Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Crazy Striker - 10-08-2017

para harcayacakların globalı beklemesi en doğrusu olur bencede daha oyunda hatalar var ve bir sürü özellikler gelecek beklemek en doğrusu olur..

@Cruyyford
yeni teklifler gelmiş yani bu sevindirici haber yenileniyor itemler ssr kartta açılmış bakalım onlinede sıfırlanınca neler olacak Gülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Cruyyford - 10-08-2017

(10-08-2017, Saat: 19:00)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: para harcayacakların globalı beklemesi en doğrusu olur bencede daha oyunda hatalar var ve bir sürü özellikler gelecek beklemek en doğrusu olur..

@Cruyyford
yeni teklifler gelmiş yani bu sevindirici haber yenileniyor itemler ssr kartta açılmış bakalım onlinede sıfırlanınca neler olacak Gülümseme

Lig puan teklifleri yenilendi, medal shop yenilenmedi

(10-08-2017, Saat: 18:42)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Barış'ın kurduğu diğer klan pasifleşince şimdi Tr Clana giriş yaptım.Merhaba arkadaşlar Gülümseme

Hoşgeldin

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Crazy Striker - 11-08-2017

evet biliyosundur diye belirtmedim, medal shop yenilmedi ama ben buranında yenileceği görüşündeyim tabi uzun zaman sonra yaparlar çünkü kasması daha basit diğerlerine göre her ne kadar lig puan tekliflerinin yenilenmesine sevinsemde kasması oldukca güç oluyor 600bin Gülümseme yani bu mantıkla klab yine yapıyor yapacağını diyelim..

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Cruyyford - 11-08-2017

(11-08-2017, Saat: 00:55)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet biliyosundur diye belirtmedim, medal shop yenilmedi ama ben buranında yenileceği görüşündeyim tabi uzun zaman sonra yaparlar çünkü kasması daha basit diğerlerine göre her ne kadar lig puan tekliflerinin yenilenmesine sevinsemde kasması oldukca güç oluyor 600bin Gülümseme yani bu mantıkla klab yine yapıyor yapacağını diyelim..

Gold medal gachalarını acmıstım, su an 315 gold medal var ozaman totemine güvenip koçları alıym ufaktan olmadı, yenilenebilir diye hazırlamıştım fakat 40 a yakın sr kartım daha var sorun olmaz sanıyorum

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 11-08-2017

(11-08-2017, Saat: 02:17)Cruyyford Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2017, Saat: 00:55)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet biliyosundur diye belirtmedim, medal shop yenilmedi ama ben buranında yenileceği görüşündeyim tabi uzun zaman sonra yaparlar çünkü kasması daha basit diğerlerine göre her ne kadar lig puan tekliflerinin yenilenmesine sevinsemde kasması oldukca güç oluyor 600bin Gülümseme yani bu mantıkla klab yine yapıyor yapacağını diyelim..

Gold medal gachalarını acmıstım, su an 315 gold medal var ozaman totemine güvenip koçları alıym ufaktan olmadı, yenilenebilir diye hazırlamıştım fakat 40 a yakın sr kartım daha var sorun olmaz sanıyorum

Bro Rising Sun Gatcha sında naptın Cruyyford çıkartabildin mi ?

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Cruyyford - 11-08-2017

(11-08-2017, Saat: 16:20)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2017, Saat: 02:17)Cruyyford Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gold medal gachalarını acmıstım, su an 315 gold medal var ozaman totemine güvenip koçları alıym ufaktan olmadı, yenilenebilir diye hazırlamıştım fakat 40 a yakın sr kartım daha var sorun olmaz sanıyorum

Bro Rising Sun Gatcha sında naptın Cruyyford çıkartabildin mi ?

Rainbowum yok, para basmadığım için açamadım malesef