Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - 90lar - 11-08-2017

Merhaba arkadaşlar. Ben TR CLAN'dan ugur. Takım olarak 64. leveldeyim. Klan bölümümüze birkaç öneri ve şikayette bulundum. Farkındaysanız bizim klanımızın levellerine sahip diğer klanlara kafasına göre giremiyor kimse. Çünkü kuralları var almıyorlar. Hele ki klanlarına katkısı olmayanları anında siliyorlar. Klan sahibi ''Cruyyford '' arkadaşımızdan da benzer şeyleri rica ettim.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 11-08-2017

Arkadaşlar ssr ları ur yapmak için gereken karta sadece mavi,yeşil,kırmızı ve karışık kartların olduğu günde maç yaparak mı ulaşıyorsunuz? Var mı başka yolu? Vs maçtan kazanılan ve lig maçlarından kazanılan puanlarla da alınabileceğini biliyorum ama yok mudur başka kolay yolu? Takımda 2 ur oyuncum var gerisi ssr ama dönüştürücü kart olmadığı için yükseltemiyorum ve takımım 260k da tıkandı resmen. Takım puanını yükseltmem için UR a dönüştürücü kart bulmam lazım.Var mı anlattıklarımdan başka yolu?

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Crazy Striker - 11-08-2017

@Cruyyford
bende hepsini tükettim neredeyse bakalım neler olacak Gülümseme
şu an online klasman yada rütbem şu şekilde
çok oynamıyorum bu aralar takımı dahada geliştirmek istiyorum zira 380binlk rakiplerr geliyor full+full takımlar 260bin ile bi kaç defa yenmeyi başardım zar zor
[Resim: PrJJL6.png]

Klana gelince Bende İlk Başlarda Bir Fedarasyon Kurmuştum Arkadaşlar Gelmek İsteyen Varsa CT TR Fedarasyonuma Gelebilirler Çoğunu Tanıymıyorum 2 3 kişi Dışında 22 kişi var Ama Akitf Az Klanda Çok Kişi Grip Çıkıyor Fazla Önemsemedim Galiba Bir Ara Bir DÜzen Vereceğeim Kesin Benimde
[Resim: 8dR70r.png]

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Cruyyford - 11-08-2017

(11-08-2017, Saat: 23:24)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Cruyyford
bende hepsini tükettim neredeyse bakalım neler olacak Gülümseme
şu an online klasman yada rütbem şu şekilde
çok oynamıyorum bu aralar takımı dahada geliştirmek istiyorum zira 380binlk rakiplerr geliyor full+full takımlar 260bin ile bi kaç defa yenmeyi başardım zar zor
[Resim: PrJJL6.png]

Klana gelince Bende İlk Başlarda Bir Fedarasyon Kurmuştum Arkadaşlar Gelmek İsteyen Varsa CT TR Fedarasyonuma Gelebilirler Çoğunu Tanıymıyorum 2 3 kişi Dışında 22 kişi var Ama Akitf Az Klanda Çok Kişi Grip Çıkıyor Fazla Önemsemedim Galiba Bir Ara Bir DÜzen Vereceğeim Kesin Benimde
[Resim: 8dR70r.png]

Gel TR CLAN 15 level, o klanıda yan hesabına bırakırsın

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - KaptanSparrow - 12-08-2017

Beyler Oyuna İD ile Giriş Yapılıoyrmu ya Benim Pc Formatlandı İDm elimdede Bi Yardım Edermisinz

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 12-08-2017

(11-08-2017, Saat: 23:07)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ssr ları ur yapmak için gereken karta sadece mavi,yeşil,kırmızı ve karışık kartların olduğu günde maç yaparak mı ulaşıyorsunuz? Var mı başka yolu? Vs maçtan kazanılan ve lig maçlarından kazanılan puanlarla da alınabileceğini biliyorum ama yok mudur başka kolay yolu? Takımda 2 ur oyuncum var gerisi ssr ama dönüştürücü kart olmadığı için yükseltemiyorum ve takımım 260k da tıkandı resmen. Takım puanını yükseltmem için UR a dönüştürücü kart bulmam lazım.Var mı anlattıklarımdan başka yolu?

Yok mu tavsiye verecek birisi arkadaşlar?