Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - quasar84 - 13-06-2017

Aynen kullanıyorum. Kaldirdim simdi yeniden yüklüyorum bakalım

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 13-06-2017

Umarım sorun yaşamazsın.

++++

Arkadaşlar size bir kaç bilgi ;

Hediye ekranında veya görev ekranında yani şu ekranlarda sağ alttaki yeşil butona basarak bütün ödüllerinizi tek seferde toplayabilirsiniz.

[Resim: YNvmEk.png]

++++

Burası ne işe yarıyor bilmiyorum fakat görevlerden aldığım SSR Black Ball karakterin özel hareketlerini geliştirmede işe yarıyor sanırım.

[Resim: 8dlAL1.png]
[Resim: Ddlp53.png]

[Resim: jW4Z5D.png]

Senaryo attığımız kısımda ilk girişte alt tarafta solda Tsubasa sağda ise Schneider olan bir reklam panosu var, oraya tıkladığınızda 50 gökkuşağı karşılığında 10 kartlık gacha açabiliyorsunuz, bilginize. ;)

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Crazy Striker - 14-06-2017

bende görevleri bazılarını yaparak schnder ile misugi çıkarrttım sizlerde yapabilir oyuncu çıkartabilirsiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar..

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 14-06-2017

Formation kısmına geldiğinizde işaretli yerden formanızı ayarlayabiliyorsunuz ;

[Resim: 1gYQAN.png]
[Resim: lWkaXJ.png]
[Resim: Pr5Ld9.png]

Ayrıca şurada işaretlediğim yer arkadaş listenizi gösterir. Eğer birini arkadaş ekleyecekseniz oradan işinizi hallediyorsunuz.

Oraya basalım.

[Resim: 6XZAWv.png]

Karşımıza böyle bir ekran geldi. İlk sekme arkadaş listenizi gösterir, 2. sekme size gelen arkadaşlık isteklerini gösterir, üçüncü sekme sanırım arkadaş eklemeniz için öneriler gösteriyor, tam çözemedim. Son sekme ise arkadaş ekleme işleminin yapıldığı yer(Özel arama ile). Son sekmeye gelelim buradan ;

[Resim: VMlqOZ.png]

Bu seferde böyle bir ekran geldi. Sağ tarafta yazan numara sizin Tatakae Dream Team IDniz oluyor.
Alt taraftaki arama kısmına eklemek istediğiniz kişinin IDsini yazıp ekleyebiliyorsunuz. Eğer beni eklemek isterseniz IDm > 730 260 736 // Takım adı Bursa HD+ -- Oyuncu adı B A R I S Kalp - Sevgi

++++++++++++++

Ayrıca oyunda şuan bulunan kartlar ranklarına göre şu şekilde sıralanmakta ;

N > Normal
R > Rare
S > Super
SR > Super Rare
SSR > S? Super Rare

+++

Benim güncel takımım şu şekilde Sağ

[Resim: ZELb6G.png]

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - expert2855 - 14-06-2017

Paylaşım için teşekkürlerGülümseme

Yapamayan arkadaşlar için kısaca anlatayım:

https://en-news.qoo-app.com/11771/qoo-app-klabs-new-captain-tsubasa-now-available-for-download/ adresinde Install kısmına girin.Açılan yeni sayfada tekrar install dedikten sonra jp.klab.captain283-QooApp- dosyasını indirip telefon ya da tablete kurun.

Yüklenen programın içerisinde oyunu bularak apk indirip kurun. İyi oyunlar...

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 14-06-2017

İlk tecrübe, ilk hata. Güzel

SSR Schneider gitti Hernandez'e exp oldu. Üzülüyorum ama sağlık olsun, yapacak bir şey yok. Öğrenecez. Sağ

+++

Takım levelınız 5 olduğunda League açılıyor ve bu League'in kendine özel medali & shopu mevcut.

[Resim: 5QdrBL.png]

Buradan aşağıdaki sekmelerden istediğinizi inceleyebilirsiniz. Hediye kutusuna tıkladığınız zaman liginize göre ödüllerinizi görebilirsiniz, onun bir sağındaki ise League Shop oluyor. En sağdaki sarı buton bulunduğunuz ligde maç yapmaya yarıyor. Lig yazılarının üzerine tıklarsanız eğer TOP 100(Yani sıralama) ve o ligde bulunan oyuncuları görebilirsiniz. Hediye kutusunun yanındaki kızımıza tıklayalım.

[Resim: AkmQj0.png]

SSR Misaki, SSR Ticket, exp kitapları, sanırım oyuncu +(Plus) yapmak için kullanılan eşyalar o kırmızı, mavi vs kartlar onlardan alabiliyoruz. Alt taraftaki Homepage butonunun yanındakiler League Medal Shop seçenekleri. Oraları inceleyebilirsiniz.

Medal Shop'un sağındaki seçenek kilitli, ne olacağı bilinmiyor. Sol tarafında ise 5 gold gibi seçeneklerle item alabilirsiniz.

Bu gold muhabbeti sanırım şu şekilde işliyor ; 100.000 bronze coin = 1 gold (EMİN DEĞİLİM!)

Lig ödüllerinin haftalık olup olmadığını henüz bilmiyorum.

[Resim: 0Bqj38.png]