Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 - Final Evolution - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 - Final Evolution (/konu-captain-tsubasa-2-final-evolution.html)

RE: Final Evolution - Hiena - 22-03-2017

Arka plan olarak yumruk sahnesindeki kale şeklini ekleyebilirim ama elle kurtarışta o kale daha hoş duruyor. O sahne ile ne olacağı belli olmuyor. Girecek mi yoksa çıkaracak mı diye endişe içinde bekliyoruz. Yumruk sahnesinde ise kaleci kale dibinde gibi gözüküyor ve sanki hep kurtaracakmış gibi duruyor. Bu yüzden bir değişiklik düşünmedim.

RE: Final Evolution - Wakabayashi35 - 31-03-2017

Oyun aşırı zor biraz daha kolaylaştırırsan iyi olur abi. Ayrıca oyun saçma sapan yerlerde hata veriyor sinir oldum. Telefondan oynayayım dedim maça girdiğim gibi hata verdi bilgisayara geçtim ilk yarının sonunda hata verdi sonra baştan başladım bu sefer 2. yarının sonunda hata verdi çıldırdım. Bi düzeltirsen güzel olur.

RE: Final Evolution - KibarFeyzo - 31-03-2017

Arkadaş haklı.Oyun garip garip hata veriyor oyunu bidaha güncelleyenilir, yada yükleyebilirmisiniz ?..Kızgın - Sinirli.Vede sonra güncellemeden sonra arkadaşın dediği gibi oyun çok zorlaşmış.Kızgın - SinirliKararsız

RE: Final Evolution - Hiena - 01-04-2017

Güçlerle ilgili bir, iki özel oyuncu dışında bir düzenleme yapmadım. Hatta oyun normalde biraz kolaydı ve bazı takımlarda değerleri yükseltecektim ama buna bir girsem hemen her takımda ayarlama yapmak zorunda olacağım için vazgeçtim. Elimdeki oyun bittikten sonra ilerde bunu yapacaktım. 2, 3 kişiden zorlukla ilgili yorum aldım. Yarın oynayıp kontrol edeceğim. Yaptığım bir değişiklik istemeden buna etki etmişse bilemiyorum. Zira ben güçleri yükseltmedim. Ama davranış kodlarını ayarladım tabi. O özel oyuncunun topla daha çok oynamasını, yani hemen pas vermek yerine top sürüp, şut çekmesini sağladım. Birçok özel oyuncuda bunu yaptım ve bu olması gereken bir şey. Orjinalde de bu var.

Hataları ise şimdi senden duydum. Sadece bizde ve rakipte gol sonrası sevinme sahneleri ayarlamıştım. Her oyuncuda farklı olarak kendi yakın görünümleri çıkacak şekilde ayarlamıştım. Ama yakın görünüme sahip her takımdaki oyuncuları tek tek gol attırmak suretiyle kontrol ettim ve bir sorun yoktu. Bununla ilgili mi bilmiyorum ama onuda kontrol ederim. Siz karşılaştığınız hatanın tam olarak nerede olduğunu söylerseniz ona göre daha çabuk sonuca ulaşırım.

RE: Final Evolution - Wakabayashi35 - 01-04-2017

Gol sevinçlerinde yakın görünümü olmayan oyuncuların gol sevinçleri çok garip duruyor önce belirli bir süre top gözüküyor sonra da koşmaya başlıyor falan benim hoşuma gitmedi. Mobilde maça giriyorum düdük çaldığı gibi oyun hata veriyor. Bilgisayarda devre arasına ve maç bitimine doğru hata verdi sinirimi bozdu. Rakip takımdaki normal adamlara Tsubasayla bile %50 çalım atabiliyorum. Paslar çok zor geçiyor oyunun ilk versiyonunu oynadım 7 gol attım ilk takıma güncel versiyonunda 2-2 3-3 gibi dip dibe geçiyor ilk maç. Aslında güzel bişey fakat normal oyuncular bile çok fazla zorlayınca bir yerden sonra sinirlendiriyor ve tüm isteğimi alıyor.

RE: Final Evolution - Hiena - 01-04-2017

Uzatma dakikaları yazarak hakem ekrana geldiğinde mi hata veriyor?

Güç sorununu ise anlamadım. Bir, iki özel oyuncu dışında güçleri yükseltmedim, buna karşılık nasıl böyle bir güç farkı olabiliyor bilemiyorum. Başka bir özelliğin değişimi buna etki etmiş mi bilmiyorum ama bu versiyonu ve eskiyi oynayıp ve sonra karşılaştırıp çözmeye çalışacağım.