Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
pokemon firered türkçe ve resimli türkçe çözüm - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Diğer Oyunlar (https://tsubasatr.net/forum-diger-oyunlar.html)
+--- Konu Başlığı: pokemon firered türkçe ve resimli türkçe çözüm (/konu-pokemon-firered-turkce-ve-resimli-turkce-cozum.html)

Sayfalar: 1 2 3

pokemon firered türkçe ve resimli türkçe çözüm - myotismon - 06-08-2014

[Resim: aPddmd.png]

Evet arkadaşlar pokemon firered oyununu pek bilmeyen yoktur heralde şimdi bu oyunu türkçe olarak sizlerle paylaşıyorum ve dosyanın içinde resimli tam çözüm mevcut ayrıyetten hangi pokemonlar nerede bulunur tm hmler nerelerde var resimli olarak anlatılmış tam 350 yakın resim kullanılmıştır birde içinde oyunun gamesharkları yani hilelerinide koydum

NOT: Arkadaşlar biliyorsunuzdur oyunda normalde kadabra alakazama hunter gengara machop machampa dönüşmez yani evrim geçirmez isterseniz son seviyeye getirin yine gelişmez bu tür pokemonların gelişmesi için trade yani takas ile gelişir buda gerçek hayatta gameboyda takas kablosu vardır bununla arkadaşlarınızla takas ederseniz gelişir şimdi ben sizlere pc'de hilesiz normal olarak bu pokemonların gelişmesini anlatacağım verdiğim dosyanın içinde normal vba birde vba link emülatörü vardır vba link emülatörünü açın 2 tane açın ama yani 2 oyun açık olacak aynı oyun aynı save olacak pokemon merkezine gidin ilk önce bilgisayardan geliştireceğimiz pokemonları alın hunter kadabra machop gibi üst kata çıkın en sağdaki adamla veya kadınla konuşun trade center deyin sonra yes deyin bir daha yes deyin saving diyecek bunu 2 oyundada yapıyoruz buna dikkat edin şimdi buraya dikkat ilk oyunda become leader diğer oyunda join group diyoruz sizi takas bölümüne alacak normal emülatörde almaz çünkü takas bağlantısı yok der 2 oyundada adamımızı takas bölümüne alın koltuklara oturtun şimdi kadabrayla kadabrayı hunterla hunterı trade edin ve takas gerçekleşecek ve hoop pokemonumuz evrim geçirecek işiniz bittiğinde sakın saveleyeyim falan demeyin normal trade odasından çıkın çıktıktan sonra yani pokemon sağlık merkezine geldikten sonra 2. oyunu kapatın onla işimiz bitti şimdi ilk oyuna gelip save yapabilirsiniz işte bu kadar yapamayan arkadaşlar olursa videolu veya resimli anlatırım biraz uzun oldu yazı kusura bakmayın arkadaşlar ek olarakda şu siteden diğer pokemon oyunları ve firered hakkında geniş ve detaylı her türlü bilgi mevcuttur site ingilizce işte site bu

http://www.serebii.net/index2.shtml

Arkadaşlar ilgi ve rağbete göre diğer pokemon oyunlarınıda paylaşıcam aynı bu oyun gibi detaylı paylaşıcam elimde bir kaç tanede yabancılar tarafından yapılmış hack oyunlar mevcut

buda link

Pokemon Firered

rar pass= tsubasatr.net

RE: pokemon firered türkçe ve resimli türkçe çözüm - JunYusuf - 07-08-2014

Teşekkürler Oynayınca Bir şeyler Yazarım.

RE: pokemon firered türkçe ve resimli türkçe çözüm - mert1907 - 07-08-2014

Eline emeğine sağlık, GBA oyunlarının hepsini bitirmiştim. Açık Ağızlı Gülümseme 3DS oyunlarını da paylaşırsan sevinirim. Pokemon Black&White gibi falan. Süper

RE: pokemon firered türkçe ve resimli türkçe çözüm - myotismon - 07-08-2014

@JunYusuf tamam siz oynayın yazarsınız dediğim gibi içinde Türkçe resimli anlatım mevcut oyunda türkçe resimli anlatım ince detayına kadar anlatılmış birde şu trade ile ilgili video çekmeyi düşünüyorum zorluğu yok ama videolu anlatım her zaman kolaylık olur iyi anlamak açısından

@Anime Freak dediğim gibi ilgi ve rağbet olursa paylaşıcam hepsini rağbet olmazsa paylaşmamın bir anlamı olmaz çünkü hem gameboy pokemon oyunları emarald leaf green vs ve bazı hack oyunları var elimde 3ds oyunlarıda mevcut mesela emeraldda normal hikaye bitince oyun tekrar başlamaz başa alır ama halbuki oyun devam ediyor ve devamında groudon ve kyogre gibi efsane pokemonlar yakalanıyor ekstra görevler çıkıyor fireredde ise sanırım 150 idi 150 çeşit pokemon yakalarsan pokedexte 150 çeşit pokemonun gözükürse oda devam ediyor ondada new two yakalıyoruz ve deoxy ho oh lugia efsanelerini yakalıyoruz bunları yakalamak için gerçek hayatta bir kart mı ne alıyorduk onla gidiyorduk adalara ama bu adalara gidecek gamesharkları (hile kodlarını) paylaştım paylaştığım gamesharklarla gidebilirsiniz birde suicune entei ve raikou efsane köpekler var bunların yakalanması biraz meşakatli ama zor değil bunları anlatıcam nasıl yakalandığını

RE: pokemon firered türkçe ve resimli türkçe çözüm - MompresaN - 07-08-2014

Türkçe olması çok iyi Güzel

RE: pokemon firered türkçe ve resimli türkçe çözüm - TaroMisaki - 07-08-2014

@myotismon Bilgisayar reset atılmadan önce oynuyordum fakat artık Pokemon World Online yüklemeye çalışıyorum ama üye olamıyorum bir bilgin varsa özele gelebilirmisin abi ?