Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CTTDT Dream Cup - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Kırık Linkler Ceza Ban Diğer (https://tsubasatr.net/forum-kirik-linkler-ceza-ban-diger.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tsukurou-dream-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CTTDT Dream Cup (/konu-cttdt-dream-cup.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Cvp: CTTDT Dream Cup - Hikaru Matsuyama - 29-09-2014

[Resim: nv17x3.png]

Goller: Nitta x2

Elenirsem ki büyük ihtimalle öyle görünüyor müsebbibi (sorumlusu) Hernandez'dir. Güzel

Geçen sefer de zaten diş geçirememiştim, bu kez de bileğini bükemedim. Direkt seni, indirekt ise sana bu Hernandez'e rağmen 9 gol atmış SvChatos'u cidden tebrik ediyorum. ;)

RE: CTTDT Dream Cup - mert1907 - 29-09-2014

Sen 2 gol atmışsın da ben senin Salinas'a nasıl gol atıcam ? Dil Çıkarma Maçımı 3 Ekim Cuma günü 13.00 civarında yapacağım. 2 Ekim'de bayram tatili için okuldan eve döneceğim. Burada maçımı yapmak isterdim ama malesef internetim ölü gibi. :(

Cvp: CTTDT Dream Cup - Hikaru Matsuyama - 29-09-2014

Valla' ben onu bunu bilmem, Hernandez'e hakkımı helal etmiyorum. Bu gece Harakiri filan yaparsam da tek suçlusu bizatihi kendisidir, buradan şimdiden Türk emniyetine sesleniyorum. Dil Çıkarma

Atarsın atarsın merak etme, Golden-23 kartların var, beni maç boyunca dümdüz ettiler, Hernandez'den çok çektiğim için onların bana yaşattıkları acılar ikinci planda kaldı ama unutmuş değilim. Dil Çıkarma

RE: CTTDT Dream Cup - mert1907 - 29-09-2014

Yok abi benim hazırlık maçlarında 60'lık 70'lik kaleci G-23 Santana'mın toplarını tutuyor. Senin Salinas'ın mı tutamayacak ? Çok ortada bir maç olacak gibime geliyor ama. Güzel

Cvp: CTTDT Dream Cup - SvChatos - 30-09-2014

Çatos mu? Kararsız

Varan-3

Hikaru-san illa diyor ki sök siyahı üzerimden ... xD

(29-09-2014, Saat: 18:48)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elenirsem ki büyük ihtimalle öyle görünüyor müsebbibi (sorumlusu) Hernandez'dir. Güzel

Geçen sefer de zaten diş geçirememiştim, bu kez de bileğini bükemedim. Direkt seni, indirekt ise sana bu Hernandez'e rağmen 9 gol atmış SvChatos'u cidden tebrik ediyorum. ;)

+10 ve Schneider'in etkileri Güzel

[Resim: AYJ0DL.png]

Victorino'nun gücünü kim 109 yaptı yahu ?????

Cvp: CTTDT Dream Cup - Hikaru Matsuyama - 30-09-2014

Vay arkadaş, yine 8 tane sallamışsın, cidden tebrikler, ofansif gücün karşısında saygıyla eğiliyorum.
Benim için turnuva bitti, çok küçük bir ihtimal ile Destroyer'ı yensem bile (%0,1 ihtimal) bir sonraki maçımı kazanabileceğimi hiç sanmıyorum. Güzel

Resmen Müller duvarını aşamayıp da demoralize olan Victorino gibiyim, bitmiş, tükenmiş, inancını yitirmiş. Dil Çıkarma

Artık sonraki turnuvalarda filan belki... O da şu gıcık Mission etkinliğinden adam gibi bir FW ya da olmadı MF gelirse...

Hikaru Matsuyama böylece 2014 sezonu kapattı. Dil Çıkarma