Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - fireblast - 25-09-2017

uzun aradan sonra kadromun son hali [Resim: 1451incie4680819.png]

yeni kadrom derken 5 rb ye schneiderde çıktı şans akıyo Açık Ağızlı Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 25-09-2017

Fena değil gayet iyi. En kısa zamanda Mülleri UR 99 yap. Event kaleciler baya kötü.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - TaroMisaki - 25-09-2017

Bu hatadan kurtulabilme şansım var mı acaba ?

[Resim: 3pDOp5.png]

Düzenle seçeneğini kullanamıyorum mecbur bu şekilde yazıyorum.

Update gelmiş şimdi fark ettim sorundan eser kalmadı.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - serdaltr - 26-09-2017

Oyuna başlayalı 2 hafta oldu,takımı kurmaya çalışıyorum,kadrom nasıl eksiklerim var mı ?
[Resim: 7451incim2121264.jpg]

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - fireblast - 26-09-2017

(25-09-2017, Saat: 20:45)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fena değil gayet iyi. En kısa zamanda Mülleri UR 99 yap. Event kaleciler baya kötü.

Hernandez event değil yalnız Açık Ağızlı Gülümseme gacha Hernandez Açık Ağızlı Gülümseme ssr biletlede müller düştü Açık Ağızlı Gülümseme

(25-09-2017, Saat: 20:54)TaroMisaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu hatadan kurtulabilme şansım var mı acaba ?

[Resim: 3pDOp5.png]

Düzenle seçeneğini kullanamıyorum mecbur bu şekilde yazıyorum.

Update gelmiş şimdi fark ettim sorundan eser kalmadı.

O bir hata değil oyunu güncellemen gerekiyor arkadaşım qooapp uygulaması yüklüyse ordan girip update edeceksin oyunu

(26-09-2017, Saat: 00:28)serdaltr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyuna başlayalı 2 hafta oldu,takımı kurmaya çalışıyorum,kadrom nasıl eksiklerim var mı ?
[Resim: 7451incim2121264.jpg]
2 haftalık kadro için fena değil 4 iyi oyuncun var rb lerini festivallere falan sakla bu takımı biraz geliştir seni bir müddet götürür iyi oyuncular çıkarırısın inşallah

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 26-09-2017

Aaaa farketmemişim Açık Ağızlı Gülümseme Bak benim yapmak istediğim komboyu sen yapabilirsin. Hernandez iyi kaleci ama Müller ve Wakabayashi her zaman onlardan daha iyi. Hem Gino nun yeşil tür olması hemde S kurtarışının güçsüz olması Müller ve Wakadan güçsüz yapıyor onu. Komboma gelirsek Müllerin Wakadan burun farkı ile geride kalmasına en önemli sebep takım skilinin kalecileri etkilememsi. Ginoda bu skill var. Yapman gereken Ginoyu yedeğe alıp takım skilini kullanmak ve Mülleri Kaleye sokup tüm statları ve lvlini max yapmak. Oyun için de de anlicaksın aralarındaki farkı. Takım skili ile boostlanmış bir Müller Wakabayashiyi bile geçer.