Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 23-08-2017

(21-08-2017, Saat: 21:46)junmisugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Gizli İçerik - Spoiler Bilgi İçerir - Görmek İstersen Tıkla

Videodaki adamın adı Fesanity CISBROS grubun üyelerinden Hong Konglu bir abimiz. Bizim CISBROS guildininde kurucusu kendisi. 18 LvL Klanımız %70 i aktif ve haftada 1-2m coin bağışlamayanı atıyor Fesanity yani ciddi oynuyoruz Açık Ağızlı Gülümseme Dediğin soruya gelirsk aynen öyle o an faal olan gatcha eventindki ssr lar ve festival özel ssrları hariç diğer ssr ların hepsi çıkıyor.

@JairoM59 bro bana sormadan neden yeni hesap açıyorsun ya :/ hızlı bir şekilde reroll yapıp 10 numara hesapla başlatırdık seni :/ Neyse sağlık olsun. Ekliyorum seni.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Hamdi-Kun - 23-08-2017

Arkadaşlar merhaba,

Benim oyundaki seviyem 27, takım gücüm 150k, elimdeki tek kayda değer kart SSR Müller, diğerleri hep eventten çıkan UR halleri 11k,10k,11k olan kartlar. Baştaki beleş gachanın sonsuz re-roll olduğunu bilmiyordum SR Jitoya razı oldum. Arkadaşa yeni hesap açtım ona SSR Diazçıkarttım. Kazandığım SSR Ex kitaplarını saçma adamlara harcadım. ex kitabım kalmadı.

Sizce oyuna sıfırdan başlamalı mıyım, elimdeki tek kayda değer kart SSR Müller, Müller bir daha çıkar mı bilemiyorum.

Ya da bu hesapla devam edip global i mi beklemeliyim;fakat, globalin yakın zamanda çıkacağını sanmıyorum. Klab local versiyondan sağlam kazanç etmeden globali çıkarmaz gibi geliyor, zaten oyunu seven foreign oyuncular japon oyunu da oynayıp para harcayacaklardır. Global çıkınca bir daha başlayıp iki kere para harcamış olurlar.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 23-08-2017

(23-08-2017, Saat: 11:30)Hamdi-Kun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba,

Benim oyundaki seviyem 27, takım gücüm 150k, elimdeki tek kayda değer kart SSR Müller, diğerleri hep eventten çıkan UR halleri 11k,10k,11k olan kartlar. Baştaki beleş gachanın sonsuz re-roll olduğunu bilmiyordum SR Jitoya razı oldum. Arkadaşa yeni hesap açtım ona SSR Diazçıkarttım. Kazandığım SSR Ex kitaplarını saçma adamlara harcadım. ex kitabım kalmadı.

Sizce oyuna sıfırdan başlamalı mıyım, elimdeki tek kayda değer kart SSR Müller, Müller bir daha çıkar mı bilemiyorum.

Ya da bu hesapla devam edip global i mi beklemeliyim;fakat, globalin yakın zamanda çıkacağını sanmıyorum. Klab local versiyondan sağlam kazanç etmeden globali çıkarmaz gibi geliyor, zaten oyunu seven foreign oyuncular japon oyunu da oynayıp para harcayacaklardır. Global çıkınca bir daha başlayıp iki kere para harcamış olurlar.

abi şuan 2 etkinlik var senin işine %100 yarar bence
2'sinden toplayabildiğin kadar GOLD TICKET (SSR TICKET) Topla sonla onlarla Gatcha aç gitsin Mutlaka SSR kart gelecektir. ;)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Hamdi-Kun - 23-08-2017

(23-08-2017, Saat: 11:36)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2017, Saat: 11:30)Hamdi-Kun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba,

abi şuan 2 etkinlik var senin işine %100 yarar bence
2'sinden toplayabildiğin kadar GOLD TICKET (SSR TICKET) Topla sonla onlarla Gatcha aç gitsin Mutlaka SSR kart gelecektir. ;)

Eventteki SSR lerin hepsini topladım hocam, Rivaul, Schneider, Carlos, Levin kadroda. Fakat onların UR halleri 11k,11k,11k ortalama ve skilleri hep B seviye. Ayrıca hepsini UR yapmak için inanılmaz evolution kart gerekecek.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 23-08-2017

(23-08-2017, Saat: 11:40)Hamdi-Kun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eventteki SSR lerin hepsini topladım hocam, Rivaul, Schneider, Carlos, Levin kadroda. Fakat onların UR halleri 11k,11k,11k ortalama ve skilleri hep B seviye. Ayrıca hepsini UR yapmak için inanılmaz evolution kart gerekecek.

Abi hepsini aldım derken ? Çok Fazla SSR TICKET Harcamışsındır ama deymiş Açık Ağızlı Gülümseme .
bak bende Gatchalı ve Eventli 6 SSR var mutluyum Ortalama özellik A-B
ha ama sen illa baştan başlıyacam dersen o ayrı Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Hamdi-Kun - 23-08-2017

yani çok fazla event oynayıp 50şer biriktirdim ve 10 arlı açtım event gachaları ama işte hepsi event SSR
Bende 1 tane gacha SSR var o da GK müller, sağlam ama, işte kıyıp yeni hesap açamıyom bu yüzden. Foto yükliyim de daha açık olsun

Arkadaşlar merhaba,

[Resim: dS3G2O.png]