Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - 90lar - 20-08-2017

30 rainbow etkinliği başlamadan özellikle sıfırdan oyun açan arkadaşlar kesinlikle rainbow harcamasın. Sıfırdan başlıyorsanız mutlaka ilk free gachadan diaz çıkardın diğerleri çöp. En kötü misugi çıkartın. Sonrasında ilk hikaye maçını sürekli otomatikte oynayıp ödül ve altın biriktirin. Günlük verilen rainbowlarınızda birikmiş olur. 30'lu gacha etkinliği en az sr kart verdiğinden hikaye modunun gümüş kısmını bitirip rainbow biriktirin ve sonrasında en az sr veren bir gacha etkinliğinde 50 daha harcayın buradan çıkabilecek ssr ile bronz hikayeyi bitirin. Sonra tekrar 30'lu gachayı bekleyin.

Çıkan sr oyuncularınızı ssr yapmadan satmayın ya da güçlerini diğer oyunculara eklemeyin. Onları ssr yapıp altın biriktirin. 150 altınla garanti ssr açabiliyorsunuz. Turnuva etkinliklerinden kazandığınız bronz ve mavi altınları biriktirip ssr diaz (bu kısım değişebiliyor) ya da ssr hyuga alabilirsiniz. Bu yüzden bu ödülleri boşa harcamayın sabırla biriktirin. Özellikle rainbowlarınızı kullanmakta çok cimri olun. sadece en az sr veren etkinliklerde kullanın.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 20-08-2017

Global çıkana kadar mecburen Rainbowları cimri cimri harcayacam, Global çıktığında en ağırından Pay 2 Win. O zaman Allah ne verdiyse harcarım Rainbowları.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 20-08-2017

(19-08-2017, Saat: 22:48)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 834 312 422

Ekleyin. Sağ

Ekleme talebi gönderdim Barış. Hoşgeldin tekrar Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Crazy Striker - 20-08-2017

@NanoBasa ve dreamstriker

uzunca inceledim kafa yordum ve sorununzu çözdüm tam emin değilim tabi ancak internet bağlantı hızınız düşük olduğundan bağlantı sorunu oluşuyor internetinizin hızı 5mbitten düşükse bu oyunu unutun diyorum ...hız testi yapın akk dolmuşsa hız düşüyor genelde ayın sonlarına doğru sorun bildirdiniz ayın başlarında deneyin bakalım durum ne olacak..veya gece 2den sonra deneyin...

sürekli ileti atıyor oyun diyen böyle sorunu olan arkadaşlar kesinlikle çözüm internet hızı artırılmalı oyun japonyaya bağlanıyor en ufacık kopmada gider bilginiz olsun...bunları yaptıktan sonra yine aynısı varsa başka durum var demektir onuda bilmiyorum kolay gelsin umarım sorun çözülür

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 20-08-2017

(20-08-2017, Saat: 12:52)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @NanoBasa ve dreamstriker

uzunca inceledim kafa yordum ve sorununzu çözdüm tam emin değilim tabi ancak internet bağlantı hızınız düşük olduğundan bağlantı sorunu oluşuyor internetinizin hızı 5mbitten düşükse bu oyunu unutun diyorum ...hız testi yapın akk dolmuşsa hız düşüyor genelde ayın sonlarına doğru sorun bildirdiniz ayın başlarında deneyin bakalım durum ne olacak..veya gece 2den sonra deneyin...

sürekli ileti atıyor oyun diyen böyle sorunu olan arkadaşlar kesinlikle çözüm internet hızı artırılmalı oyun japonyaya bağlanıyor en ufacık kopmada gider bilginiz olsun...bunları yaptıktan sonra yine aynısı varsa başka durum var demektir onuda bilmiyorum kolay gelsin umarım sorun çözülür

Abi sağolasın valla o kadar uğraştın. Dediklerini dinleyeceğim ben. Ne diyim Hız Düştükçe düşmüş denecek birşey yok. sağolasın.Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - DreamStriker - 20-08-2017

emre abi bende 5.3 mbit var ama gene sorun :(