Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT4 FoR CT2 (bydigi) [videolu] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: CT4 FoR CT2 (bydigi) [videolu] (/konu-ct4-for-ct2-bydigi-videolu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

CT4 FoR CT2 (bydigi) [videolu] - Tsumax - 09-06-2014

Evet arkadaşlar beklenen hackimi sonunda paylaşabiliyorum.
2 aylık çalışma ürünü 47 maçlık bu oyun için bi teşekkürü çok gormezsiniz umarım..xD

INFO

CT4 Oyununu unutanlar için biraz bilgi verelim..

JPN CUP
1-6 maç FUSSBALL(1-Morisaki 4-Souda 5-İshizaki 9-Nitta)

Bu 6 maçta en zoru 6.maç olacaktır...yani Musashi..

BREZİLYA ELEMELERİ
7-12 maç S.PAOLO(1-Renato 5-Oscar 7-Rivalino 9-Stratto 10-Tsu 11-Gil)

Bu bolumde ct 4 ün ilk 6 maçı olan brezilya elemelerini oynuyoruz.
bundada 12. maç yani carloslu coimbralı Flemengo en zor maçımız..

CUPA LİBERTEDOS
13-16 maç FUSSBALL

Bu bolum CT4 DE olmayan tek bolum.burayı ben uydurdum.burdaki 4 maçlar ilk 6 maça oranla daha zor olacaktır..Rkiplerimiz:

13-Da silva 14-Stresteu Pascal 16-Espanes-galvin-babinton

AMARİKA CUP
17-21 maç BREZİLYA

Kadromuzda CT4 den değişik olarak Coimbra ve İshizaki yok.Coimbrayi 10 numara kavgası çıkmasın die eklemedmAçık Ağızlı Gülümseme

Rakipler CT 4 deki gibi sıralanıyr.

17-VNZ 18-PERU 19-KOLOMBİYA 20-ŞİLİ(ben ekledm) 21-MEKSİKA

FİFA CUP
22-27 Maç S.PAOLO (Stratto yerine İshizaki)

Bu 6 maçlık seride Matsuyama ve Misakiye karşı oynadığımız bolum.burdada en zor maç yine final maçı Barcelona(Rivaul) olacak..

ASYA ELEMELERİ

28-33 Maç JAPONYA (1-Morishaki 2-Souda 3-Jitto 4-İshizaki 5-Matsuyama 6-7 İkizler 8-Misaki 9-Nitta 10-Tsubasa 11-Sano
Bu seferki Asya kupası maçları onceki hacklerde oynadıklarınızdan daha zor geçecektir.nedenini anladınız sanırım kadrodanGülümseme

FİFA CUP
34-37 Maç S.PAOLO

Bu bolumdeki 3 maçta zor...
35-JUVENTUS(Trezugue-GK Dean) 36-HAMBURG(Populsen-Wakabayajhi) 37-MİLAN(Furia-Nikels-V.Bastn-Pipin[Stratto]

HAZIRLIK MAÇLARI ve DÜNYA KUPASI
38-47 Maç JAPONYA

39-BREZİLYA=Bu sefer brezilyayla erken karşılaşıyoruz.zor maç sayılır..
40-USA=Dikkatki oynarsanız kolay maç
41=FRANSA=Oncekine fransaya oranla daha zor maç.Çünkü 11 numarada Pipin var.Pipin her yerden şut çeker ve şutu Wakabayajhiyi baya zorlayacaktır..
42=KOLOMBİYA=Koly maç...
43=DANİMARKA=Kalecisi güçlü olduğu için fark atamazsınız ama buda kolay sayılır..
44=HOLLANDA=Bu maçta dikkatli oynarsnız geçersiniz.8 ve 10 Furia ve nikels.bunların ozel hareketi olmamasına rağmen çok guçludurler.9 V.bastan ve 4 Libuta.Bu maçın zorluğu,berabere bile kalsanız bu maçı tekrar oynamak zorundasınız..
45=ALMANYA=Bu maç baya zorlayacak sizi.Kaleci Muller eskisinden dha güçlü ve Almanyada Wakabayajhiyi zorlayacak çok eleman var..
46=ARJANTİN=Bu maçta Diazın Cyclonesine dikkat!
47=İTALYA=Bu maçta Almaya maçı gibi zor.Kalede Hernandez Cycoleneyi bile rahat kurtarabilir..Stratto ise topla fazla oynamaz hemen şut çeker..

Buda İTALYA-JAPONYA final videsu

Bu oyun için tavsiye edeceğim nes emulatorü FCEUX emulatordür..

Oyunu bitirmeden oyun hakkında karar vermeyin,çünkü ilk başları sıkıcı gelebilir..
İYİ OYUNLAR.: LINK :

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

RE: CT4 FoR CT2 (bydigi) [videolu] - ali_1903 - 09-06-2014

güzel

RE: CT4 FoR CT2 (bydigi) [videolu] - ジャイロメ59 - 09-06-2014

Ühh güzele benziyor da, oynamaya vakit yok ya.

Amacınız beni gaza getirmek bunun farkındayım ama 11 gün sonra gidiyorum, geç kaldınız. Ovvv

RE: CT4 FoR CT2 (bydigi) [videolu] - AlphaT®.NET - 09-06-2014

uzun zaman sonra girmişken indirdim, bitirelim bakalım şimdiden emeğine saglık birde oyun sonu değerlendirmeyle görüşmek üzre Gülümseme

RE: CT4 FoR CT2 (bydigi) [videolu] - NanoBasa - 09-06-2014

Güzel...
bir şey söyleyecem CT4 te Tsubasa
NeoCyclone'ye sahip kaldırıp diaz gibi backshoot çekmesi lazım oyunun 2si çıkarsa bunuda eklermisin?

Cvp: RE: CT4 FoR CT2 (bydigi) [videolu] - Tsumax - 09-06-2014

(09-06-2014, Saat: 21:23)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel...
bir şey söyleyecem CT4 te Tsubasa
NeoCyclone'ye sahip kaldırıp diaz gibi backshoot çekmesi lazım oyunun 2si çıkarsa bunuda eklermisin?

o şutu diaza yaptım.tsubasa gene aynı şutu çekiyor.
ikisininde aynı cycloneyi çekmesi saçma geldi..Süper