Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 29-08-2017

(28-08-2017, Saat: 23:14)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer Klab tam anlamıyla temiz oyun istiyorsa Summoners War'un yapımcısı olan Com2us'ın yaptığı gibi oyunu emülatörlerde yasaklayacak, emülatörden girildiği anda hesap banlanacak.

Ben hiç kimsenin telefondan hile ile uğraşacağını sanmıyorum, Klab bunu bir şekilde yapmalı.

Hiç kimse kusura bakmasın, eğer oyunu çok oynamak isteyen zaten telefonuna veya tabletine kurar ve oynar.

Belki oyunun %50'si şu anda emülatör ile oynuyor oyunu, ben kimsenin nasıl oynadığına karışmam fakat temiz bir oyun için bu yasaklama getirilmeli. Zaten oynamak isteyen her şekilde oynar oyunu, ailesinden birinin telefonuna/tabletine yükler ne bileyim.

Açıkçası ben oyunun emülatöre yasaklanması taraftarıyım.

Bugün Siteye girmeyecektim ama sırf şu muhabbeti merak ettiğimden girdim Açık Ağızlı Gülümseme ÇÜNKÜ BU MUHABBETİ YAPMAK İÇİN GEÇ BİLE KALDIK BUNUN İÇİN KLAB HELAL OLSUN Açık Ağızlı Gülümseme ;) Yupi

bu yorumu alıntı yapıp altına birkaç şey yazmak beni üzsede yazıcağım abi Kusura Bakma Lütfen
Şimdi hepiniz GÜVENLİK TEDBİRİ OLARAK DÜŞÜNÜYORSUNUZ NORMALDİR AMA UNUTTUĞUNUZ BİRŞEY VAR!
Tamam %80 Bu Oyunun Oyuncu Yaşı 20-30 olabilir ama o %20lik kısım 14-19 yaş grubu arası ve burada ciddi anlamda bu oyunu seven yada ileride bu oyun gibi bir oyun geliştirmek isteyen oyuncular var ve Ne yazıkki BAZILARININ Ailesinin Telefonu ve Kendi telefonu Symbian olduğu için yada Android 4.2.2 Olduğu için bu oyunu oynayamaz o zaman bence EMU YASAĞI bu yüzden facia olur ha ama şuna karşı değilim rootlu olan Emu ve Cihazda oynanmasın ha tablet işine gelirsek tamam iyi hoş ama 4.2.2 Kullanıcıları ve zoraki o sistemde kalanlar (4.4.0 güncellemesi almayanlar) yani oyunun tam tutulduğu anda değilde ARTIK ÇOK GEÇ denecek zamandamı oynasınlar ???
Summoners War'a gelince benim dandik dediğim tabletim (4.2.2) oyunu açıyordu ama NE YAZIK Kİ rooted olduğu için oynayamamıştım ama burda onlara sinir olmadım ÇÜNKÜ ADAMLAR HAKLI sen o oyun için rooted yapmasan bile cihazın rootlu arkadaş Kusura Bakma bence SİSTEM KONTROLÜ gelmesi daha hoş olur ne bileyim Cihazı tarayıp oyunun datasına CİDDİ ANLAMDA PROBLEM olacak Uygulama varsa Oyunun o cihazda açılmaması yada Uygulamayı açabilmek için LÜTFEN ŞU UYGULAMAYI KALDIRIN [Kaldır] şeklinde bir bildirim vermesi bence daha mantıklı ve daha iyi

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 29-08-2017

Evet gençler 3. Dream Festivalimiz belirlendi.Festival 31 Ağustos saat 16:00 - 3 Eylül 23:59 arasında faal olacak. Tabi bizim Türkiye saati Japonya saatinden 6 saat geri olduğu için biz güncellemeyei 31 Ağustos Sabah saat 10:00 da alıcaz. Özel Festival oyuncumuz ise Diaz. Fakat bu öyle normal bir Diaz değil. Yeni Diaz ımız hem OMF olarak hemde FW olarak statları düşmeden oynayabilecek. Şuan için statları ve özel hareketleri belirlenmemiş ama ben S Drive Şut S Zenden Şut ve A Çalım bekliyorum kendisinden.

Festival hakkında benim yorumum pek iç açıcı olmadığı kanısındayım. Diaz zaten baya vardı. Ben Brezilya formalı Sky Wing Şutlu Yeşil bir Carlos yada Salinas bekliyordum.

[Resim: zBdj06.jpg]

57 Rainbow Gemim var 0 yapıp 2 single 1 multi açıcam. Şuanki hedefim Diaz değil Nattureza çıkarmak. En azından güzel bir DF yada OMF vermesi lazım.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kamisori37 - 29-08-2017

arkadaşlar saat 5 te ssr shneider etkinliği var acaba 2-3p oynayabilir miyiz?

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 29-08-2017

NBA01(Kaan) Abi sağol teşekkürler bilgilendirme için iyiymiş Dias.. Gülümseme

Kamisori37 çok isterdim ama Federasyon Yöneticisi izin verirmi ve verse bile ben o oyuna dahil olabilirmiyim bilmem çünkü internetimde çoook büyük problem var Kaplumbağa ile yarışıyor kendisi Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kamisori37 - 29-08-2017

eyvallah kardeş düşünmen yeter ;)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 29-08-2017

(29-08-2017, Saat: 16:13)kamisori37 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eyvallah kardeş düşünmen yeter ;)

Rica ederim o zaman O SSR SCHNEIDER'in kadronda olması dileğiyle Gülümseme

sadece ne kaçırdığımı merak etmek için soruyorum.
Bu SSR SCHNEIDER S Ranklı yoksa B ranklı Fire Shoot sahibimi?
sadece merak ediyorum kaçırdığımmı yoksa aldığımmı diye.. Gülümseme