Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 - Final Evolution - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 - Final Evolution (/konu-captain-tsubasa-2-final-evolution.html)

RE: Final Evolution - esekherif - 19-03-2017

ind,rdim nasıl oynıcam acılmaddı oyun

RE: Final Evolution - Hiena - 19-03-2017

Bu oyunlar emulatör denilen bir program ile oynanıyor. Aşağıdaki linkten o emulatörü indiriyorsun sonra oyunu gösterip oynuyorsun. Yada bunun yerine oyunu sürükleyip emulatörün içine de atabilirsin.

Virtuanes Emulatörü

RE: Final Evolution - Tsubasaasd - 20-03-2017

Flying Drive şutu nasıl yaptığını söyleyebilir misin? Ve bunu 2. bir farklı şut olarak yapabilir miyiz yoksa drive şut üzerine mi yapılıyor?

RE: Final Evolution - Jun Misugi - 20-03-2017

Eski siteden bu mesajı buldum belki ilk mesaja eklemek istersin abi
"Evet arkadaşlar,
merakla beklenen Final Evolution adlı projemiz tamamlandı... Cruyyford (Mert) adlı arkadaşımızın uzun süredir düşündüğü böyle bir proje vardı ve beraber bir süre önce bu projeye başladık. Kendisi projesinin yarısından itibaren bırakmak zorunda kaldı. Yurt dışında okuyor ve bu durumdan dolayı Londra'ya döndü. Proje onun hayal ettiğinden de farklı bir boyut aldı. Eminin, görünce o da çok beğenecektir.

Oyunun konusuna gelince:
Oyun tamamen Anime ve Manga karakterlerini içeriyor. Orjinal oyunda olan ama anime ve manga da bulunmayan tüm oyuncular silindi. Yani animede bulunmayan bu oyundaki sallama karakterlerin hiçbiri yok.

Hikaye'nin ilk bölümü Tsubasa'nın Barcelona'ya transfer olduğu hikayeyi işleyen Road to 2002 animesinden kesitler içeriyor.

Hikayede 3 seriyi birarada işledik; Road to 2002, ilk serinin devamı olan Shin serisi ve World Youth. Bu 3 seriyi bir arada bu oyunda işledik. Oyuncular ve takımlar tamamen bu 3 seriden alınmıştır. Bir tek 1. takımın 10 numaralı oyuncusu hayali bir kahramandır. Normalde 1. takımda özel oyuncu yok, ama farklı bir heyacan katsın diye, hayali bir kahraman yarattık. Yine zayıf bir ekip ama takımdaki bu 10 numaralı oyuncu bu maça zevk katıyor.

Oyun, gerek hikayesi bakımdan olsun, gerekse de görsel açıdan özel bir çalışma oldu. Oyunda yine sizleri birçok yenilik bekliyor. Özellikle şutlar çok güzel oldu. Neredeyse bütün şutlar değişti. Bir önceki oyunumdan bile daha farklı. Güzel şeyler çıktı ortaya. Beğeneceğinizi umuyorum. Ayrıca oyunda sizi bazı süprizlerde bekliyor.

Şimdiden herkese iyi eğlenceler dilerim... Daha farklı çalışmalarda buluşmak üzere..."

Editleyenler: Hiena, Cruyyford

RE: Final Evolution - Hiena - 20-03-2017

@Tsubasaasd

Vuruş anı için 1689A ofsetine bu kodları gireceksin; 48 8A

Kaleye gidiş sahnesi için 168EE ofsetine bu kodları gir; 02 03 75 08 5D F0

Bunları istediğin şuta uygulayabilirsin elbette. Bu değişiklikleri yıllar önce asıl şut sahnelerinin yerini bilmediğimiz dönemde yapmıştım. Oradaki değişiklikler sınırlı değişiklikler. Mesela 1689A daki kodları 48 8A yaparsan o ortadan yarım olarak çıkan perdelerin hepsi o şekilde tam ekran olur. Diğer şutlardan etkilenmeden ve hatta her bir oyuncunun ayrı olacak şekilde sahnelerini tasarlamak için aşağıda verdiğim 2 konuyu incele.

Şuta Vuruş ve Şutun Kaleye Gidiş Yer Gösterme Kodları

F3 40 - Yakın Görünüm Yer Gösterme Tablosu

@Wild Striker

Onur, bunu hatırlıyorum, hatta aklımda ezberimde hala durur bu açıklamalarım. Gülümseme Bunları tekrar belirtmeye gerek yok.

Bu arada oyunu baya güncelledim. Bitmek üzere sonra linki güncelleyeceğim. Sana da çalışman için gerekli tüm bilgileri göndereceğim. Linki güncelledikten sonra hikayesi konusunda ve yenilikler konusundaki bilgileri ilk mesajıma eklerim. Gülümseme

RE: Final Evolution - Jun Misugi - 21-03-2017

Ezber kuvvetli maşallahGülümseme
Final Evolution'ı mı güncelledin abi? Vay canınıGülümseme Gerçi ben inceleme öncesi 2 maç oynadım sonuçlar da çok iyiydi.
Ama güncel versiyonunu da çok merak ettim.Kesinlikle harika olduğundan şüphem yok.
Sabırsızlıkla Bekliyorum