Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 23-07-2017

(22-07-2017, Saat: 23:53)90lar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-07-2017, Saat: 23:43)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl anlamadım ?! Nerde neyi bekletiyor ? Açıklarmısın ?

online maç sırasında belli bir bekleme süresi var 10 saniye kadar o süre içinde karşı karşıya kaldığında seçim yapmalısın şut, pas vesaire. işte o süreyi bayağı uzatmanın yolunu bulmuşlar en az 10 dk. bekledim mecburen çıktım. bağlantımda vesaire sıkıntı yok.

oyunda zaten olduğunu bildiğimiz bazı hileler mevcut bu da yeni eklenmiş oldu.

Ben inadına telefonu afk bırakır beklerdim :ASD:ASAçık Ağızlı GülümsemeSAD O kadar inatçı biriyim.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ali_1903 - 24-07-2017

Bende oyuna giremiyorum Google Play e yonlendirir

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 28-07-2017

15-20 reroll dan sonra 30 luk gatchadan bu tabloyu çıkarmak Güzel Bu Mavi Schneideri Mülleri ve Raijulu Hhyugayı çıkarmaktı planım ve tek seferde 2 tanesini halletmiş oldum. Baştan 2. sıradaki SR Schneiderde çalım için ilaç niyetine geldi resmen.

[Resim: XXNPoo.jpg]

Yeni hesabımıda yaptığıma göre geriye sadece tablet almak kaldı Açık Ağızlı Gülümseme

NOT: Bu arada rerolları PC ye BlueStacks kurarak yaptım ve sonra içerden hesabı Facebook hesabıma bağlayıp deneme için Iphone telefonumdan oyuna giriş ekranında sağdaki seçeneklerden facebook hesabıma ulaşınca hesabı sordu yani cihazlar arası trasnferi KlabID hesabı yada Facebook sayesinde kolayca yapabiliyoruz. Bu sayede android bir cihazda yada PC den datadaki dosyanın adını değiştirme metodu ile patch ı tekrar tekrar indirmeden rahatlıkla reroll yapabiliyoruz.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - misakikun - 28-07-2017

(21-07-2017, Saat: 02:05)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2017, Saat: 01:26)Sorey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunu iOS üzerinden indirmeyi denedim ama "Bu mağazada kullanılamıyor..." gibi hatalar alıyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?

AppStore dan yeni üyelik alıp o üyeliğin ülkesini Japonya yapman lazım. Ülkeyi Japonya yapmadan indiremezsin AppStore.

Elimden gelen her şeyi denedim, ama olmadı. Apple'ın zorlukları sağolsun. Sanırım tek çarem birisi ipa dosyası şeklinde paylaşana kadar beklemek.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 28-07-2017

@NBA01

O ne şanstır yiğidim. Açık Ağızlı Gülümseme

@Sorey

Sana özelden Japonya kayıtlı AppleStore hesabı bilgilerini attım, işini görür.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 29-07-2017

(28-07-2017, Saat: 23:53)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @NBA01

O ne şanstır yiğidim. Açık Ağızlı Gülümseme

@Sorey

Sana özelden Japonya kayıtlı AppleStore hesabı bilgilerini attım, işini görür.

Eyw saolasın Açık Ağızlı Gülümseme Face grubunda 4 tane ssr çıkanı gördüm ama bu 2 sine değişmem aga Açık Ağızlı Gülümseme

Ben Sorey e senin hesabı vericektim indirsin diye ama sana sormadan yollamayayım dedim. Aslında bu hesabı millete vereceğimize sen bu hesabı nasıl kredi kartsız açtığını ss ler eşliğinde anlatsanda millette yararlansa.