Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - fireblast - 30-09-2017

CİSBROSS la maç yaptık 1-0 yenildim ama denk gibiydim üzülmedim heyecanlı güzel bir maçtı

Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 30-09-2017

(30-09-2017, Saat: 20:41)fireblast Adlı Kullanıcıdan Alıntı: CİSBROSS la maç yaptık 1-0 yenildim ama denk gibiydim üzülmedim heyecanlı güzel bir maçtı

Cisbros guildin adı Açık Ağızlı Gülümseme Liderin ismi Fesanity onla yapmışsındır büyük ihtimal. O da çok güçlü değil zaten Açık Ağızlı Gülümseme

(30-09-2017, Saat: 21:21)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-09-2017, Saat: 20:41)fireblast Adlı Kullanıcıdan Alıntı: CİSBROSS la maç yaptık 1-0 yenildim ama denk gibiydim üzülmedim heyecanlı güzel bir maçtı

Cisbros guildin adı Açık Ağızlı Gülümseme Liderin ismi Fesanity onla yapmışsındır büyük ihtimal. O da çok güçlü değil zaten Açık Ağızlı Gülümseme

doğrudurda adamda 494k takım var en azından 1 festival oyuncusu var takımında yedektede olabilir ban güçlü geldi Açık Ağızlı Gülümseme

(30-09-2017, Saat: 22:02)fireblast Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-09-2017, Saat: 21:21)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cisbros guildin adı Açık Ağızlı Gülümseme Liderin ismi Fesanity onla yapmışsındır büyük ihtimal. O da çok güçlü değil zaten Açık Ağızlı Gülümseme

doğrudurda adamda 494k takım var en azından 1 festival oyuncusu var takımında yedektede olabilir ban güçlü geldi Açık Ağızlı Gülümseme

Şuan bugünki yayınını izliyorumda Kaan Arda ile yaptı 3-0 yendi bide Samet diye biriyle yaptı onuda zar zor 1-0 yendi. Sen hangisiydin ? yoksa yayın dışındamı yaptınız maç ?

(30-09-2017, Saat: 22:04)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-09-2017, Saat: 22:02)fireblast Adlı Kullanıcıdan Alıntı: doğrudurda adamda 494k takım var en azından 1 festival oyuncusu var takımında yedektede olabilir ban güçlü geldi Açık Ağızlı Gülümseme

Şuan bugünki yayınını izliyorumda Kaan Arda ile yaptı 3-0 yendi bide Samet diye biriyle yaptı onuda zar zor 1-0 yendi. Sen hangisiydin ? yoksa yayın dışındamı yaptınız maç ?

ben samet tim Açık Ağızlı Gülümseme

(30-09-2017, Saat: 22:27)fireblast Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-09-2017, Saat: 22:04)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan bugünki yayınını izliyorumda Kaan Arda ile yaptı 3-0 yendi bide Samet diye biriyle yaptı onuda zar zor 1-0 yendi. Sen hangisiydin ? yoksa yayın dışındamı yaptınız maç ?

ben samet tim Açık Ağızlı Gülümseme

Schneiderinde 60 lvl evennten b fire şutun varsa onla kale dibinden gol atabilirdin. Denktiniz maçta zaten 1-0 bitmesinden belliydi. Bu arada Hernandez yeşil olmasına rağmen iyi kurtardı. Zaten golu yemenin sebebi başta kalene çok top gelmesiydi. Hemen kalecinin enerjisi bitti.