Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 31-07-2017

(31-07-2017, Saat: 01:09)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canım naptın sen Açık Ağızlı Gülümseme İlk Tutorial da verilen beleş oyuncuda soldaki seçeneğe (sarımsı turuncu gibi olan) basınca yeni bir oyuncu geliyor ve bunu rerollamak yani tekrar tekrar çevirmek sınırsız Açık Ağızlı Gülümseme SSR Pierre var Misaki var bir sürü SSR oyuncu varken neden SR Pierre e razı oldun Açık Ağızlı Gülümseme Çok fazla ilerlemeden yeni hesap aç bence.

Açık Ağızlı Gülümseme bunu söyleyen ilk kişi değilsin abi BEN BİLMİYORDUM Kİ Başlayınca (Japonca şart Açık Ağızlı Gülümseme) o yüzden dedim oo SR geldi iyi iyi yola devam falan bastım Açık Ağızlı Gülümseme napim bilmiyodum Açık Ağızlı Gülümseme

Edit takımın yeni hali: [Resim: okl6n9.png]
Sahip olduğum yedekler: [Resim: bGRLQZ.png]
Kadro iyimi 1 tane SSR sahibi için?
ya herkes böyle diyince bi tırsmadım değil bu çöpmü olacak şimdi ? :( üzüldüm.uyuAğlama

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 31-07-2017

(31-07-2017, Saat: 07:41)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Gizli İçerik - Spoiler Bilgi İçerir - Görmek İstersen Tıkla

Fazla ilerlememişsin zaten bence sil baştan yap. Hem Dream Festival geldi. İlk başta verilen beleşten bir SSR seç tercihen Hyuga, Pierre yada Diaz olsun, Sonra beleşten toplamda 28 gem (şu gökkuşaı rengindeki toplar) gelicek zaten birazda story moddan al 50 yap sonra hoop Dream Festival gatchasını aç belkide SSR Matsuyama yada SSR Nattureza düşürürsün. 2 side şuan için çok değerli. Ben ilk 50 li den 3 tane SSR düşürdüm 2 si işime çok yaradı Açık Ağızlı Gülümseme Birisi Matsuyama Açık Ağızlı Gülümseme

Festivalden önce 100 Gem biriktirmiştim 2 kere 10 lu Gatcha açtım ve ilkinden gelenler Açık Ağızlı Gülümseme

[Resim: 3qJOkr.png]

Hernandez boş oldu biraz çünkü Müllerim var fakat Scheneider i bendeki Schneidere eklediğim için boş değildi ve en önemlisi Matsuyama Açık Ağızlı Gülümseme Barış zamanında Natturezaya tek atmıştı ben de buna tek attım Açık Ağızlı Gülümseme Bu arada Natturezayı tekrar koymuşlar dedim 2. 50 gatcham da da onu düşüreyim diye ama olmadı 1 tane ssr bile çıkmadı :/ ama moral bozmak yok daha bir sürü senaryo modum görevlerim var rahat 200+ gem daha kazanabilirim denemeye devam Açık Ağızlı Gülümseme

(31-07-2017, Saat: 14:46)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2017, Saat: 07:41)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Gizli İçerik - Spoiler Bilgi İçerir - Görmek İstersen Tıkla

Fazla ilerlememişsin zaten bence sil baştan yap. Hem Dream Festival geldi. İlk başta verilen beleşten bir SSR seç tercihen Hyuga, Pierre yada Diaz olsun, Sonra beleşten toplamda 28 gem (şu gökkuşaı rengindeki toplar) gelicek zaten birazda story moddan al 50 yap sonra hoop Dream Festival gatchasını aç belkide SSR Matsuyama yada SSR Nattureza düşürürsün. 2 side şuan için çok değerli. Ben ilk 50 li den 3 tane SSR düşürdüm 2 si işime çok yaradı Açık Ağızlı Gülümseme Birisi Matsuyama Açık Ağızlı Gülümseme

Festivalden önce 100 Gem biriktirmiştim 2 kere 10 lu Gatcha açtım ve ilkinden gelenler Açık Ağızlı Gülümseme

[Resim: 3qJOkr.png]

Hernandez boş oldu biraz çünkü Müllerim var fakat Scheneider i bendeki Schneidere eklediğim için boş değildi ve en önemlisi Matsuyama Açık Ağızlı Gülümseme Barış zamanında Natturezaya tek atmıştı ben de buna tek attım Açık Ağızlı Gülümseme Bu arada Natturezayı tekrar koymuşlar dedim 2. 50 gatcham da da onu düşüreyim diye ama olmadı 1 tane ssr bile çıkmadı :/ ama moral bozmak yok daha bir sürü senaryo modum görevlerim var rahat 200+ gem daha kazanabilirim denemeye devam Açık Ağızlı Gülümseme

Hesap GG :( ama Yeni hesapta ezici birşeyler çıkartıcam şart yani Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

Edit: Klab bana takmış yaw Açık Ağızlı Gülümseme kaç tane şut çektim hepsi tanıdık SR yüzler Açık Ağızlı Gülümseme Pierre gele gele combo yaptı Açık Ağızlı Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - expert2855 - 31-07-2017

Tek rainbown ve matsu yama Gülümseme
Şanslıyım Gülümseme
[Resim: gWRGYZ.png]

(31-07-2017, Saat: 20:39)expert2855 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tek rainbown ve matsu yama Gülümseme
Şanslıyım Gülümseme

ben veriyim hesabı sen aç Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme
hayırlı olsun.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 31-07-2017

(31-07-2017, Saat: 20:39)expert2855 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tek rainbown ve matsu yama Gülümseme
Şanslıyım Gülümseme

hayırlı olsun Açık Ağızlı Gülümseme

Matsuyamanın rate i arttırmışlar galiba Açık Ağızlı Gülümseme sabahta facede gördüm adamın teki 2 tane matsuyama düşürmüş Açık Ağızlı Gülümseme Bize Nattureza lazım başkaaaan Açık Ağızlı Gülümseme