Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 28-08-2017

Mod da yapıyorlar ama çoğu PC den. Benimki zaten ironiydi biraz sırf bi kaç i*** yüzünden PC ye ban gelir mi Açık Ağızlı Gülümseme Herkeste Ipadlar yada telefonlar yok.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - junmisugi - 28-08-2017

Ben Tsukorouda hile yapıyordum..Nicodakiler anlamıyodu ama Yahoodakiler anlıyodu..Takım adım BST idi her etkinlik Yahoodakiler ilk 10 da olanlar sıralamada etkinlik boyunca CHEATER BST YA DA DONT CHEAT BST olarak değiştiriyodu takım isimlerini.Buna rağmen her etkinlik hile yapıyodum ve Klab beni hiç banlamadı.Dediğiniz gibi hilecilere klab bişe yapmıyo kolay kolay ancak zamanla çeşitli hilelere önlem alacaklarını düşünüyorum,umarım bu en kısa sürede olur.

Hileyle oynamaya gelince ya hiç zevk vermiyor ya da hırs yaptırıyor,hileyle oynamama rağmen Yahoodakilerin takım gücü olarak yanına yaklaşamıyodum.Adamlar hem aşırı para basıyor hem de 24 saat aktiflerdi,hesabı artık ortaklaşa mı oynuyolar..

Bu oyunda hile yapmaya gelince,bilsem de yapmam..Uyuz olduğum tek şey emek faktörü yerine şans faktörü..Level im 50 iken 30 luk ve 50 lik gachalara bir anda 300 rainbowla yüklenip 1 tane bile ssr gelmemesi bana şok yaşattı.Yeni hesap açtım şimdi 270 rainbowum oldu senaryoyla 320 yi bulur..Aynı şeyi bidaha yaşarsam oyunun yüzüne bakmam daha,korkyorum gacha açmaya,arada 7-8 tane 50 likten tekli açtım ssr gelmedi hatta 2 tane sr geldi

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Cruyyford - 28-08-2017

Başladın mı ki sen oynamaya?

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - junmisugi - 28-08-2017

Bir de etkinlikle ilgili bişey sormak istiyorum:

Bana bonus olarak her maç öncesi %9 geliyor.Takımımda skill i S olan oyuncu olmadığı için bunu oyuncu özelliğiyle arttıramıyorum.Bunu arttırmanın başka yolu var mı acaba.Örneğin çok az bi puanım kaldı ki şu özel taktiği almaya ama ilk verdikleri 100k puandaki değil ya da Morisakiyi alıp ilk 11 e koymak ya da baska bişey.Çünkü her maç en fazla 490 puan alabiliyorum en güçlü takımı yenerek.Böyle de 100k puana ulaşabilmek çok zor ve uğraştırıcı.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 28-08-2017

Yanlış yapıyorsun işte. Matsuyaam festivalinde pusuya yatıp full reroll yapıcaktın. Ben bu hesabı öyle yaptım. Başlangıçta Festival matsuyama, tek gözü kapalı mavi schneider hyuga ve müller çıkarttım. Sonra dedim bundan iyisi şamda kayısı Açık Ağızlı Gülümseme Bide Nattureza çıkaraydım ahh Dil Çıkarma Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - junmisugi - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 02:39)Cruyyford Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başladın mı ki sen oynamaya?

Başladım kardeşim.Tatile girmişken,iş yokken oynayayım dedim GülümsemeGülümsemeGülümseme