Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 05-08-2017

FireBlast Nasıl kastın ?

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - fireblast - 05-08-2017

(05-08-2017, Saat: 20:08)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-08-2017, Saat: 19:24)fireblast Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Resim: 8952inciq7284792.jpg]
Beyler benim takım bu iş görürmü bilmem forvetlerde özel şut yok nasıl ekleyebilirim söylermisiniz

Şut olarak Event Hyuga var B Tiger Şut şu ve Schneider var B Fire Şut lu onları kazanıp ekleyebilirsin.

Bu arada sol taraftaki 3 Takım zöelliğini neden seçmedin ? Takımına ciddi katkıda bulunuyor onlar. Schneider, Pierre ve Misaki nin özelliklerini seç. Ez geçme onları.

eventlerı göremedim ben başka bi yer dahamı var event bakılan ben senaryo maçlarının yanındakinden giriyom ama ?

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 05-08-2017

(05-08-2017, Saat: 21:24)fireblast Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-08-2017, Saat: 20:08)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şut olarak Event Hyuga var B Tiger Şut şu ve Schneider var B Fire Şut lu onları kazanıp ekleyebilirsin.

Bu arada sol taraftaki 3 Takım zöelliğini neden seçmedin ? Takımına ciddi katkıda bulunuyor onlar. Schneider, Pierre ve Misaki nin özelliklerini seç. Ez geçme onları.

eventlerı göremedim ben başka bi yer dahamı var event bakılan ben senaryo maçlarının yanındakinden giriyom ama ?

50 Rainbow biriktirip Rising Sundan Hyuga alıp ordanda o A şutu yada S mi bilemiyorum. Onu Hyugana koy derim.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 05-08-2017

Eğer Gachadan gelen Hyuga'yı o Hyuga'ya basarsa oyun tarihinin en büyük failini yapar.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 05-08-2017

(05-08-2017, Saat: 22:08)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer Gachadan gelen Hyuga'yı o Hyuga'ya basarsa oyun tarihinin en büyük failini yapar.

O zaman kendininkini ona bassın o daha yararlı olmazmı abi şutu yok diyor?

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 05-08-2017

(05-08-2017, Saat: 22:16)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-08-2017, Saat: 22:08)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer Gachadan gelen Hyuga'yı o Hyuga'ya basarsa oyun tarihinin en büyük failini yapar.

O zaman kendininkini ona bassın o daha yararlı olmazmı abi şutu yok diyor?

Olum o A Tiger Şutlu Hyugayı çıakrtırsa neden onun şutunu buna bassın Açık Ağızlı Gülümseme Bunun Çalımını Ona ekler yada pasını her nesi varsa Açık Ağızlı Gülümseme