Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 12-08-2017

(12-08-2017, Saat: 08:53)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2017, Saat: 23:07)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ssr ları ur yapmak için gereken karta sadece mavi,yeşil,kırmızı ve karışık kartların olduğu günde maç yaparak mı ulaşıyorsunuz? Var mı başka yolu? Vs maçtan kazanılan ve lig maçlarından kazanılan puanlarla da alınabileceğini biliyorum ama yok mudur başka kolay yolu? Takımda 2 ur oyuncum var gerisi ssr ama dönüştürücü kart olmadığı için yükseltemiyorum ve takımım 260k da tıkandı resmen. Takım puanını yükseltmem için UR a dönüştürücü kart bulmam lazım.Var mı anlattıklarımdan başka yolu?

Yok mu tavsiye verecek birisi arkadaşlar?

Abi Etkinliklerden yapman lazım ama kolay düşmüyor o arkadaş düşüncede hepsi belli bir sayıda olması lazım mesela SSR KARAKTER 80 LV /1/60/60/60/60 Sonrada belirli miktarda Goldun olması lazım.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 12-08-2017

Of ya ben yeni hesap açıcamGülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - KaptanSparrow - 12-08-2017

Abi Bişey Soracam Ben İD imi Kaydetmedim Ama İDim elimde Simdi o hesabıma giriş yapabilirmiyim

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 12-08-2017

(12-08-2017, Saat: 11:14)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2017, Saat: 08:53)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok mu tavsiye verecek birisi arkadaşlar?

Abi Etkinliklerden yapman lazım ama kolay düşmüyor o arkadaş düşüncede hepsi belli bir sayıda olması lazım mesela SSR KARAKTER 80 LV /1/60/60/60/60 Sonrada belirli miktarda Goldun olması lazım.

Sağol kardeşim bilgi için.Nadir düştüğü belli de VS maçlarda milletin 300k-400k takımlarında baya UR karakter görünce bunlar nasıl bu kadar UR karaktare sahip oldu diye düşünmeden edemiyor insan Gülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Cruyyford - 12-08-2017

(12-08-2017, Saat: 08:53)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2017, Saat: 23:07)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ssr ları ur yapmak için gereken karta sadece mavi,yeşil,kırmızı ve karışık kartların olduğu günde maç yaparak mı ulaşıyorsunuz? Var mı başka yolu? Vs maçtan kazanılan ve lig maçlarından kazanılan puanlarla da alınabileceğini biliyorum ama yok mudur başka kolay yolu? Takımda 2 ur oyuncum var gerisi ssr ama dönüştürücü kart olmadığı için yükseltemiyorum ve takımım 260k da tıkandı resmen. Takım puanını yükseltmem için UR a dönüştürücü kart bulmam lazım.Var mı anlattıklarımdan başka yolu?

Yok mu tavsiye verecek birisi arkadaşlar?

En zor modları oyna, karışık olandan daha çok düşürdüm, kırmızı, mavi, yeşil de oynarsın ama unutma en fazla stamina isteyen maçı yap, diğer zorluklarda düşüremedim

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 12-08-2017

(12-08-2017, Saat: 16:51)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağol kardeşim bilgi için.Nadir düştüğü belli de VS maçlarda milletin 300k-400k takımlarında baya UR karakter görünce bunlar nasıl bu kadar UR karaktare sahip oldu diye düşünmeden edemiyor insan Gülümseme

önemli değil abi ilk önce sizin eski klana gelmiştim bi aktiflik yok diye çıkmıştım. ID'ni ver ekliyim istersen?