Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - KoJiRo41 - 14-06-2017

Barışım Ekledim Seni Expert Senide Ekledim KoJiRo41Nick Benim Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 14-06-2017

@kasablanca

QooApps kurarak oradan indirebilirsin oyunu.

@Rijitsu

Pasif olmaması lazım.

@KoJiRo41

Ekledim abi. Sağ

+++

Benim hala "Event" olarak düşündüğüm bölgede Hernandez ve RJ7 açılmış 1 saatliğine.

Hernandez'de, 33 bin overall sahibi takımı 25.000 Tsubasa Point alarak yenerseniz SR Hernandez kazanıyorsunuz, bilginize.

RJ7 maçında ise(Hala öyle düşündüğüm) karakteri plus(+) yapmak için gerekli olan materyalleri(Materyaller olmayabilir, emin değilim net görmedim) ve EXP kitapları(Kesin) alıyoruz.

++++

5 Level ve üzeri arkadaşlar için ;

Ligde maç yapmak isteyenler takımını bir güzel bozsun. Takım gücünü 15-20 bin arası bir şeye itelesin.

Daha sonra, yan kadrolarınızdan birini ana kadronuzdaki dizilimi yapın ve 15-20 binlik kadro ile lige girin. Karşınıza size denk kişiler gelecektir, maç yapmak için bastığınızda ana kadronuzu seçip maça girin.

Böylece rakibiniz 15-20 binlik kadroda kalırken siz as kadronuzla maça girebileceksiniz.

++++

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 14-06-2017

(14-06-2017, Saat: 15:17)JaiરoM59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kasablanca

QooApps kurarak oradan indirebilirsin oyunu.

++++

Teşekürler barış oyunu indirdim kurdum çok beğendimSağ Sanırım bu oyun beni bağlayacak ve TL lerimi yiyecek lanet olsun Açık Ağızlı Gülümseme

Benim yedi desem şaşırır mısınız? Bence şaşırmayın. Dil Çıkarma

Bekliyordum zaten böyle bir şeyi. Kararsız ?????

++

Şöyle karşılıklı maç yapma var mı acaba ya, aklıma takılan tek soru bu. Kalp - Sevgi

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 14-06-2017

(14-06-2017, Saat: 18:19)JaiરoM59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim yedi desem şaşırır mısınız? Bence şaşırmayın. Dil Çıkarma

Bekliyordum zaten böyle bir şeyi. Kararsız ?????

++

Şöyle karşılıklı maç yapma var mı acaba ya, aklıma takılan tek soru bu. Kalp - Sevgi

Oyunu öğreniyimde eğer varsa karşılıklı oynama atarız senleSüper

Olur tabi, varsa eğer öyle bir sistem(ki bence olmalı). Güzel

[Resim: XXvqy0.png]

Sanırım şu anda en çok gol atan benim. Dil Çıkarma

Daha fazlasının çalışmaları devam etmiyor değil. Güzel