Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 13-08-2017

(13-08-2017, Saat: 12:59)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-08-2017, Saat: 09:52)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ESER abi isteği attım MEHMET DarkStar

ya abiler global hakkında şöyle sorum var tamam her birimizin çok güzel hesapları var biz bunları globalde kullanamayacakmıyız sadece JP Serverindemi kullanacağız???

Ekledim kardeşim Gülümseme Sorduğun soruya gelince ben de merak ediyorum.Bekleyip göreceğiz.Ama bence güncellemeyle oyunu ingilizceye çevirebileceğiz ve mevcut hesabımızı da taşımaya izin vereceklerdir diye düşünüyorum.Olmazsa sil baştan bir hesap daha açacağız mecbur.

inşALLAH Taşınır ya Gülümseme o kadar emek çöp olmasın.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - 90lar - 13-08-2017

Merhaba arkadaşlar. Benim takım aşağıdaki gibi defansta biraz sıkıntı çekiyorum. Ortasaha ise takım gücüne göre ortalamanın altında sayılır. İki diaz arasında mavi olan yani soldaki genel olarak bir tık iyi diğerinden (sağdaki yeşil olandan). Ama şut-pas özellikleri yeşilde daha iyiyken güç ve teknik olarak mavi olan daha iyi. Malum sitede karşılaştırmalara bakabilirsiniz. (https://gamy.jp/tsubasa-dreamteam/tsubasa-ranking-OMF )

[Resim: gWJ2DQ.jpg]

Şimdi benim 250.000 kahverengi L coinim mevcut (bronz) bunla önceki etkinlikte mavi misaki alabiliyorduk fakat şansıma o etkinlik yenilendi ve artık diaz veriyor. Misaki olsaydı kesin alacaktım zira birçok ikili oyunda (pierre ve tsubasayla olan combileri) işime yarayacaktı. Diaz'ı alıp almamakla ilgili çelişkide kaldım. Siz ne önerirsiniz ?

[Resim: lW63qg.jpg]

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 13-08-2017

[Resim: jW70ai.jpg]
126K Süper

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 13-08-2017

(13-08-2017, Saat: 13:31)90lar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar. Benim takım aşağıdaki gibi defansta biraz sıkıntı çekiyorum. Ortasaha ise takım gücüne göre ortalamanın altında sayılır. İki diaz arasında mavi olan yani soldaki genel olarak bir tık iyi diğerinden (sağdaki yeşil olandan). Ama şut-pas özellikleri yeşilde daha iyiyken güç ve teknik olarak mavi olan daha iyi. Malum sitede karşılaştırmalara bakabilirsiniz. (https://gamy.jp/tsubasa-dreamteam/tsubasa-ranking-OMF )

[Resim: gWJ2DQ.jpg]

Şimdi benim 250.000 kahverengi L coinim mevcut (bronz) bunla önceki etkinlikte mavi misaki alabiliyorduk fakat şansıma o etkinlik yenilendi ve artık diaz veriyor. Misaki olsaydı kesin alacaktım zira birçok ikili oyunda (pierre ve tsubasayla olan combileri) işime yarayacaktı. Diaz'ı alıp almamakla ilgili çelişkide kaldım. Siz ne önerirsiniz ?

[Resim: lW63qg.jpg]

Kardeş bu kadar UR a dönüştürücü kartı nasıl çıkardın? Gülümseme Bende daha 2 tane UR oyuncu var.Dönüştürücü kart çıkmıyor bir türlü.Kart verdiği günlerde en zorda fark atmama rağmen takımlara Gülümseme Bu arada Misaki baya kaldığına göre bu da baya durur.Karar senin tabi.Ben genelde kahverengi coinleri UR kart almada kullanıyorum oyuncu seviyelerini geliştirmek için.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - 90lar - 13-08-2017

Bunların haricinde 5 ur dönüştürü kart daha var. Otomatikte peş peşe oynayınca haftada rahat 2-3 tane düşüyor. Mesele fark atmak değil 1-0 yensende düşüyor. Biraz şans işi aslında. Tabi klab her güncellemede daha zorlaştırıyor ödül çıkarma işini. 65. leveldeyim ve günlük rainbowların haricinde rainbow biriktirmek çok zorlaştı. Biriktirsende ssr çıkarmak ayrı dert. Bütün rainbowların sr ya da sadece r oyuncularada gidebiliyor.

Herşeyin şansa endeksli olması oyundaki dengeyi aşırı bozuyor. Senden daha az emek ve zaman harcayıp senden daha iyi ödüller çıkaran oyuncular var. Yani denge sıfır oyunda.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 13-08-2017

(13-08-2017, Saat: 17:05)90lar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunların haricinde 5 ur dönüştürü kart daha var. Otomatikte peş peşe oynayınca haftada rahat 2-3 tane düşüyor. Mesele fark atmak değil 1-0 yensende düşüyor. Biraz şans işi aslında. Tabi klab her güncellemede daha zorlaştırıyor ödül çıkarma işini. 65. leveldeyim ve günlük rainbowların haricinde rainbow biriktirmek çok zorlaştı. Biriktirsende ssr çıkarmak ayrı dert. Bütün rainbowların sr ya da sadece r oyuncularada gidebiliyor.

Herşeyin şansa endeksli olması oyundaki dengeyi aşırı bozuyor. Senden daha az emek ve zaman harcayıp senden daha iyi ödüller çıkaran oyuncular var. Yani denge sıfır oyunda.

Aynen katılıyorum.Bu oyuna harcadığım zamanı hiçbir oyuna harcamamışımdır.Üstelik manuel oynuyorum daha fazla gol atmak için ama dediğin gibi bu konuda dengeyi sağlauamamışşar.Keşke şans faktörü yerine daha çok oynayana daha iyi kartlar çıksa.100 rainbowum vardı.2 tane 10luk gatcha açtım.Sonuç hüsran.1 tane yeşil Sneijder SSR çıktı gerisi sr vr r kartlar.Özellikle Wakabayashi Genzo çıkarmak için o kadar biriktirdim 100 rainbow ama 2 tane r Genzo verdi.Sinir oldum.Yapacak birşey yok.Tamamen şansa bağlı.