Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 30-07-2017

(30-07-2017, Saat: 13:29)junmisugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dmf konusunda çok haklısın..ben bütün seneryoyu full bitirdim toplayacak rainbow kalmadı senaryodan..şanslı olduğum nokta klanım iyi ve hep aktifler maçlara toplu girdiğimde 1 dk geçmeden 3 kişi geliyo ve ödülleri daha fazla alıyorum 1 maçta..Bir de benim klanda lvl 63 gibi çok iyi oyuncular var online maç çok yapıyolar bu sayede bana da güzel ödüller geliyo dün mesela 5 rainbow ve 10 bin mavi medal geldi online dan..

Şimdilik tecrübe olsun die oynuyorum ben de globali bekliyorum..çıktığında o zaman asılırım sanırım

63 LvL arkadaş maç yapınca sana nasıl ödül geliyor onu anlamadım ?

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - 90lar - 30-07-2017

Son güncellemeden hemen önce Müller geldi. Güncellemeyle birlikte çöp olmuş kaleci geleni geçeni alıyor. S kurtarmayı 301 güç yani 11lv. yaptım. statları falan fulledim. ona rağmen B 60lv carlos ortasahadan vurduğunda gol atabiliyor. Wakabayashi ise çok daha üstün durumda. Müller ilk çıktığında çok güçlüydü ama bayağı düşürmüşler gücünü şansıma.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 30-07-2017

(30-07-2017, Saat: 18:21)90lar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son güncellemeden hemen önce Müller geldi. Güncellemeyle birlikte çöp olmuş kaleci geleni geçeni alıyor. S kurtarmayı 301 güç yani 11lv. yaptım. statları falan fulledim. ona rağmen B 60lv carlos ortasahadan vurduğunda gol atabiliyor. Wakabayashi ise çok daha üstün durumda. Müller ilk çıktığında çok güçlüydü ama bayağı düşürmüşler gücünü şansıma.

Guild lvl'i önemli pvp ve lig coin oynarken . Yani Guildeki kaleci yakalama levelin 15 mi? Eğer düşükse karşındaki oyunucunun Guild lvldeki şutu 15 ise gol yersin. Ben müllerle LvL'i Maximum naturezanın şutunu (11k şut gücü vardı) arka arkaya 3 defa kurtardım hemde ikisi criticaldi.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - junmisugi - 30-07-2017

63 LvL arkadaş maç yapınca sana nasıl ödül geliyor onu anlamadım ?
[/quote]

Şöyle bişey oldu..Şimdi sen online maç yapınca puan kazanıyosun ya..Bulunduğun klasmana göre de o klasmanın ödülünü alıyosun..Bu 63 lvl online maç yaparken izlemek için ben de maça girdim..Maçını yendi maç bitince çıktıktan sonra hemen bana da klasman puanı verdi ve 5 rainbow ve 10 bin blue medal aldım ödül olarak..
Ya klandan dolayı geldi bunlar ya da bu bi görevdi görevi tamamladım die geldi bilemiyorum.Ancak bence görev olsaydı görev penceresinden toplrdım bu ödülleri bu yüzden ilk olasılık bana daha mantıklı geliyo

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 30-07-2017

[Resim: PrzME6.png]
bunlarda Kadrolarım.
Hangisi iyi sizce?
Edit: SR Hyuga 21.5 lv oldu

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 31-07-2017

(30-07-2017, Saat: 23:15)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Resim: PrzME6.png]
bunlarda Kadrolarım.
Hangisi iyi sizce?
Edit: SR Hyuga 21.5 lv oldu

Canım naptın sen Açık Ağızlı Gülümseme İlk Tutorial da verilen beleş oyuncuda soldaki seçeneğe (sarımsı turuncu gibi olan) basınca yeni bir oyuncu geliyor ve bunu rerollamak yani tekrar tekrar çevirmek sınırsız Açık Ağızlı Gülümseme SSR Pierre var Misaki var bir sürü SSR oyuncu varken neden SR Pierre e razı oldun Açık Ağızlı Gülümseme Çok fazla ilerlemeden yeni hesap aç bence.