Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa [NES] Analiz Projesi - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Tanışma/Duyuru/Diğer (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-duyuru-diger.html)
+--- Forum: Duyurular (https://tsubasatr.net/forum-duyurular.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa [NES] Analiz Projesi (/konu-captain-tsubasa-nes-analiz-projesi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Captain Tsubasa [NES] Analiz Projesi - Hikaru Matsuyama - 07-06-2015

Captain Tsubasa'nın bu ilk oyunu için çok ama çok detaylı bir analiz (yabancıların FAQs & Walkthrough dedikleri türden bir çalışma) projesi için kolları sıvamış bulunuyorum. Yeni bir PC aldım, her gün birkaç sa'atimi bu iş için de ayırabilirim diye düşünüyorum. Kapsamlı bir analiz çalışması yapma fikrim var, bunu tek başıma da yapabilirim, geçmişte yaptım da zaten ancak ben istiyorum ki elbirliği ile birkaç kişiden oluşan sağlam bir ekip kurarak çalışalım ve ortaya gelecek nesillere de kalacak enfes bir çalışma çıksın.

Sinerji >> Enerji

Kabul ederseniz ekip lideri ben olacağım ve bu projeyi en başından sonuna kadar yönlendirecem. Sizlerden istediğim ise aslında çok aman aman şeyler değil. Başvuruların yapılmasını müteakip (takiben) görev dağılımı yapabiliriz.

CT oyunlarını gerçekten oynamayı seven, bu konuda belli bir birikimi olan ve katkı sağlayabileceğine inanan herkesi bu çalışmaya destek vermeye davet ediyorum. ^_^

RE: Captain Tsubasa [NES] Analiz Projesi - ジャイロメ59 - 07-06-2015

Projeye katilmak isterim ancak bunun icin net cevabi 20 Haziran'da soyleyebilirim.

Cvp: Captain Tsubasa [NES] Analiz Projesi - Hikaru Matsuyama - 08-06-2015

Senin gibi oyun bilgisi yüksek genç ve dinamik bir CT severin bu ve benzeri projelere katılmak için istekli olmasını çok önemsiyorum.

Şimdiden sunacağın katkılar için teşekkür ederim. ^_^

RE: Captain Tsubasa [NES] Analiz Projesi - AlphaT®.NET - 09-06-2015

keşke olabilsem, yüksek lisansım cıkmazsa vereceğin görev olursa hazırım, selamlar iyi calısmalar Gülümseme

RE: Captain Tsubasa [NES] Analiz Projesi - Cayosa - 09-06-2015

ne Destek
;););)

Cvp: Captain Tsubasa [NES] Analiz Projesi - Hikaru Matsuyama - 13-06-2015

Cayosa için yazacaktım destek şu olabilir bu olabilir diye ama arkadaş yabancıymış. Dil Çıkarma

Ben 20'sinden sonra müsait olabilirim dediği için açıkçası Barış'ı bekliyorum, sen de (Alpha) katılmak istersen hay hay memnun olurum.

Çok yönlü inanılmaz detaylı bir çalışma olacağı için (iddialı konuşuyor olabilirim belki ama bugüne kadar bu oyun için yazılmış olan en detaylı, en kapsamlı, en sağlam çalışma ortaya çıkaracağız) oyunla ilgili aklınıza gelen her şey destek kapsamında:

- Bolca çeviri olacağı için bir arkadaşımız mesela oyun için (ingame pics) görüntüleri hiçbirini atlamadan alıp sıralayarak dosyalayarak düzgün bir şekilde ve iyi görüntü kalitesi ile bana gönderebilir.
- İsim ve çevirileri konusunda DevilTi'nin evvelki yıllarda yapmış olduğu çalışmalar fazlasıyla yeterli olacaktır.
- Tekniklerin çevirilerini zaten ben üstleneceğim, tüm ekipteki arkadaşlar da çalışma bitiminde elbette kontrol ederse çok daha güzel olur.
- Bunlar dışında ekipte yer alacak herkesin en azından 2 kere oyunu bitirmesini istiyorum. Bir tanesini oyunu hatırlama amaçlı, diğerini ise not almak ve çalışmaya bu alınan notları aktarmak amaçlı oynamalarını rica edeceğim herkesten.

Açıkçası hem bir ekiple çalışmak zevkli olacaktır (çünkü daha önce hep bireysel çalıştım bu oyunlar konusunda) hem de birbirimizi kontrol ederek ve tüm bilgileri bir havuzda toplayarak çok güzel bir çalışma ortaya koyabiliriz diye düşünüyorum.

@Alpha
Bu arada, benim de yüksek lisans tezim var, bu tarz şeyleri bahane etme. İş ve aile yaşantının seni CT'den koparmasına izin verme. Dil Çıkarma