Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 14-06-2017

Maçlar çok kısa süreli olmuş . oyuncuların enerjileride çabuk bitiyor neden öle? Bu oyun aynı Digimon linkz gibi aynı sistem Yupi Hemen kavradım zaten.

Bu arada Oyunaki ID'im :949 646 109
Takım adı : Fc_Gurkan

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 15-06-2017

Benden size ufak bir tavsiye ;

Sakın Rainbow[*]ları harcamayın, 50 biriktirdiğiniz de Gacha kısmından 10lu açın, 1 tane SR garantili. Bugün bir arkadaş açtı o Gachayı, 2 tane SSR aldı. ;)

[*] -> Rainbow şu rengarenk top, belki adı öyle değil amma ben uydurdum, öyle olsun adı. xD

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - darklord80 - 15-06-2017

oyun 2 ay önce youtuber bir kız tarafından da paylaşılmış.yanlış anlaşılma olmasın bana göre kız yaşım 38 oldu

@darklord80

Bilgi için teşekkürler Murat abi. Kalp - Sevgi

+++

Arkadaşlar an itibarı ile oyunda yeni bir şey keşfettim, biraz Tsukurou Dream Teamdeki Shoot Nine etkinliğini anımsatıyor.

Ana menüden sol en alttaki yeşil top olan butona basabilirsiniz, yani arkadaş eklediğimiz yerin altındaki. Sanırım bu bir görevden sonra açılmıştı.

[Resim: G0YRyN.png]

Şöyle bir ekran geliyor. En sağdaki (!) olan bölüm sanırım global chat, en azından ben öyle anladım! ;

[Resim: JlYAOW.png]

Buradaki 2. sırada yazan yer etkinlik(Sanırım etkinlik bu ?????) rankınızın olduğu butonun bir sağındaki butona bastığınızda karşınıza coinlerle yükseltmeniz için EXP, Şut, Pas, Çalım gibi seçenekler çıkar. Oralara bağış yaptıkça(Sağ üstteki normal coinden azalır) Mission sekmesinden size 100x 100x ödül verir. Her 80000'lik bağışınızda yani her birisini fullediğinizde 100x ödül kutunuza gelir. Bunlarla üstteki resimde gördüğünüz sol taraftaki buton aktif olur ve şöyle bir ekran gelir ;

[Resim: OLqAyz.png]

Buradakilerden birine basarak herhangi birisini ödül olarak kazanabilirsiniz.

Oradaki yeşil renkli Gacha Ticket şu işe yarıyor, Tsubasa Oozora(WY) çıkartabilirsiniz!

Benim kazandığım ödüllerden bir kare ;

[Resim: zBA5JO.png]

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 15-06-2017

Bunda alışveriş nasıl yapıyoruz? satın al dediğimde 2 kutucuk çıkıyor ilkine 4 rakamlı ikincisine 2 rakamlı numara girmemiz gerekiyor nedir bu ?
Birde Maçlar vakti dolmadan bitiyor oyunun bir parçasımı bu? dakikda 26 maç bitiyor ilginç.

O biraz karışık, resimli anlatımını yaparım. Rainbow alma işlemi burada biraz zor, saçma saçma şeyler istiyorlar.

Dün gece şu etkinliği gördüm ;

[Resim: vpEb0p.png]

Yapılabilir miydi?

BENCE EVET! Kalp - Sevgi Kalp - Sevgi Kalp - Sevgi

[Resim: 1gyL9G.png]