Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 10:23)kacablanca Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2017, Saat: 03:06)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok reroll derken mesela gatcha açmak rollamak yuvarlamak ya hani her yeni acc de beleşten 30 ve etrafndanda 3-5 birşeyler geliyor. 4-5 Story Mod maçıda yapınca 5-10 dk da 50 Gem yapıyorsun sonra festival gatchası açıyorsun. En az 2-3 SSR gelmezse yada istediğin adamlar kıstas sana kalmış oyunu silip yeniden yüklüyorsun sonra yeni hesapla deniyorsun. Böyle böyle güzel bir gatcha açana kadar deniyorsun. Oyunu silip yüklemek patch yükleme olayı yüzünden uzun olduğu için oyunu silmeden önce File Manager gibi programlarla datadan oyunun kurulu olduğu dosyaya gelip (klabjp283 gibi bişiydi) adını değiştiriyorsun mesela 12345 yapıp sonra uygulamalardan oyunun datasını temizliyorsun. Tekrar dataya gelip adını değiştirdiğimiz klasörü orj kendi ismine tekrar geri çeviriyoruz ve oyuna giriyoruz. Patch falan yüklemeden yeni hesapla başlıyorsun. Bu yöntem androidde var sadece tabi. Ben Iphoneda oynuyordum o yüzden PC de reroll yapıp güzel takım getirince hesabı faceye bağlayıp öyle Iphoneuma aktardım.

Kadronu merak ettim kadronu göreyim biAçık Ağızlı Gülümseme

Kadro şuan bu şekilde Gülümseme

[Resim: 21191194_10155553028124484_407658096_o.j...e=59A67FEE]

Bu hesapta Sattığım yada başka oyuncuya eklediğim diğer SSR lar: SSR Wakashimazu çıktı sattım, Yeşil Schneider çıktı bu 1. Maviye ekledim, Fire Tiger lı Schneider çıktı onuda buna ekledim, Başlangıçta Tiger Şut Hyuga vardı Neo Tiger a ekledim, Federasyon Gatchasından çıkan OMF Misugiyi Defanstaki Misugiye ekledim, DF Matsuyama Eagle Şutunu Festival Matsuyamaya ekledim.

Forvet hattım 2 en güçlü forvetten oluşuyor. Schneiderin bir tek skillleri 99-80 LvL değil diğer tüm stat olsun skill olsun hepsi eklenmiş durumda. Hyugada ise bi Raiju Şut eksik onuda eklicem inş.

İşin güzelliğide f2p oynayıp böyle bir takıma sahip olmak Güzel

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 11:31)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2017, Saat: 10:23)kacablanca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kadronu merak ettim kadronu göreyim biAçık Ağızlı Gülümseme

Kadro şuan bu şekilde Gülümseme

[Resim: 21191194_10155553028124484_407658096_o.j...e=59A67FEE]

Bu hesapta Sattığım yada başka oyuncuya eklediğim diğer SSR lar: SSR Wakashimazu çıktı sattım, Yeşil Schneider çıktı bu 1. Maviye ekledim, Fire Tiger lı Schneider çıktı onuda buna ekledim, Başlangıçta Tiger Şut Hyuga vardı Neo Tiger a ekledim, Federasyon Gatchasından çıkan OMF Misugiyi Defanstaki Misugiye ekledim, DF Matsuyama Eagle Şutunu Festival Matsuyamaya ekledim.

Forvet hattım 2 en güçlü forvetten oluşuyor. Schneiderin bir tek skillleri 99-80 LvL değil diğer tüm stat olsun skill olsun hepsi eklenmiş durumda. Hyugada ise bi Raiju Şut eksik onuda eklicem inş.

İşin güzelliğide f2p oynayıp böyle bir takıma sahip olmak Güzel

Hücum hattın efsane, orta sahada göbek bölge iyi ,defansında fena sayılmaz, kaleci zaten gol yemez ) iyi bir kadro;)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ken08 - 28-08-2017

Sesimi duyan var mı?

(27-08-2017, Saat: 14:42)ken08 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ID 614 361 152

Beni de federasyon/klana alır mısınız arkadaşlar..

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - fireblast - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 02:43)Cruyyford Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an oyundaki tek hile Cheat Engine üzerinden pc de lig puanı hilesi. Başka yok. Modlansa bile Tsukuru'daki gibi sistem. SSL packetlerini fiddler'a aktaramiyoruz ya da snifflesek bile repeatleyemiyoruz. Mod işlerini pek bilmem anlamam da ama su an için oyunda hile yapılabildiğini sanmıyorum.

Cheat Engine kullanmayı ileri derece bilen arkadaşlar böyle birşey yapılabilirmi denerlermi acaba ? ben beceremedim de varsa bilelim herkes öğrensin diye araştırma yapıyorum sadece nox ta denedim.

Edit: Yanlış anlaşılmasın nasıl yapıldığını falan bilmek istemiyorum yapılabiliyor mu diye sordum burada emek verip kasmaya çalıştığımız hesaplarımız var emeklerimiz çöpe gidecek mi gitmeyecek mi amaç onu öğrenmek

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 15:37)fireblast Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2017, Saat: 02:43)Cruyyford Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an oyundaki tek hile Cheat Engine üzerinden pc de lig puanı hilesi. Başka yok. Modlansa bile Tsukuru'daki gibi sistem. SSL packetlerini fiddler'a aktaramiyoruz ya da snifflesek bile repeatleyemiyoruz. Mod işlerini pek bilmem anlamam da ama su an için oyunda hile yapılabildiğini sanmıyorum.

Cheat Engine kullanmayı ileri derece bilen arkadaşlar böyle birşey yapılabilirmi denerlermi acaba ? ben beceremedim de varsa bilelim herkes öğrensin diye araştırma yapıyorum sadece nox ta denedim.

Edit: Yanlış anlaşılmasın nasıl yapıldığını falan bilmek istemiyorum yapılabiliyor mu diye sordum burada emek verip kasmaya çalıştığımız hesaplarımız var emeklerimiz çöpe gidecek mi gitmeyecek mi amaç onu öğrenmek

Şöyle söyliyim CE emulu oyunlarda sıkıntı verebiliyor (hack konusunda) eğer ortada gerçekten bir hile varsa ki var bence CE ile değil SuHide ve ??? programlarıyla yapılıyor

??? = Program deşifre olmadığı için böyle yazdım.

Üstüne üstlük Captain Tsubasa Tatakae Dream Team diye googleye yazınca direk bir alt satırda hack apk görmek mümkün.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - bakgal - 28-08-2017

(28-08-2017, Saat: 15:37)fireblast Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Dünya üzerinde hile yapılmayacak oyun yoktur.Oyundaki tüm değerler ramde belirli adreslere yazılır.Genellikle tüm oyunlar hile yapılmasını önlemek için bu değerleri şifreleyerek adreslere yazıyorlar.Mesela senin gatchan 200 olsun.Ramde adrese tüm gatchlar için 200*6 yani 1200 olarak kaydediyor.Cheat enginede 200 diye değeri arattığında çıkan değerleri değiştirdiğinde gatchan bu yüzden değişmiyor.Peki bunun bir çözümü yok mu ? Tabiki de var.Reverse engineering diye bir şey var.Oyunun yazılımını inceleyerek ,oyundaki genel işleyişi anlaman gerekiyor.Buda biraz zaman alıyor.Bunun için programlama dili,kod bilgisi ,algoritma vs. bilmek gerekiyor.İlk cümlemde de söylediğim gibi dünya üzerinde hile yapılmayacak oyun yoktur.Bu reverse enginering sayesinde oyundaki şifelemeleri çözüp,cheat enginede doğru şekilde değerleri arattığımızda oyundaki istediğimiz özelliği değiştirebiliriz. Youtube da reverse engineering ilgili bir video buldum.İzledikten sonra bu dediklerimi daha rahat anlarsın.

https://www.youtube.com/watch?v=2-6FJPTS5io