Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - misakikun - 29-07-2017

(28-07-2017, Saat: 23:53)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @NBA01

O ne şanstır yiğidim. Açık Ağızlı Gülümseme

@Sorey

Sana özelden Japonya kayıtlı AppleStore hesabı bilgilerini attım, işini görür.

Çoook teşekkür ederim. Güzel Şimdi geriye kalanı sanırım bol bol yer açıp internetimi tazelemek(?) olucak galiba. Açık Ağızlı Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 29-07-2017

Beyler klanımızda 9. levela eriştik. 10 leveldan sonra penaltılardan UR çıktığı doğruysa kasalım da 10 level yapalım klanımızı. Takım gücüm 250k şu an. VS modda karşıma 350k-360k civarı rakip çıkarıyor. Var mı böyle adaletsizlik? Gülümseme Gücüme denk çıkarsa bari.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - junmisugi - 29-07-2017

Ben de bu oyuna başladım yaz tatilinden fırsat.Yaklaşık 20 gündür oynuyorum.Oyunu beğendim.Tsukorou dan çok daha güzel bence oynanış ve mantık açısından.

Tsukorou daki tecrübelerim oyunu çözmekte pek zorluk yaratmadı ve gelişebildiğim kadar geliştim.Anlamadığım yerlerde de saolsun Barış yardım etti..Teşekkürler Barış Gülümseme

Benim takımım şimdilik bu:

[Resim: 14t8woj.jpg]

Oyunda tek gıcık olduğum şey bu yeni gachada raiju hyuga olan 300 tane rainbow harcadım 1 tane ssr bile gelmedi..Klab Tsukorouda olduğu gibi yeri geldiğinde cimriliğini esirgemiyo..

Bu arada Ekgoz klanın level 10 olduğunda beklediğin seneryo maalesef gerçekleşmeyecek..Sanırım beklentin klanın 20 lvl olduğunda gerçekleşecek ki bunu yapmak da çok zor..Benim klanım Lvl 15 ordan biliyorum..Başka iyi bi klana geçmeni tavsiye ederim

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 30-07-2017

(29-07-2017, Saat: 23:22)junmisugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bu oyuna başladım yaz tatilinden fırsat.Yaklaşık 20 gündür oynuyorum.Oyunu beğendim.Tsukorou dan çok daha güzel bence oynanış ve mantık açısından.

Tsukorou daki tecrübelerim oyunu çözmekte pek zorluk yaratmadı ve gelişebildiğim kadar geliştim.Anlamadığım yerlerde de saolsun Barış yardım etti..Teşekkürler Barış Gülümseme

Benim takımım şimdilik bu:

[Resim: 14t8woj.jpg]

Oyunda tek gıcık olduğum şey bu yeni gachada raiju hyuga olan 300 tane rainbow harcadım 1 tane ssr bile gelmedi..Klab Tsukorouda olduğu gibi yeri geldiğinde cimriliğini esirgemiyo..

Bu arada Ekgoz klanın level 10 olduğunda beklediğin seneryo maalesef gerçekleşmeyecek..Sanırım beklentin klanın 20 lvl olduğunda gerçekleşecek ki bunu yapmak da çok zor..Benim klanım Lvl 15 ordan biliyorum..Başka iyi bi klana geçmeni tavsiye ederim

f2p oynuyorsun sanırım. Gayet iyi. Zaten şuan için 2 haftada bir yeni oyuncu ekliyorlar yani oyun hala gelişme sürecinde bu yüzden para basıp 11 ssr kadro dizmek gereksiz. Dream Balları biriktirip en iyi yerde kullanmak gerekli. Şuan 3. ve yepyeni hesabımda daha bronze senaryoyu bile bitirmedim yani daha bir sürü alacak rainbowum var ve bir kaç gün sonraki dream festivaldeki özel Mmatsuyama için biriktiriyorum. Defans statları konusunda Nattureza gibi en üst düzeyde ve DMF olması ise çok önemli. Oyundaki en önemli mevkilerden biri DMF çünkü iyi bir DMF ye sahipseniz Kaleciniz yada Defansınıza iş bile düşmüyor top yarı sahanıza girdiği gibi DMF niz topu söküp alıyor. Umarım bu Matsuyama bizede çıkar Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 30-07-2017

Bende yeni yeni (2-3 gündür) oynamaya başladım ekleyin abilerim kardeşlerim Gülümseme
Beraber maç yapalım Gülümseme
ID : 807322551
Edit: ID değişmiştir yeni ID ekleyin Gülümseme Hyuga var ya knk Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - junmisugi - 30-07-2017

f2p oynuyorsun sanırım. Gayet iyi. Zaten şuan için 2 haftada bir yeni oyuncu ekliyorlar yani oyun hala gelişme sürecinde bu yüzden para basıp 11 ssr kadro dizmek gereksiz. Dream Balları biriktirip en iyi yerde kullanmak gerekli. Şuan 3. ve yepyeni hesabımda daha bronze senaryoyu bile bitirmedim yani daha bir sürü alacak rainbowum var ve bir kaç gün sonraki dream festivaldeki özel Mmatsuyama için biriktiriyorum. Defans statları konusunda Nattureza gibi en üst düzeyde ve DMF olması ise çok önemli. Oyundaki en önemli mevkilerden biri DMF çünkü iyi bir DMF ye sahipseniz Kaleciniz yada Defansınıza iş bile düşmüyor top yarı sahanıza girdiği gibi DMF niz topu söküp alıyor. Umarım bu Matsuyama bizede çıkar Gülümseme
[/quote]

dmf konusunda çok haklısın..ben bütün seneryoyu full bitirdim toplayacak rainbow kalmadı senaryodan..şanslı olduğum nokta klanım iyi ve hep aktifler maçlara toplu girdiğimde 1 dk geçmeden 3 kişi geliyo ve ödülleri daha fazla alıyorum 1 maçta..Bir de benim klanda lvl 63 gibi çok iyi oyuncular var online maç çok yapıyolar bu sayede bana da güzel ödüller geliyo dün mesela 5 rainbow ve 10 bin mavi medal geldi online dan..

Şimdilik tecrübe olsun die oynuyorum ben de globali bekliyorum..çıktığında o zaman asılırım sanırım