Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - bakgal - 29-08-2017

Bu diaz etkinliğini reddit te görmüştüm.Sanırım Diaza Zenten şuta benzer bir şeyler eklemişler.

[Resim: nW1yQ5.png]

Şuan 140.000 binlik bir takımım var.305 gatcha kasdım.Bir Schneder,Diaz ve Naturezza çıkarmayı hedefliyorum.İyi bir Misugide olabillir.Kadromun son halide bu.

[Resim: gWmbYQ.png]

Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 29-08-2017

(29-08-2017, Saat: 16:21)bakgal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu diaz etkinliğini reddit te görmüştüm.Sanırım Diaza Zenten şuta benzer bir şeyler eklemişler.

Şuan 140.000 binlik bir takımım var.305 gatcha kasdım.Bir Schneder,Diaz ve Naturezza çıkarmayı hedefliyorum.İyi bir Misugide olabillir.Kadromun son halide bu.

Takım iyi. Sana güzel bir Mavi Schneider, Neo Tiger Hyuga yada Raiju ve Bunnark, Gentile yada Nattureza lazım.

Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - KaptanSparrow - 29-08-2017

(29-08-2017, Saat: 16:21)bakgal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu diaz etkinliğini reddit te görmüştüm.Sanırım Diaza Zenten şuta benzer bir şeyler eklemişler.

Abi O RB Ne Kalbime Bi Ağrı girdi xD

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kamisori37 - 29-08-2017

@NanoBasa B ranklı fire shot takım baya ezikte benim Açık Ağızlı Gülümseme hepsi 1 level daha eski hesapta 65 levellik hyuga 63 levellik tsubasa vardı yine yetmiyordu bu ssr eventlerini almaya

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - KaptanSparrow - 29-08-2017

(29-08-2017, Saat: 16:41)kamisori37 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @NanoBasa B ranklı fire shot takım baya ezikte benim Açık Ağızlı Gülümseme hepsi 1 level daha eski hesapta 65 levellik hyuga 63 levellik tsubasa vardı yine yetmiyordu bu ssr eventlerini almaya

Mehmet Abiyi Ben Kastım Güzel xD

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 29-08-2017

(29-08-2017, Saat: 16:54)シャナとユウジ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-08-2017, Saat: 16:41)kamisori37 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @NanoBasa B ranklı fire shot takım baya ezikte benim Açık Ağızlı Gülümseme hepsi 1 level daha eski hesapta 65 levellik hyuga 63 levellik tsubasa vardı yine yetmiyordu bu ssr eventlerini almaya

Mehmet Abiyi Ben Kastım Güzel xDxDxDxDxDxDxDxD

2dk bağlantımız gidiyor hemen IKA-LELOUCH Bey beni kastığını söylüyor dostum git bi Türk Kahvesi iç tatakae seni çarpmış Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

şaka maka şunu kabul ederim birlikte çok co-op oynadıkta kastım falan olmuyor Açık Ağızlı Gülümseme

Bakgal abi

ben o kadar RByi bir arada görmemiştim varmı bir sırrı (Senaryo modu falan Açık Ağızlı Gülümseme hack diyorum sanmayın Açık Ağızlı Gülümseme ) ?

Takıma gelince abi kötü değilsin merak etme hatta ve hatta iyisin! 3 UR benim gibi Hyuga URleyip Maxlamışsın güzel Gülümseme Kadro sağlam Toho combo falan akarsın Gülümseme

Kamisori 37
abi eminim zamanla o takımı gülerek yeneceksin ;) Ezik deme takımına gün gelir Ezilen taraftan Ezen Tarafa geçersin Gülümseme