Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Cruyyford - 28-08-2017

Şu an oyundaki tek hile Cheat Engine üzerinden pc de lig puanı hilesi. Başka yok. Modlansa bile Tsukuru'daki gibi sistem. SSL packetlerini fiddler'a aktaramiyoruz ya da snifflesek bile repeatleyemiyoruz. Mod işlerini pek bilmem anlamam da ama su an için oyunda hile yapılabildiğini sanmıyorum.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - junmisugi - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 02:41)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış yapıyorsun işte. Matsuyaam festivalinde pusuya yatıp full reroll yapıcaktın. Ben bu hesabı öyle yaptım. Başlangıçta Festival matsuyama, tek gözü kapalı mavi schneider hyuga ve müller çıkarttım. Sonra dedim bundan iyisi şamda kayısı Açık Ağızlı Gülümseme Bide Nattureza çıkaraydım ahh Dil Çıkarma Açık Ağızlı Gülümseme

Reroll yapmak anlamı ne,yani çok sayıda gacha açmak mı?

Eğer öyleyse festival gachalarına 330 rainbowla girebilicem en az.Bu yönde hesaplıyorum.Bu etkinlikte ilerlerken etkinliğin verdiği rainbowları kullanıyorum genelde

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 02:46)junmisugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2017, Saat: 02:41)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış yapıyorsun işte. Matsuyaam festivalinde pusuya yatıp full reroll yapıcaktın. Ben bu hesabı öyle yaptım. Başlangıçta Festival matsuyama, tek gözü kapalı mavi schneider hyuga ve müller çıkarttım. Sonra dedim bundan iyisi şamda kayısı Açık Ağızlı Gülümseme Bide Nattureza çıkaraydım ahh Dil Çıkarma Açık Ağızlı Gülümseme

Reroll yapmak anlamı ne,yani çok sayıda gacha açmak mı?

Eğer öyleyse festival gachalarına 330 rainbowla girebilicem en az.Bu yönde hesaplıyorum.Bu etkinlikte ilerlerken etkinliğin verdiği rainbowları kullanıyorum genelde

Yok reroll derken mesela gatcha açmak rollamak yuvarlamak ya hani her yeni acc de beleşten 30 ve etrafndanda 3-5 birşeyler geliyor. 4-5 Story Mod maçıda yapınca 5-10 dk da 50 Gem yapıyorsun sonra festival gatchası açıyorsun. En az 2-3 SSR gelmezse yada istediğin adamlar kıstas sana kalmış oyunu silip yeniden yüklüyorsun sonra yeni hesapla deniyorsun. Böyle böyle güzel bir gatcha açana kadar deniyorsun. Oyunu silip yüklemek patch yükleme olayı yüzünden uzun olduğu için oyunu silmeden önce File Manager gibi programlarla datadan oyunun kurulu olduğu dosyaya gelip (klabjp283 gibi bişiydi) adını değiştiriyorsun mesela 12345 yapıp sonra uygulamalardan oyunun datasını temizliyorsun. Tekrar dataya gelip adını değiştirdiğimiz klasörü orj kendi ismine tekrar geri çeviriyoruz ve oyuna giriyoruz. Patch falan yüklemeden yeni hesapla başlıyorsun. Bu yöntem androidde var sadece tabi. Ben Iphoneda oynuyordum o yüzden PC de reroll yapıp güzel takım getirince hesabı faceye bağlayıp öyle Iphoneuma aktardım.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - junmisugi - 28-08-2017

Yok reroll derken mesela gatcha açmak rollamak yuvarlamak ya hani her yeni acc de beleşten 30 ve etrafndanda 3-5 birşeyler geliyor. 4-5 Story Mod maçıda yapınca 5-10 dk da 50 Gem yapıyorsun sonra festival gatchası açıyorsun. En az 2-3 SSR gelmezse yada istediğin adamlar kıstas sana kalmış oyunu silip yeniden yüklüyorsun sonra yeni hesapla deniyorsun. Böyle böyle güzel bir gatcha açana kadar deniyorsun. Oyunu silip yüklemek patch yükleme olayı yüzünden uzun olduğu için oyunu silmeden önce File Manager gibi programlarla datadan oyunun kurulu olduğu dosyaya gelip (klabjp283 gibi bişiydi) adını değiştiriyorsun mesela 12345 yapıp sonra uygulamalardan oyunun datasını temizliyorsun. Tekrar dataya gelip adını değiştirdiğimiz klasörü orj kendi ismine tekrar geri çeviriyoruz ve oyuna giriyoruz. Patch falan yüklemeden yeni hesapla başlıyorsun. Bu yöntem androidde var sadece tabi. Ben Iphoneda oynuyordum o yüzden PC de reroll yapıp güzel takım getirince hesabı faceye bağlayıp öyle Iphoneuma aktardım.
[/quote]

Anladım çok teşekkür ederim.Ben o zaman şu festival gachası gelince bu hesabımla 300 rainbowu basayım oraya eğer ki bişey gelmezse yeni hesapla reroll yaparım

Bu arada arkadas bana bi video göstermişti,sanırım ssr çıkarmanın bi yöntemi var,kendisi bu yöntemi deneyerek 50 lik gachalardan 7-8 tane aça aça ssr çıkarmış.Ben denedim pek beceremedim.Hani gacha açmadan önce kuş tüyleri uçuşuyo ya,bi tüy var hep ekranda sol tarafa gidiyo,o tüy ekrandan çıkar çıkmaz seri bi şekilde ok yönünde mouse u hareket ettiricen çok seri ama.Videonun linkini göndereyim,izleyin,bi siz de deneyin gerçekten işe yarıyo mu acaaba

https://www.youtube.com/watch?v=rt03KjQLGAc

videonun 30:50 süresinden itibaren biraz izleyin adam bu taktikle ssr çıkartıp duruyo,acaba şans mı gerçek mi?

Bu arada bana ekleme göndermiştin senin takımın adı ne,gelmedi sanırım

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - KaptanSparrow - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 00:33)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: telefonda hile yapılmıyormu yada Androidde diyeyim güldürmeyin beni ????? android cihaz verin bir oyun söyleyin cıvkını çıkarmayı denerim Başarı oranı %85 ama oyun türü önemli...
hile yapılırsa SADECE PC'DEN YAPILMAZ ANDROIDDE NE PROGRAMLAR VAR HATTA IOSTA xD Süper
O Yüzden emuda yasaklamak saçma oyun çıkmasın daha iyi....

Diss To AndroidOyunClub YupiYupi

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 03:06)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2017, Saat: 02:46)junmisugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Reroll yapmak anlamı ne,yani çok sayıda gacha açmak mı?

Kadronu merak ettim kadronu göreyim biAçık Ağızlı Gülümseme