Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 29-08-2017

@NBA01

Hele bir gelsinde, kıyamet kopar. O Schneider çıkacak! xD

(29-08-2017, Saat: 10:19)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Gizli İçerik - Spoiler Bilgi İçerir - Görmek İstersen Tıkla

Captain Tsubasa serisinin hardcore fanları olarak tertemiz oyun için gerekirse emülatör yasağını istememiz en doğal hakkımız. Ben açıkçası Klab'in kimlerin oynayabilip, kimlerin oynayamadığı ile ilgilendiğini hiç sanmıyorum ve ilgileneceğini de düşünmüyorum. Klab para istiyor ve para kaynağı oyuncular da "Hilesiz, tertemiz" oyun istiyorlar. Klab bu oyuncuların dileklerini yerine getirmek zorunda ve gerekirse emülatörü de yasaklamak ZORUNDA.

Emülatörü yasaklaması belki Klab'e %50 veya daha fazla oyuncu kaybına sebep olacak ama en azından en çok istediği paralı oyuncuları onunla beraber olacaklar. %50 oyuncu kaybedecek olması zamanla o oyuncuları geri kazanmayacağı anlamına gelmiyor, oyun her geçen gün binlerce kez indirilmeye devam ediyor.

Biz bu oyundan çok daha iyi performans almak için paraya kıyıp yüksek kaliteli iPad almayı bile düşünüyoruz mesela, sen düşün ne kadar hevesle oynuyoruz oyunu ve zevkimizin içine edilmesini istemiyoruz! Bu yüzden gerekirse emülatör YASAKLANMALI.

Ama dediğim bir noktayı atlamışsın. Oyunu gerçekten oynamak isteyen bir kişi oyunu gerekirse okulun verdiği tablete yükler(Veya kuzenin tabletini alır, arkadaşının/kardeşinin tabletini alır) yine de oynar bu oyunu. Symbian telefonunun olup olmaması önemli değil, ne yapar ne eder yine de elde bir cihazda oynar oyunu. Tabi bu dediğim bu oyunu şu anki noktaya kadar oynamış "Hakiki Captain Tsubasa fanları" ve "Oyunu kalpten oynamak isteyen kişiler" için geçerli.

İşte Summoners War'u bu yüzden seviyorum, adamlar en güzel önlemi yaptılar ve hala daha güncellenmeye devam ediyor o önlem.

Klab de bir gün bunun farkına varacak ve emülatörü yasaklayacak.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 29-08-2017

(29-08-2017, Saat: 21:43)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @NBA01

Hele bir gelsinde, kıyamet kopar. O Schneider çıkacak! xD

(29-08-2017, Saat: 10:19)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Gizli İçerik - Spoiler Bilgi İçerir - Görmek İstersen Tıkla

Captain Tsubasa serisinin hardcore fanları olarak tertemiz oyun için gerekirse emülatör yasağını istememiz en doğal hakkımız. Ben açıkçası Klab'in kimlerin oynayabilip, kimlerin oynayamadığı ile ilgilendiğini hiç sanmıyorum ve ilgileneceğini de düşünmüyorum. Klab para istiyor ve para kaynağı oyuncular da "Hilesiz, tertemiz" oyun istiyorlar. Klab bu oyuncuların dileklerini yerine getirmek zorunda ve gerekirse emülatörü de yasaklamak ZORUNDA.

Emülatörü yasaklaması belki Klab'e %50 veya daha fazla oyuncu kaybına sebep olacak ama en azından en çok istediği paralı oyuncuları onunla beraber olacaklar. %50 oyuncu kaybedecek olması zamanla o oyuncuları geri kazanmayacağı anlamına gelmiyor, oyun her geçen gün binlerce kez indirilmeye devam ediyor.

Biz bu oyundan çok daha iyi performans almak için paraya kıyıp yüksek kaliteli iPad almayı bile düşünüyoruz mesela, sen düşün ne kadar hevesle oynuyoruz oyunu ve zevkimizin içine edilmesini istemiyoruz! Bu yüzden gerekirse emülatör YASAKLANMALI.

Ama dediğim bir noktayı atlamışsın. Oyunu gerçekten oynamak isteyen bir kişi oyunu gerekirse okulun verdiği tablete yükler(Veya kuzenin tabletini alır, arkadaşının/kardeşinin tabletini alır) yine de oynar bu oyunu. Symbian telefonunun olup olmaması önemli değil, ne yapar ne eder yine de elde bir cihazda oynar oyunu. Tabi bu dediğim bu oyunu şu anki noktaya kadar oynamış "Hakiki Captain Tsubasa fanları" ve "Oyunu kalpten oynamak isteyen kişiler" için geçerli.

İşte Summoners War'u bu yüzden seviyorum, adamlar en güzel önlemi yaptılar ve hala daha güncellenmeye devam ediyor o önlem.

Klab de bir gün bunun farkına varacak ve emülatörü yasaklayacak.

Emulatöre değil ama hile olayına ben de kesinlikle karşıyım. +1 Bu arada ben de telefonda oynuyorum oyunu. 2 ayda emek emek 310k yaptım takımı Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 30-08-2017

Sonundaaaa !! 1 Eylül 16:00 da (Türkiye saati ile 10:00) Senaryo moduna World Youht Part 1 senaryosunu ekliyorlar. Festivalin gelmesiyle çok iyi oldu. Güzel güzel Rainbow gem kazabiliriz artık.

http://game.tsubasa-dreamteam.com/ep38/webview/?id=campaign_20170830_01

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 30-08-2017

(30-08-2017, Saat: 12:24)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonundaaaa !! 1 Eylül 16:00 da (Türkiye saati ile 10:00) Senaryo moduna World Youht Part 1 senaryosunu ekliyorlar. Festivalin gelmesiyle çok iyi oldu. Güzel güzel Rainbow gem kazabiliriz artık.

30 RB'lik gacha geldimi?

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 30-08-2017

(30-08-2017, Saat: 12:26)kacablanca Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-08-2017, Saat: 12:24)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonundaaaa !! 1 Eylül 16:00 da (Türkiye saati ile 10:00) Senaryo moduna World Youht Part 1 senaryosunu ekliyorlar. Festivalin gelmesiyle çok iyi oldu. Güzel güzel Rainbow gem kazabiliriz artık.

30 RB'lik gacha geldimi?

Oda Festival ile gelicek büyük ihtimal. Fakat bence Festival Gatcha aç çünkü Festival karakterleri daha güçlü oluyor. Bir Matsuyama yada Nattureza efsane değişiklikler yaratıyor.

Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - bakgal - 30-08-2017

Sabah bende redditte görmüştüm.

[Resim: lWnaRk.png]

Çevirisi : New chapter "World Youth First Part" will be released!

Three years have passed since the international Jr. Youth competition which restrained the fierce battle with the rivals of the world and closed the curtain with the victory of the desire ...
Together with Roberto to the newly-landed Brazil, he admired himself and went to Italy alone
Aoi Shinto's new challenge that started on a journey of martial arts training begins!

Bu iyi oldu işte .Baya bir gem kasacağız story modda.