Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - quasar84 - 21-07-2017

(21-07-2017, Saat: 19:24)kacablanca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi bu şut gücü nedir ya Ovvv

[Resim: SWO61.jpg]

Raiju en güçlü şut ;

[Resim: WVeOC.jpg]
Nerden alıntı acaba resim.raiju sut 99 levelde.400 küsür olması doğal.şutun asli 270 lik

(14-07-2017, Saat: 14:27)yasin12341234 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-07-2017, Saat: 21:54)yasin12341234 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Resim: 8dYjAa.png]

Abi çıldıracağım geçmiyor şurayı birisi lütfen bilgilendirsin. Denilenleri aynen yapıyorum ama olmuyor Ağlama[/php]

Ya bilgisi olan yardım etsin lütfen...
Ayni hatayı bende aldım. Kimse bilmiyor.telefon değiştirmeyi düşündüm hatta.bir hafta oyuna giremedim.velhasıl sorunun kaynağı play hizmetlerin devre dışı kalmış olması yahut dosyalarından bir kaçının silinmiş olması. Çözüm de telefonu sifirlamak.
Kesin çözüm. Bu arada ilk actigin gmail hesabını unuttuysan sifirlama sonrası sıkıntı olabilir. Dikkat et.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 21-07-2017

Raiju en güçlü şut değil. Oyunun hala en güçlü şutu Nattureza'nın şutu. 2. Olarak Raiju ve Fire Tiger geliyor.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 22-07-2017

(21-07-2017, Saat: 22:20)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Raiju en güçlü şut değil. Oyunun hala en güçlü şutu Nattureza'nın şutu. 2. Olarak Raiju ve Fire Tiger geliyor.

Haklısın ben sarı olan yere bakarak sölemiştim meğersem mavi olan yer şutun gücü oluyormuş. bu meseleyle öğrenmiş oldukSüper

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - 90lar - 22-07-2017

Yeni bir hile bulmuşlar. Yenileceğini anlayınca karşı taraf uzun süre bekletiyor. Çıkmak zorunda kalıyorsun. Çıktığın zamanda yenilmiş sayılıyorsun ve puan kaybediyorsun. Bu kadar adilik olmaz. Şu hileciler yüzünden hiçbir oyundan keyif alamıyoruz.

Tamam hile ile takımını rainbow vesaire kasıp güçlendirirsin anlarım. Ama karşılıklı maçta yenileceğini anlayınca hileye başvurmak nedir.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 22-07-2017

(22-07-2017, Saat: 23:27)90lar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni bir hile bulmuşlar. Yenileceğini anlayınca karşı taraf uzun süre bekletiyor. Çıkmak zorunda kalıyorsun. Çıktığın zamanda yenilmiş sayılıyorsun ve puan kaybediyorsun. Bu kadar adilik olmaz. Şu hileciler yüzünden hiçbir oyundan keyif alamıyoruz.

Tamam hile ile takımını rainbow vesaire kasıp güçlendirirsin anlarım. Ama karşılıklı maçta yenileceğini anlayınca hileye başvurmak nedir.

Nasıl anlamadım ?! Nerde neyi bekletiyor ? Açıklarmısın ?

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - 90lar - 22-07-2017

(22-07-2017, Saat: 23:43)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-07-2017, Saat: 23:27)90lar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni bir hile bulmuşlar. Yenileceğini anlayınca karşı taraf uzun süre bekletiyor. Çıkmak zorunda kalıyorsun. Çıktığın zamanda yenilmiş sayılıyorsun ve puan kaybediyorsun. Bu kadar adilik olmaz. Şu hileciler yüzünden hiçbir oyundan keyif alamıyoruz.

Nasıl anlamadım ?! Nerde neyi bekletiyor ? Açıklarmısın ?

online maç sırasında belli bir bekleme süresi var 10 saniye kadar o süre içinde karşı karşıya kaldığında seçim yapmalısın şut, pas vesaire. işte o süreyi bayağı uzatmanın yolunu bulmuşlar en az 10 dk. bekledim mecburen çıktım. bağlantımda vesaire sıkıntı yok.

oyunda zaten olduğunu bildiğimiz bazı hileler mevcut bu da yeni eklenmiş oldu.