaru Matsuyama - 01-08-2015

Söylemeyim söylemeyim dedim ama dayanamadım.

Bence sen önce dön yazdığın cümleye ve kullandığın Türkçe'ye bir bak ondan sonra bu mangayı İngilizce'ye çevirenlere laf yetiştir, tamam mı.

...

Not: Ayrıca Shinji şu anda çok ciddi bir ailesel sağlık problemi nedeniyle mecburen CT ile ilgili çalışmalarına bir müddet ara vermek zorunda kalmıştır.

Azıcık hassasiyet, birazcık empati lütfen!

RE: Captain Tsubasa Rising Sun [Yeni Seri!] - King S - 01-08-2015

Kullandin Türkce ve yazdin Türkce benimkinden daha üstün diye simdi burda hava mi atiyorsun bana? Vay be cok büyük bir is cikardin. Tebrik ediyorum seni.
Emin ol ki senin gibi Türkiyede yasasaydim, benim türkcem en az senin ki kadar iyi olurdu.
Almanyada yasiyorum ve dolaysiyla pek Türkce yazma imkanim olmuyor. Emin ol genel olarak senden fazla dil biliyorumdur ve genel olarak daha iyi konusabiliyorumdur. Bunu hava atmak icin yazmiyorum. Amacim sana, senin asagladin kisinin, genel Dil kousunda , senden daha kötü olmadini göstermek.

Üstelik dedin seyin mantigi bile yok. Ne yani? Bir kisiyi veya insani elestirmesi icin kendisi bütün konularda kusursuz olmasi mi gerekiyor? Benim elestirdim sey Mangafox gibi sitenin tembelikden veya ciddiyesizlikten 1 yilda mangaya inglizceye cevirememesidir.

Cvp: Captain Tsubasa Rising Sun [Yeni Seri!] - Hikaru Matsuyama - 01-08-2015

Mangayı çeviren Mangafox veya herhangi bir manga sitesi değildir, çeviriyi yapan Shinji ve ona yardım eden ekibidir, sözünü ettiğin site ve benzeri siteler mangaları yayınlayan sitelerdir sadece.

Ettiğin diğer çocukça sözlere ise cevap vermek dahi zaman kaybı bu nedenle bir şey demiyorum, ne düşünüyorsan ne söylemek istiyorsan forum açık, istediğin kadar zırvalayabilirsin.

...